Autor Wątek: Brak Bodzia??  (Przeczytany 11914 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:07:38 am »
Jak bedą 4-5 osób to na pewno nie bedzie ani za dużo ani za mało. Szybciej by wszystko powstało i jedna osoba by nie musiała cały czas siedzieć.

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 28, 2007, 02:48:44 pm »
"...Jednocześnie chcę poinformować, że strona nie przestaje istnieć. Szukam osoby (ewentualnie kilku) które zastąpią mnie w pisaniu newsów i będą nadal rozbudowywać stronę."

Cytat: "Bodzio"

Nie chce 10 osob ktore beda sie dzielic pisaniem newsa. Albo ktos jest chetny albo nie.


Ale nikt tu o 10 osobach nie mówi. Davidkoz $nake i Hero myślę, że z powodzeniem zaopiekowali by sie stroną.  :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 28, 2007, 02:58:23 pm »
Tak, ale jeszcze by sie przydał jakiś dobry grafik aby dbał o wygląd strony bo ja nie mam w tym fachu dobrych umiejętoności lecz może Davidkoz albo $nake je mają :wink:

Bodzio

  • Gość
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:53:23 pm »
A wiec tak. Na razie Davidkoz i $nake. Mozecie poprowadzic strone, zobczymy jak wam bedzie szlo. Jesli sie zgadzacie to na priv wam wszystko napisze.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 28, 2007, 07:25:24 pm »
Ach no cóż, szkoda że zostałem wywalony z kadry :( Miałem ogromną ilość pomysłów związanych z uleprzeniem tej strony, no ale jesli szanowny, wileki bodzio tak zażądził to ja nic nie mam do gadanie. Jedynie moge życzyć powodzenia nowym twórcą  :wink:  :lol:

Bodzio

  • Gość
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 28, 2007, 07:46:41 pm »
Cytat: "Hero"
Ach no cóż, szkoda że zostałem wywalony z kadry :( Miałem ogromną ilość pomysłów związanych z uleprzeniem tej strony, no ale jesli szanowny, wileki bodzio tak zażądził to ja nic nie mam do gadanie. Jedynie moge życzyć powodzenia nowym twórcą  :wink:  :lol:


Na razie chodzi o to zeby pisac newsy a do tego nie potrzeba wiecej jak dwoch osob. Jak bede potrzebowal kogos jeszcze (moze niedlugo) to jestes pierwszy w kolejce.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 29, 2007, 12:15:31 am »
No to nie ma sprawy. Wymieniliśmy się już ze $nake'em numerami gg i czekamy na dalsze informacje od ciebie Bodzio.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 15, 2007, 10:39:09 pm »
Ej co jest z wami ? dlaczego nic sie nadal nie dzieje na mkc.Brak wam newsow  czy jak ,przeciez mozecie nawet napisac o tym glupim umk.A jak wam to nie pasi to mozna  uzupelnic te zakladki ,ktore sa w budowie np;mka .Nie chce was pospieszac .ale juz minelo jakies 3 tygodnie (albo wiecej)odkad was bodzio wyznaczyl na tak zwana "reanimacje" strony ,wiec czas najwyszy zeby cos z tym zrobic.Mam nadzieje ,ze cos wkoncu sie ruszy

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 15, 2007, 10:56:26 pm »
No cóż, oni jeszcze nie mają dostępu do tej strony :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 15, 2007, 11:04:07 pm »
Jakbym mogl to juz by byly. Bez popedzania. Jak zobaczysz jakis news na stronie to znaczy ze juz dzialamy. koniec.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Brak Bodzia??
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 10, 2008, 02:39:31 pm »
Moi drodzy jak wiecie teraz ja zajmuje się MK Center. Nie wiem czy dobrze czy zle ale staram się. Ze wzgledu na prace i wiele innych wspołczynników  ;D nie mam czasu na wszystko i czy jest ktos kto pomoglby mi w pisaniu, tłumaczeniu itp... Szukam kogoś ambitnego, co wie co robi i chce aby MK Center się powiekszało.

Jest wiele brakow, które chce uzupelnić ale praktycznie jestem sam i nie umiem zebrać all do kupy.

Oczywiscie bardzo dziekuje osoba które cały czas starają się i pomagają mi. Znajdują torche czasu, aby mi pomoc mimo braku czasu przez nauke, zaliczenia, sesje itp.

Za pomoc dziekuje Mileenie, Snejkowi, Adeptowi, Chameleonowi i Śledziksowi, którzy tak jak wyzej napisalem cały czas pomagaja i otwarci są na moje propozycje (mam nadzieje ze nikogo nie pominąłem).

Bodzia wypisywać nie musze, bo każdy wie, że to ona nad wszystkim tutaj czuwa

Mam nadzieje, że znajdzie sie ktos kto mi w tym pomoże  :) Osoba ta powinna posiadac MK:DA, MK:D lub MK:A, być ambitna, potrafiić pisać i co najwazniejsze znalesc czas. Dobrze byłby gdyby znala jezyk angielski no ale bez tego mozna sie obejść xD Hahaha :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2008, 04:12:25 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Brak Bodzia??
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 11, 2008, 04:24:29 pm »
Ja oczywiście mógłbym pomóc, ale niestety nie posiadam MK Da, D oraz Armageddon, ale znam angielski na poziomie unlimited (żarcik, ale powiedzmy na poziomie 2 kl. gim., a 3 kl. tak w połowie, bo jeszcze do czerwca) w week endy mam trochę czasu, ale niestety nowych mortali nie posiadam i raczej nie będe, ale jakby coś, kiedyś, gdzieś to bardzo chętnie pomogę.
ps. Możecie na mnie liczyć.