Autor Wątek: Arty  (Przeczytany 81593 razy)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 29, 2007, 11:22:08 am »
Dantos ,  ładny ten goro  i  lobo (też czytałem) widze że nie jest z tobą tak złe :P.  Ładnie cieniujesz i masz fajną kreske, tylko proponuje robić rysunki na papierze bez linii kratek. Gratuluje
 
Mileena, uważam że twoje prace są tu najgorsze ze wszystkich. Nie cieniujesz (tych na początku nie oceniam),
pewne częsci nie są proporcjonalne do reszty. Reiko przypomina mi bardziej Robina (pomocnik batmana), Kung lao ma prawy biceps dużo większy od lewego i twarz jest podobna do lalek (nie wyraża żadnego uczucia). Widze że przy Kung Lao próbowałaś cieniować, rozcierając ołówek, o ile to potrafi dać zadziwiające efekty to tutaj moim zdaniem tylko popsuło prace. Dalej Jade, moim zdaniem nie przypomina wogóle Jade, tylko prędzej Sheeva`e, głowa jest o wiele za duża i włosy dziwnie się układają.

Dalej Adept, bardzo mi się podoba to co zrobiłeś (przerobionyu Kung Lao), nie wiem jak się robi takie rzeczy ale pokłon. Tylko że jeszcze bardziej widać na twoim rysunku(??) błędy Mileeny.

Sim super jest ten FanArt, robiłeś to na tablecie?? Nie mam zastrzeżeń. Dobra kończe, swoich rysunków narazie nie wrzucam, bo z mk mam tylko jeden taki sobie (stary i robiłem wtedy dużo błędów), a reszta jest z naruto i wogóle inne tematy.

Pzdr

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:25:16 pm »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:39:06 pm »
Dantos te twoje dwa rysunki Scorpiona są jak narazie według mnie najlepsze ze wszystkich i oczywiście jeszcze twój Goro :wink: Oby tak dalej!!

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:43:55 pm »
Dzieki Hero  :D

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:10:21 am »
No cóż. O ile do do scorp nr.2 nie mam co się przyczepić, tak do drugiego musze. Te 'ręce' są niedość że nie proporcjonalne, to wygląda jakbyś zabrał przedramie i wsadził je do bicepsu, efekt jest taki że to jest jakiś kawał mięcha a nie rączki ^^. Polecam się przyjrzeć, widać zresztą że rysunek przerysowywany ( nie kalka, a zdjęcie, screen, kogoś praca a nie z głowy rysowane). Bardzo dobrze cieniujesz. No to tyle pzdr.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 01, 2007, 03:33:04 pm »
Nowa praca  :D :
Reiko (moze troche sie wydawc nie podobny ale to moj pierwszy reiko w zyciu) http://img462.imageshack.us/my.php?image=img0199nn0.jpg

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 01, 2007, 04:06:40 pm »
No niezła praca. Tylko jego głowa jakoś taka neandertalska :? (krztałtem przypomina głowe Hulka :P ).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 01, 2007, 06:42:07 pm »
Świetny Reiko :wink: Dantos narysował byś Kunga Lao tak jak te postacie bo potrzebuje jak najwięcej takich rzeczy o nim, ponieważ robie pewną prace o Mortalu i przedewszystkim o Kungu Lao, ale narazie zbieram tylko obrazy, rusunki i arty.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 01, 2007, 07:21:14 pm »
To nie bedzie proste bo tego pana  nigdy w zyciu nie rysowalem ale sprubuje .Odrazu mowie ,ze to moze troceh potrwac ,wiec lepiej uzbroic sie w cierpliwosc  :)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 01, 2007, 10:53:23 pm »
Ten już mniej przypomina batmana. :P Gratuluje kolejnej pracy. pozwól że spytam bo jednak pewien do tego nie jestem, przerysowywałeś czy tak z głowy?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 02, 2007, 09:36:29 am »
Reiko narysowalem z glowy(rysowalem go prze 3 dni ;d) co do Scorpa miales racje przerysowany

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 06, 2007, 04:41:15 pm »
Hero sory ,ze tak dlugo musiales czekac na ten rysunek ale w koncu skonczylem .Troche gorszy od poprzednich bo robiony na szybkosc  http://img389.imageshack.us/my.php?image=img0230tk8.jpg

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 06, 2007, 04:45:08 pm »
Nie no spoko, jest naprawde świętny :wink: Widze że podniosłeś mu poziom muskulatury 8)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 06, 2007, 06:12:48 pm »
No ogółem niezły ale głowa trochę za mała. Musisz trochę poćwiczyć proporcje ciała :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Arty
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 06, 2007, 06:57:40 pm »
Rzeczywiscie niezly ale nie proporcjonalny. Bardzo ładna praca  :wink:  
niewiarygodne ilu utalentowanych osób jest na tym forum

_______________________________________ _________________

Ogolem nie mialem jeszcze okazjii pogratulowac Wam talentu jedne prace sa lepsze inne gorsze... Ale naprawde Wasza umiejetności są godne pozazdroszczenia  :wink: