Autor Wątek: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3  (Przeczytany 16196 razy)

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2011, 03:51:40 am »
nie trzeba grac az tyle. jak ide spac zostawiam wł ps3 ustawiam tag versus , nieskonczony czas  i 2 postacie i czas leci. budze sie rano i po 10 godz mają nabite juz

Czasami właśnie z tego powodu się zastanawiam po co ludzie zbierają te puchary. Żeby ładnie wyglądało na karcie użytkownika? Bo przecież w tym nie ma żadnej zabawy jak się zostawia grę na noc by nabiła puchar... Co innego dojść do Jade, to jest fajne wyzwanie i robiłem je sam w Mortal Kombat 2 dla własnej satysfakcji, ale 24 godziny każdym zawodnikiem? Komuś się ostro bieguny zabawy poprzestawiały. To przecież katorga.


to tak jak strój klasycznego skorpiona kosztuje (przykładowo) 9zł strój ermaca 9 zł  fatality klasyczne reptile 6zł a platyna w MK9 BEZCENNA. to forum poswięcone jest fanom serii Mortal Kombat i każdy zagorzały fan platyne powinien miec. Wiesz jakie to uczycie jak ci wpada platynka. (bezcenne) heheh  >:D

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 18, 2011, 11:29:36 am »
Full miałem tylko w darksiders i to na X 360;p od 20 kwietnia jestem na ps3;p i jestem zadowoly:D dlatego wlasnie chcialbym zeby pierwsza platyna moja był MK:)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 18, 2011, 03:37:02 pm »
Rozumiem zbieranie osiągnięć jeśli wpadają one podczas czerpania radości z gry, a jak ktoś zostawia grę na noc by się samo zrobiło to jest dla mnie niepojęte.

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 19, 2011, 08:16:19 am »
Fakt.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2011, 08:33:13 am »
Jestem starym juz graczem, i jak dla mnie trofea jak i na PS3 jak na X360 wogle nie istnieją, nie trzepie ich specjalnie i nie sprawdzam wyników z kolegami, dużo moich znajomych gra w gry żeby zdobyć jak najwiecej trofeów, grają w gry w ktre by nigdy nie grali, albo dowiedzieli się że są tam trofea łatwe, Jak powiedziałem koledze że gram w gre XXX, to powiedział eee tam po co w to grac tam nie ma trofeów (gra była trochę starsza), zapominają już o czerpaniu przyjemności z gry tylko denerwują że nie mogą zdobyć trofea. Nie przywiązuje do  trofeów uwagi, i jestem szczesliwy z grania. Ale trofea są potrzebne bo wielka cześc graczy zwraca na nie wielką uwage.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2011, 08:36:58 am wysłana przez Maniak »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 19, 2011, 10:05:08 am »
Na PS 3 ukończyłem ze dwadzieścia gier i nie mam żadnej platynki bo trofea mam w.....Grać głównie po to aby zdobywać jakieś pucharki to dla mnie nieporozumienie

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 28, 2011, 04:10:47 pm »
Zależy kto jak to odbiera, ponieważ trofea są jak wyzwania, w których jeśli chcesz, możesz wziąć udział. To to samo co Challenge Tower w MK, jeśli ono się podoba i chce się je zaliczyć kończąc trzy setną misję, to czym innym są trofea? Są dokładnie tym samym, co przejście laddera, wykupienie krypty, czy właśnie wspomnianą wieżą, z tym wyjątkiem, że znajdują się w każdej grze i mają nazwę "wyzwania". Nikt nikomu nie karze ich zdobywać, masz ochotę sprostać wyzwaniom twórców? Proszę bardzo, droga wolna. Niektórzy też kupują gry i nawet nie przechodzą ich do końca, więc w pewnym sensie też nie mają ochoty ukończyć tego, co zaserwowali im twórcy.

Ja zdobywam trofea w grach, które lubię, bo chce samego siebie uświadomić, że potrafię (bądź nie) sprostać wymysłom deweloperów. Tyle w temacie.

Oczywiście są trofea bezsensowne, które nie powinny się znaleźć w grze, więc po prostu można je pominąć i ich nie robić. Jednym z nich jest właśnie trofeum w tym MK, które mówi, że trzeba wygrać mając 10% energii w grze rankingowej z przeciwnikiem mającym 100% energii.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 04:24:20 pm wysłana przez davidkoz »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 29, 2011, 12:09:50 pm »
Wczoraj zacząłem niemalże rzucać padem, bo od premiery kręcę tym głupim LUCKIEM, aby wypadły mi te trzy loga smoka i co? I NIC!! przez kilka tygodni!

Ja w życiu mam takiego pecha, że od razu wiedziałem, że nigdy mi to nie wpadnie, ale wczoraj jakimś cudem po tysięcznym zakręceniu wpadło ;D Brawa dla mnie :P

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 31, 2011, 09:53:45 am »
mi wpadło chyba za 10 próbą 

Offline jar_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 31, 2011, 08:53:43 pm »
fajnie ja ciagle walcze od premiery i nic !! te 3 smoki mnie wykoncza ...

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 01, 2011, 10:52:08 am »
gdzies usłuszałem ze przy kreceniu trzeba wklepywac kombinacje 7 razy dół plus X i jakos mi weszło

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 01, 2011, 04:27:49 pm »
Oto działająca metoda, którą znalazłem na trmk i sam dzięki niej zdobyłem trofeum.
1. Wybrać test your luck.
2. Wybrac postać i expert.
3. Po rozpoczęciu zostawić sloty, aby same wystartowały.
4. Od razu po wystartowaniu 2 slotu ( pierwszy to wybór przeciwnika) wciskać szybko 7 razy odpowiedni przycisk dla odpowiedniego slotu
2 slot - kwadrat (x360 - X) , 3 slot trójkąt (Y), 4 slot kółko (B)

WAŻNE! W slotach muszą być symbole smoka inaczej się na nich nie zatrzyma.

Metoda sprawdzona - sam z niej korzystałem. Mam nadzieję ,że wam pomoże :)


Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 03, 2011, 06:40:32 pm »
ja juz 90 % mam i tylko 2 trofea. zeszło by mi z 6 godz ale niestety laser padł i musze czekac na przypływ gotówki to kupie konsole

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 04, 2011, 02:18:08 am »
wiecie co? z trofeami. liczy sie fun. Ja mam platyne tylko w Dirt 2 i zdobyłem ją prawie przez przypadek. Bo gra mi podeszła niesamowice. a w mk napewno nie zdobede platyny..
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2011, 10:05:21 pm wysłana przez robaczek »

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: ILE % GRY MORTAL KOMBAT PS3
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 09, 2011, 03:12:04 pm »