Autor Wątek: MK 10 zmienianie się przycisków do zrobienia kombosa  (Przeczytany 3573 razy)

Offline BoxTheBox

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MK 10 zmienianie się przycisków do zrobienia kombosa
« dnia: Lutego 14, 2018, 05:18:01 pm »
Na wstępie  mówie ze gram na PC na klawie, więc chodzi o to że kiedy wykonam jakiegoś kombosa często po nim zmieniają sie przyciski jakie trzeba wcisnąc do zrobionia jakiegos komba. Podam przykład: Gram scorpionem I sekwencja klawiszy na dash jest a>d>j, ale kiedy wykonam teleport czyli s>a>k nagle sekwencja na dash zmienia się na d>a>j tak samo na teleport zmienia sie na s>d>k i ogónie wieszkośc ataków specjalnych się zemienia. Ktoś może wie o co chodzi?

Jest jeszcze jedna sprawa ale mniej mnie to obchodzi, jednak jakby ktoś wiedział jak to naprawić to bym prosił o pomoc. Nie pokazuje mi sie animacja finishera. Wykonuje dobrą sekwencje jednak animacja sie nie ukazuje jednak postać zostaje nagle ubruzgana krwią tak jak wygląda po wykonaniu finishera. 

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: MK 10 zmienianie się przycisków do zrobienia kombosa
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 16, 2018, 10:56:52 am »
Cześć BoxTheBox,

nie wiem czy ja czegoś nie rozumiem, czy z Ciebie jest taki dobry troll, ale pociągnę temat.

Musisz sobie podzielić przyciski w grze na dwie grupy: związaną z chodzeniem postacią oraz pozostałe. I teraz tak, jak chcesz wykorzystać włócznię Scorpiona robisz Przód, Tył i przycisk odpowiadający za odpowiednią pięść. Czyli, jak przeciwnik stoi bardziej na prawo niż ty robisz (według domyślnych ustawień PC) d,a,j - zaczynasz od 'd' bo poprzez ten klawisz Twój przeciwnik podejdzie w stronę przeciwnika. Natomiast jeśli stoi on na lewo, to robisz a,d,j.

O drugiej przypadłości nie słyszałem. Może poproś rodziców, żeby wyłączyli kontrolę rodzicielską na komputerze i wtedy spróbuj ;) ( jeśli jesteś sierotą to żart jest nie na miejscu i z góry przepraszam)