Autor Wątek: MK:SM  (Przeczytany 3541 razy)

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM
« dnia: Października 21, 2005, 05:15:27 pm »
mam problem jestem przy kitanie tam gdzie idzie sie (podejrzewam)chaosrealm tam dalej idzie sie za kitaną i sie zaciąłem przy tym Dragon Handel (czy coś takiego)I Nie Wiem Jak Iść Dalej Tyle Na Nich Expa Nabiłem Że Brakuje Mi Tylko 1 Speciala

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #1 dnia: Października 21, 2005, 07:18:52 pm »
nie wiem czy o to miejsce ci chodzi ale jeśli zacioles sie w tym miejscu gdzie są na końcu KOLCE a nad nimi następna część podłogi to trzeba jednego z nich nabić na kolce i wskoczyć na niego a następnie na wyższy poziom.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #2 dnia: Października 21, 2005, 07:23:26 pm »
aha to wlasnie mi o to chodzi Dziex

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #3 dnia: Października 21, 2005, 07:40:45 pm »
a i jeszcze kolega odkrył jeden sposób:
-Trzeba jednego zabić i drugiego złapać podejść pod kolce pod ten "dywanik"i wyskoczyć z niego!

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #4 dnia: Października 22, 2005, 11:02:04 am »
A Jak Przejść Tam Z Reptilem Gdzie Trzeba JAkieś 3 Sekrety Znaleść Jeden Jest Tam Gdzie Zombiaka Wwalasz Do Drzewka A 2 i 3?

Offline MasTeR DeaD ComE

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #5 dnia: Października 22, 2005, 01:08:11 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
A Jak Przejść Tam Z Reptilem Gdzie Trzeba JAkieś 3 Sekrety Znaleść Jeden Jest Tam Gdzie Zombiaka Wwalasz Do Drzewka A 2 i 3?
No Właśnie Oto Odpowiedz-
Na Początku Jak Wchodzisz Musisz Jednego Zobmie Wpieprzyć Tam Jak Wchodzisz Drugiego Tam Gdzie Sie Pojawiają A 3 Jeszcze Nie Wiem

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #6 dnia: Października 22, 2005, 04:59:22 pm »
o boshe ale fajnie to napisałeś :D:D nic z tego nie wiem:P.

Jak wchodzisz do The Living Forest to masz pierwsze drzewo za rozwalonym znakiem gdzie zeskakujesz troszke niżej. Następne drzewo jest w lokacji z wodospadem. Przeskakujesz przez wodospad i koło krypty stoi drzewo a obok niego wisi trup. Trzecie ostatnie jest w miejscu gdzie jest wejście w kształcie węża w ostatniej lokacji. Drzewo stoi na koncu, trzeba wskoczyć bardzo zaoważalne.

Chyba sie nigdzie nie walłem ale jakby coś nie tak było to napisz mi to włącze se gre i obadam dokładniej bo z głowy to pisze.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM
« Odpowiedź #7 dnia: Października 23, 2005, 10:36:08 am »
już znalazłem
ale ten baraka powalony gram na hardzie i omało nie rozwaliłem joysticka z nerwów chyba z 6 razy z nim walczyłem dopiero za 5 sie kapnąłem że trzeba jeszcze 2 mieczyka wbić  :x i scorpion ostry
ale najfajniej sie gra sub-zerem