Autor Wątek: fatale na mega drive/ maniak łamie regulamin  (Przeczytany 1579 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
fatale na mega drive/ maniak łamie regulamin
« dnia: Maja 08, 2008, 08:36:24 pm »

stawiam duże piwo temu kto mi powie jak zrobić fatal -> rzut kapeluszem kung laem na konsolce genesis/mega drive na 3 guzikowym bacie.
dodam jeszcze że maniak poza skasowaniem tematu z tą samą prośbą, bezsensownym pierdoleniem i wciskaniem kitu że niby udało mu się to zrobić nie zrobił nic.
pozdrawiam

PS
Maniak kasując tego posta łamie zasady które towarzyszyły temu forum od samego początku. człowieku daj sobie spokój

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: fatale na mega drive/ maniak łamie regulamin
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2008, 08:45:56 pm »
Nie będę komentował twojej odpowiedzi, bo nie będę się poniżał do twojego poziomu. Nie wierzysz nie musisz, nie zależy mi na tym. Lepiej sobie kup gierkę poketową Wilka i zająca na bazarku. Łamać regulaminu nie łamie, bo ty łamiesz punkt pierwszy regulaminu. Jak będziesz mnie cały czas prześladował "prywatnie" postaram ci dąć Bana(na) Bo inni uczestnicy forum mi sie już dawno na ciebie skarżyli. Wiec zrozum człowieku co ty pleciesz za brednie. Tak jak ci mówiłem szanuje cię bo jesteś fanem mortala. Ale odpuść sobie z tym MK2 jak nie umiesz grać to ja ci już w tym nie pomogę i swój gniew skieruj na pada 3 przyciskowego.