Autor Wątek: Sztuka uników  (Przeczytany 7930 razy)

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Sztuka uników
« Odpowiedź #15 dnia: Października 19, 2007, 12:30:23 pm »
Okkie ;] zobzczymy jaki wynik będę miał ;]

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: Sztuka uników
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 09, 2008, 10:56:56 pm »
:-P Ja kasuję w MK4 przeciwnika w ok. 15 sekund.;( Pracuję nad tym!!!
Tak w ogóle to jak się gra Sub-Zero najlepiej jest na początku rundy odskoczyć do tyłu i zamrozić opponenta/od razu zamrozić, ponieważ można zacząć tego "spella" zanim przeciwnik będzie mógł się ruszyć(jak HP nie jest jeszcze do końca to klikasz sekwencje klawiszy na pocisk lodu i ziom ma jakieś 35% mniej szans na unik, musi mieć bigFastHand/być kompem:D). Później tylko podchodzisz/podbiegasz zaczynasz lać mniejwięcej tak: 2 razy po łbie pięścią, 2 w tułów, 2 w heada, 2 w tułów, albo coś koło tego i wtedy postać będzie "odskakiwać" więc trzeba albo przerzucić ją za rękę na drugą stronę albo zasadzić kopa. Później zamrażasz, powtarzasz... I wygrałeś.;] Ew. Jak coś nie wyjdzie i przeciwnik na ciebie biegnie to zrób klona, dużo ludzi się nabiera i możesz killować.:D A jak ziom ma mało hp to go jeszcze możesz rzucić bronią... Miło wygląda i skuteczne jest.;] A co do uników to ja zwykle skaczę albo klękam. Rzadko mi się zdarza kliknąć SPACJĘ jak gram WSADem i GHJK.;] No i T bieg...

Offline likas

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Sztuka uników
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 05, 2008, 01:00:05 pm »
lol co jest uniki nie są dla lesczy gdyby nie uniki to jeden czy tam 10 strzałó i po tobie

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Sztuka uników
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2008, 08:08:30 pm »
Cytat: Shihan_Yosuzu
W Mk: Armageddon staram się wyrzucić wroga w powietrze, aby tam
natłuc mu jak najwięcej. Po upadku na ziemię podchodzę, aplikuję
mu kombosa, wyjmuję broń, koontynuję kombosa, wyrzucam w powietrze,
robie kombosa w powietrzu i dobijam spceialami...
Często też się teleportuję (niektórymi postaciami oczywiście)
Z bloku nie kożystam wogóle, jednie z breakera

Powiem ci że twoja taktyka jest dobra, ale nie na bardziej wymagającego gracza  :wink: Piszesz że nie używasz bloku. Bez bloku nie idzie praktycznie dobrze grać. ponieważ główną zasadom w MK:A jest kontratak ( sam sie tego przekonałem wielokrotnie ) Kiedy uda ci sie przetrzymać atak na bloku to masz dużą ilość czasu na twojego cmobosa zanim rywal zdąży przejść do strefy obrony. Breakery służą właściwie tylko jako by taka druga szansa kiedy przeciwnik przełamie twój blok. Do tego można tak jak napisał Davidkoz parować ( jak już załapiesz to bez problemu sobie będziesz radził ) Jeśli chodzi o ataki to najlepszym i najłatwiejszym na początek jest uderzanie jak najdłużej postać nad ziemią nie odrywając sie lub po prostu infinity w powietrzu ( jak jesteś już bardziej obcykany w tym to można nawet zrobić comba o wielkości 150% damage w bardzo łatwy sposób )

To są moje takie rady jak na początek  :wink:
a jak i na jakim stylu powietrza się robi air kombat 150% damage