Autor Wątek: Co z tym forum?  (Przeczytany 7392 razy)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« dnia: Marca 25, 2007, 02:28:29 pm »
Jak w temacie. Bodzio co to za forum które ma tylko 2 adminów. Właściwie jednego, bo udzielasz się okazjonalnie. Wkurza mnie jak 3 tematy podrząd są w nie tym dziale co trzeba, albo jakieś nooby zaczynają temat wałkowany 124623 na forum. A w prawie każdym temacie są offtopy. Pozatym przydały by się czystki, niektóre tematy połączyć. Weż choć po jednym modzie na dział bo to co teraz się dzieje to syf. Ciesze się że chociaz Maniak jeszcze pracuje tu jako mod, ale jeden to zamało. Bodzio zrób z tym coś.
P.S. Zgłaszam swoją kandydature na Moda  8)

Bodzio

  • Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2007, 03:14:09 pm »
A po co wiecej adminow? Forum nie jest az tak ruchliwe. Jedna osoba sobie tutaj moze poradzic. Wyznacze niedlugo jeszcze jakiegos moda i to w zupelnosci wystarczy. To ze sa offtopy to juz nie moja wina - ja moge co najwyzej upomniec kogos bo przeciez nie bede zamykal co drugiego tematu. A porzadek z tematami sie zrobi chociaz nie wydaje mi sie aby byl balagan.

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2007, 03:21:03 pm »
Ja nie chce żeby zamykać tematy, zobacz co możesz takiej osobie zrobić bo offtopowała? Nic. Nie wiem do kogo to należy, ale przydał by się system upomnień. Po 5 papa z forum i w zależności od przewinnienia jeden Warn bądż więcej (napoczątku mogą być osty ;)) Mam nadzieje że przydzielisz Moda, bo Maniak jest dobry, ale nie widze żeby przeglądał tematy i próbował coś robić. No to tyle

Bodzio

  • Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2007, 03:24:26 pm »
Heh, jesli bym wprowadzil taki system to po tyogdniu bym pisal sam do siebie ;)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2007, 04:03:35 pm »
No ale może inaczej jeśli ustalić by odpowiednią tabelke oceniania to miało by to sens.

Spam/Offtop/ - 1. ost, dalej 1 punkt
Obrażanie - 1. ost, 1 punkt, perm ban
Łamanie Prawa - 1 punkt, dalej perm ban
Niestosowanie się do prośb admina - ostrzerzenie, 1 punkt

To tak w skrócie, opisze to : gościu jest nowy zakłada temat:" skąd ściągnąć mkt" (np),nie użył opcji szukaj więc ost, zrozumiał błąd ok. Jeśli nie to potem dostaje punkt . Jeżeli nazbiera sobie tych 5 punktów to dostaje bana na konto.
To samo ze spamem i offtopem.

Obrażanie : zdarza się na forum że ktoś nawciska coś drugiemu. Tutaj to zależy od sytłacji. Jeżeli ktoś napisał : "Jesteś gupi" to na początek ost bo to leci bardziej w kategorie offtop i bądżmy szczerzy ktoś z takim poziomem ma małe szanse nas urazić (ot co nieszkodliwy idiota). Jednak jeżeli ktoś wyleci z tekstem : "Twoja Stara to ^%^#%" (to tylko przykład) To tutaj ostrzeżenie co najmniej, jeśli się będzie powtarzać to myśle ze ban na konto albo i na ip jest jak najbardziej na miejscu. Oczywiście może to wszystko skończyć się w sądzie ale to zależy od tego jak osoba do której te słowa są adresowane to przyjmie.

Łamanie Prawa: No cóż nie spotkałem się z czymś takim na forum (omineło mnie coś?), jednak jeśli by ktoś propagował naprzykład rasizm czy faszyzm nieświadomie to ost, ale jeśli jego wypowiedż miała to na celu w stylu: "Czarni są poje^#@@ a chinole to $%#@" (totylko przykład) no to myśle że tutaj ban na kilka dni jak znalazł albo odrazu na konto/ip.
Oczywiście to też może się skończyć w sądzie, jeśli zostanie ktoś urażony.
Zostaje jeszcze sprawa piractwa, ale tego nie da się propagować, więc to zależy już do sytłacji i od modów.

Niestosowanie się do prośb admina: no to chyba wiadomo ;).

Ale się rozpisałem, jak wiesz to tylko przykłady, chciałem to jakoś "rozrysować", aby było wiadomo o co chodzi.
Co do tego jeśli ludzie którzy z forum są mądrzy (nie podważam tego) to myśle że nie będzie względem ich używać więcej niż osta i ew. 1 punkta.
Pozatym przydało by się uzmysłowić paru nowym czemu powinno się używać opcji szukaj.

p.s. Gadał byś ze mną, bo gdy zaczeła by się "mania ostowania" to zniknął bym na pare dni.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2007, 04:19:36 pm »
Popieram taki program jaki przedstawiłeś. Ostatnio na forum był leon który chyba z 20 razy obraził głupimi tekstami użytkowników i dopiero po jakimś czasie wyleciał. Za takie coś najpierw upomnienie a jak drugi raz sie powtórzy to odrazu ban. Bodzio powinien takie reguły ustalić.
___________________FURY MK________________________

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2007, 05:43:20 pm »
Popieram pomysł z jednym ost i banem. jak komuś zależy na przynalezeniu do tego forum to sie przestanie ciskać a jeśli jest takim kimś jak np. Leon to ban i koniec. A jeśli wróci z tego samego IP na to forum i znowu zacznie skakać to ban IP i sprawa załatwiona.

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2007, 05:47:50 pm »
Bodzio jesteś narazie w mniejszości, zastanów się nad tym, bo to przydatna rzecz.
Może łatwiej by było zapanować nad ładem co?

---
Ciesze się że ktoś to popiera. Oczywiście jak są pomysły to wrzucać.

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2007, 06:42:25 pm »
Oprócz offtopów i nieładu w działach to forum jest OK. Przydałoby się trohce więcej "skórek" do forum ale za dużo z tym roboty. Wytrzymam z tymi dwoma. :wink:

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 25, 2007, 06:59:49 pm »
Zgadzam się skórki by się przydały i więcej userów, albo większe zainteresowanie forum. Licze w każdym razie na odzew Bodzia i jeśli się da to Maniaka.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Re: Co z tym forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2007, 08:49:34 pm »
Cytat: "SmoKe"
Zgłaszam swoją kandydature na Moda  8)

Bodzio a ja moge dostać moda w prezencie ?  :lol:

Bodzio

  • Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 25, 2007, 09:49:33 pm »
Bede dawal ostrzezenia. W zaleznosci od tego czym ktos zawinil - jedno lub dwa. W punkty sie bawic raczej nie bedziemy.

Cytat: "Sicku"
Bodzio a ja moge dostać moda w prezencie ?


A moze admina od razu? :)

Cytat: "Over Zero"
Oprócz offtopów i nieładu w działach to forum jest OK. Przydałoby się trohce więcej "skórek" do forum ale za dużo z tym roboty. Wytrzymam z tymi dwoma. ;)


Postaram sie wrzucic za jakis czas jakas nowa skorke (jesli znajde cos ciekawego).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 25, 2007, 10:07:34 pm »
Jeśli jest więcej chętnych na moda to może by zrobić kandydature i głosowanie :) w formie ankiety np. przez 2 dni była by aktywna i by wszyscy użytkownicy zadecydowali kto nim zostanie.
___________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 26, 2007, 07:51:48 pm »
Cytat: "Hero"
Jeśli jest więcej chętnych na moda to może by zrobić kandydature i głosowanie :) w formie ankiety np. przez 2 dni była by aktywna i by wszyscy użytkownicy zadecydowali kto nim zostanie.
___________________FURY MK______________________


Jestem Za!! Bodzio fajnie by było chyba odciążyć Cię z części roboty ;).
Nie offtopując.

Tylko myśle że tydzień byłby lepszy, weż pod uwage że część użytkowników nie ma czasu w dni powszednie, a myśle że też chcieli by oddać swój głos. Żeby nie było potem że "Ja tego moda nie wybrałem".

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 26, 2007, 08:28:06 pm »
To zgłaszamy kandydature. Ja jestem jeszzce za młody user ale w przyszłości chetnie zostanę modem :wink: