Autor Wątek: Postacie: Freddy Krueger  (Przeczytany 22780 razy)

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Postacie: Freddy Krueger
« dnia: Lipca 31, 2011, 03:28:32 pm »
I stało się, Freddy Krueger z Koszmaru z ulicy Wiązów powędruje jako grywalna postać prosto do świata Mortal Kombat w formie DLC już 9 sierpnia. Zwiastun, na którym zobaczymy fragmenty gameplay'u, fatality oraz X-Ray poniżej:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aaSBkBDcepM[/youtube]

Obszerniejszy gameplay zobaczyć można tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=_R3CArYg7u0

Co o nim sądzicie? Czy Freddy Krueger pasuje do uniwersum Mortal Kombat, zamierzacie zainwestować w pozyskanie tej postaci?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 31, 2011, 04:10:20 pm »
Co ja myślę o tej postaci?? uważam że jest nie potrzebna, Filmy o Freddim są świetne, freddy posiadał jedną rękawice a nie dwie jak wolverine. Ale klimatycznie nawet pasuje przynajmniej tak go przedstawili w trailerze. zastanawiałem się czy ja kupować, ale kupie żeby móc wtedy się wypowiedzieć. nie jestem zawsze zadowolony z tego jak mieszają nam twórcy i dają postacie z innych światów, czy są klimatyczne czy nie.  Ale jak już jest to niech dadzą jeszcze Jasona;-)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 31, 2011, 04:29:53 pm »
No nie wiem. Postać wydaje się niezła spoko X-ray i fatalki. Na pewno kupię jako fan MK, ale uważam jak Maniak, że jest niepotrzebnai trochę psuje klimat. Oto moje zdanie.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 06, 2011, 01:12:48 pm »

Książę Strachu, Freddy Krueger (pełne imię: Frederick Charles Krueger) Psychopatyczny morderca dzieci. Uwolniony, z braku dowodów, przez sąd, zostaje zlinczowany (spalony żywcem) przez zdesperowanych mieszkańców w jednym z miasteczek w USA. Freddy powraca jako duch świata snów, poluje na dusze zakradając się w sny nastoletnich pociech swych zabójców. Gdy Imperator zaczął wykradać duszę Królestwa Ziemskiego. Książę Strachu uważał ją za swoją własność, wytoczył z nim walkę w Świecie Snów (Dream Realm), jednak wola Shao-Kanha była zbyt potężna. Cesarz wyciągnął Freddy'ego do realnego świata, gdzie Krueger stał się śmiertelny i został pokonany przez Cesarza. Ciężko ranny Freedy wyposażył swe dłonie w demoniczne ostre jak brzytwa rękawice. Gdy zabije Shao-Kahna, znajdzie drogę powrotną do Świata Snów, gdzie będzie mógł dręczyć Ziemskie dusze od nowa.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 06, 2011, 01:24:10 pm »
Połowa jego Story jest z filmu ale reszta jakoś ujdzie.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 06, 2011, 01:37:39 pm »
dokładnie tak pierwsze zdanie jest z filmu:-)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 06, 2011, 01:44:14 pm »
Skoro była mowa o świecie snów to powinni zrobić jakąś mapkę do tego

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 06, 2011, 02:18:01 pm »
no dokładnie, mogła by być zajebista, Tak jak Kratos z innego świata posiada arene, tak i Freddy też mógłby dostać. Taki chory klimat byłby na Arenie jak w śnie:-)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 06, 2011, 03:21:17 pm »
Freddy Kruger hahahaha, co oni robią z klimatem tej serii, to masakra. Kratos, Freddy, niedługo pewnie Jason, no ale oczywiście oni wszyscy pasują ::)hahahaha. Jak przeczytałem jego bio, to myślałem, że padnę z zażenowania - oni chcą uśmiercić klimat MK, to się właśnie odbywa! Jakaś siła wyższa powinna zareagować na to świętokractwo >:(, ale pewnie taki cud nigdy się nie wydarzy. Piniądze rządzą światem (co jak się okazuje, równe jest jawnemu zarzynaniu klimatu serii MK). Kultowemu klimatowi Portal Komnat ktoś lub coś od jakiegoś czasu regularnie aplikuje kolejne Fatale, a fani przyklaskują :'(

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 06, 2011, 03:59:04 pm »
No wiesz, Ed wciąż o nas pamięta ale to pewnie WB kazało mu zrobić Freddiego

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 07, 2011, 08:38:19 am »
To niech Team MK zrobi sobie odrębną grę z takimi kaszalotami, i niech zostawią Mortala w świętym spokoju

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 07, 2011, 09:42:34 am »
On jest tylko dodatkim, atrakcją, urozmaiceniem... Jeśli nie chcecie nie musicie go ściągac ani nim grac! Jako DLC dostalismy już 3 postacie ze świata Mortala więc będą pewnie i kolejne...nie ma co narzekac. Kruger jest tak naprawde Bonusem jak i Kratos.Takie postacie nie psują klimatu skoro są poza gównym watkiem fabularnym. Porównam tą sytuację do jogurtu fantazji z jagodami. Skoro lubicie żrec samą fantazje to poprsotu nie dodajcie jagód umieszonych z boku jogurtu. Ale nie narzekajcie że one są, skoro mogą smakowac komus innemu. Innymi słowy dajcie już spokój z tym Krugerem i cieszcie się że Mortal Kombat wrócił, że tak powiem do formy !

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 07, 2011, 12:43:01 pm »
On jest tylko dodatkim, atrakcją, urozmaiceniem... Jeśli nie chcecie nie musicie go ściągac ani nim grac! Jako DLC dostalismy już 3 postacie ze świata Mortala więc będą pewnie i kolejne...nie ma co narzekac. Kruger jest tak naprawde Bonusem jak i Kratos.Takie postacie nie psują klimatu skoro są poza gównym watkiem fabularnym. Porównam tą sytuację do jogurtu fantazji z jagodami. Skoro lubicie żrec samą fantazje to poprsotu nie dodajcie jagód umieszonych z boku jogurtu. Ale nie narzekajcie że one są, skoro mogą smakowac komus innemu. Innymi słowy dajcie już spokój z tym Krugerem i cieszcie się że Mortal Kombat wrócił, że tak powiem do formy !

Te dodatki, atrakcje i urozmaicenia mają spory wpływ na odbiór gry, nawet jeśli sam z nich nie korzystam: inni gracze mogą grać postaciami z poza uniwersum przeciwko mnie i już wtedy muszę znosić obecność np. Kratosa. Poza tym mogę jeszcze rozgrywać pojedynki na planszy Kratosa, co też jest (moim zdaniem) narzucaniem mi czegoś, co nie ma nic wspólnego ze światem MK.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:27:15 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3DIKdApskBo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xs6_p7YBMgQ[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2011, 09:20:18 pm wysłana przez Maniak »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Freddy Krueger
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 08, 2011, 09:40:28 pm »
Ładnie montują te filmiki