Ankieta

Która z postaci według Ciebie miałaby się pojawić w formie DLC

Rain
22 (32.8%)
Shinnok
11 (16.4%)
Kenshi
6 (9%)
Robo - Smoke
6 (9%)
Nowa postać
12 (17.9%)
Tanya
4 (6%)
Fujin
3 (4.5%)
Reiko
3 (4.5%)

Głosów w sumie: 66

Autor Wątek: Postać - DLC  (Przeczytany 77760 razy)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpnia 18, 2011, 09:52:23 am »
Fujin, może być, na pewno wyglądałby ciekawie. Ja nadal domagam się od Eda Chameleona.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpnia 18, 2011, 01:22:29 pm »
Wybór Chameleona na DLC byłby mega porażką... już bym chyba był z Meata bardziej zadowolony... moje typy na kolejnych fighterów w DLC to Tanya, Motaro, Fuijn, Shinnok, Kai, Bo Rai, Li Mei, Shujinko, Sareena. Te postacie mają przynajmniej jakiś potencjał, który  programiści w nowym mortalu by napewno wykorzystali...

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpnia 18, 2011, 02:52:37 pm »
Jeszcze Reiko. Myśle że tych wszystkich postaci co wymieniles nie dadzą juz jako DLC do MK9. Muszą coś zostawić do MK10 ;D Tam Shinnok jest pewny.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpnia 18, 2011, 03:28:30 pm »
Jak dla mnie większość z wymienionych postaci nie ma żadnego potencjału. Motaro? Jak dla mnie byłby to kiepski wybór - jako centaur grałoby się nim dziwacznie (zapewne byłyby też błędy w niektórych fatality) a z kolei w postaci satyra byłby porażką. Tanya? Jak dla mnie Mileena, Kitana i Jade wystarczą jako kobiety ninja. Ogółem, oprócz Shinnoka, Fujina i Quan Chi, lepiej nie wracać do postaci, które doszły w MK4. Kai? Jak u Tanyi. Shujinko? No, ewentualnie. Li Mei? Też. Sareena? Tu w sumie by była dobra jako sub-boss, tak jak np. stary Shang Tsung. Bo Rai'Cho? Jako postać pojawiająca się w filmikach to może, ale nie jako zawodnik! Jak dla mnie to jedna z najgorszych postaci Mortala. Mam nadzieję, że w MK10 nie ujrzymy jego i jego rzygowin wypluwanych pod przeciwnika czy jego płonących pierdów.

Ja osobiście chętnie zobaczyłbym takie postacie jako DLC:
-Shinnok - wiadomo, popularna postać
-Fujin - tu także
-Ashrah - siły zła nie mają w sumie w swoich szeregach żadnej demonicy, a Ashrah jest postacią oryginalną, więc stworzenie dobrych ciosów oraz fatality nie powinno być problemem
-Joker - chętnie zobaczyłbym go w mniej ocenzurowanym Mortalu (i z nowymi fatality, bo jedno mu Shang Tsung podp..przył)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpnia 18, 2011, 03:44:05 pm »
Joker ? Na serio ? Ty chyba sobie żartujesz. Oby nie było więcej guest-postaci. A czemu Chameleona nie chcecie ? Coś z nim nie tak :P ? Na Fujina i Shinnoka mam też ochotę.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpnia 18, 2011, 04:00:01 pm »
Nie żartuję. Uważam, iż powtórne pojawienie się Jokera z Mortalu - nie chodzi tu przecież aby brał udział w Story Mode'ach, ale - tak jak Kratos i Freddy - miał zwykły występ gościnny. Oczywiście miałby bardziej makabryczne fatality, ale reszta właściwie bez zmian (ew. dodanie możliwości strzelenia z rewolweru), jeszcze dodanie X-Raya, przełamania obrony i Babality, i już można go postać jako gotową postać.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpnia 18, 2011, 04:38:38 pm »
Nie żartuję. Uważam, iż powtórne pojawienie się Jokera z Mortalu - nie chodzi tu przecież aby brał udział w Story Mode'ach, ale - tak jak Kratos i Freddy - miał zwykły występ gościnny. Oczywiście miałby bardziej makabryczne fatality, ale reszta właściwie bez zmian (ew. dodanie możliwości strzelenia z rewolweru), jeszcze dodanie X-Raya, przełamania obrony i Babality, i już można go postać jako gotową postać.

Proponuję MvsC tam masz cała plejadę supergogusiów w rajstopach. MK niech pozostanie mortalem. Mnie np. nie podobają się takie praktyki. Wolę żeby dodali takiego Havika niż superbohatera.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpnia 18, 2011, 04:54:29 pm »
Co do postaci z MK4 zobaczył bym chętnie wszystkie oprócz Jarka (Jest Kano)


Bardzo dużo ludzi uważa że Mk4 to lipton, dla mnie Mortal skończył się właśnie po "czwórce"(odrodził się w 2011), mam wielki sentyment do tej części, bo chyba najwięcej godzin poświęciłem własnie tej odsłonie MK. no ale poczekamy zobaczymy  ;D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpnia 18, 2011, 05:12:45 pm »
Tak jak wcześniej mówiłem. Fujin i Shinnok - 100% na tak. Reiko - nudny jakiś. Kai - 65% - też może się nadać. Tanya - stanowczo nie. Już wystarczy, że jest na arenie Kahna. Jest nudna.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpnia 19, 2011, 08:53:24 am »
Mowisz, że Tanya jest nudna a sam proponujesz Chameleona...pozostawie to bez komentarza. Dla mnie to najbardziej odpowiednia postac do DLC obok Fujina. I nie wiem czemu został tu poruszony temat nadmiaru kobiet ninja zwlaszcza dlatego ze ich mescy odpowiednicy zajmują połowę rostera... :o

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpnia 19, 2011, 09:43:04 am »
Chameleona zostawię w spokoju bo i tak go nie będzie. Co do Tanyi to po prostu mi się nie podoba. A kobiet ninja nigdy za mało, dobrym przykładem jest Skarlet

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpnia 23, 2011, 09:31:17 pm »
Bardzo dużo ludzi uważa że Mk4 to lipton, dla mnie Mortal skończył się właśnie po "czwórce"(odrodził się w 2011), mam wielki sentyment do tej części, bo chyba najwięcej godzin poświęciłem własnie tej odsłonie MK. no ale poczekamy zobaczymy  ;D

Jest co do tego bardzo poważne uzasadnienie oparte faktami. Może grasz casualowo w MK4, może jako dzieciak nie przykładałeś do tego uwagi, ale gameplay w MK4 to czyste mashowanie. Zero taktyki, tylko głupie wciskanie jednej/dwóch kombinacji by wygrać. Walka jest praktycznie pozbawiona emocji, za to nasiąknięta najdebilniejszymi rzeczami jakie można spotkać w Mortal Kombat. Od broni białej przez rzuty czaszkami, aż po system walki, który na high levelowych meczach jest po prostu nudny i nie efektowny.

A co do postaci z MK4, to Reiko, Shinnok, Tanya i ostatecznie bezpłciowy Fujin. Ale Kai? Po co Ci ta małpa?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpnia 23, 2011, 11:03:36 pm »
Ogólnie w MK4 postacie to średni wypał. Tanya - nudna dziewka. Rieko - wygląd podobny z Sub-Zero i nudny. Jarek - klon Kano.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpnia 24, 2011, 12:54:39 pm »
tanya to nie doszła kitana, lecz Edzio w ostatniej chwili zmienił Kitanę na Tanyę bo uznał że za mało nowych postaci jest.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpnia 24, 2011, 01:37:47 pm »
I tak było za dużo. Później już było tylko gorzej...