Autor Wątek: MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)  (Przeczytany 3239 razy)

Offline pok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« dnia: Grudnia 26, 2005, 11:48:12 am »
Cześć. Wiecie może skąd ściągnąć MK4 , wersje żeby miała filmiki ? Bo ja mam MK4 lecz bez filmików na końcu. Jak wchodze w theatre to niby postacie są odkryte ale i tak filmików nie da rady obejrzeć. A może ktoś z Was ma wersje z filmikami i mógłby mi jakoś przesłać ,albo na jakiś serwerek wrzucić, to dużo przeciez nie zajmuje. Byłbym bardzo wdzięczny.

I jeszcze jedno pytanie. Jak gram z kumplem we 2 w MK4 to czasami jest tak że za dużo klawiszy na raz się ciśnie i to blokuje pewne ruchy. Wiecie może czy da radę jakoś tego uniknąć?

A są może jakieś patche albo programy co dodają jak największą ilość postaci do MK4 ? Ogólnie możecie polecić jakieś fajne programy, patche itp. ? A powiedzmy jak taki patch doda postacie to czy będzie dodawał od razu jego ruchy , żebym mógł sobie podglądnąć w trakcie gry ?
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2005, 03:07:52 pm »
z tym blokowaniem to miałam to samo grajac na oryginalnym MK4

a endingi.. ciezko, na torrentach jest MK4 z endingami ale to tez trzeba trafic. Same filmiki sa chyba na www.mortalkombat.ch

Offline skitmen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2006, 07:46:51 pm »
NO WŁAŚNIE. Co z tymi klawiszami? żeby się chociaż dalo zmienić na inne. POMOCY!:(

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2006, 12:21:53 am »
klawisze sie da zmienic, wscisnij F1, F2, F3 lub F4 nie grałem dawno ale tam dało sie zmienic a endingi cos ja przegrałem mortala n apłytke i mam razme z endingami w tej sprawie nic nie pomoge

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 31, 2006, 07:05:53 am »
Zamów najlepiej z timsoft.pl Mortala 4 za jakies 20 zł i będziesz miał z filmikami albo szukaj dalej bo raczej trochę się pomęczysz zanim znajdziesz mk4 z filmikami :]

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 31, 2006, 09:24:55 am »
Ja ci polecam kupować przez Allegro.pl - czasami możesz naprawdę dużo zaoszczędzić np. tutaj masz MK z filmikami za 5 zł:
http://allegro.pl/show_item.php?item=83201900

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK4 z filmikami. (i problem z klawiszami)
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 01, 2006, 05:13:54 pm »
hehe dokładnie mam takiego samego jak na allegro.pl pewnie typ zamówił w timsofcie xD ale nie ważne kup szybko i będziesz miał filmiki