Autor Wątek: Sprawy dotyczace forum  (Przeczytany 81875 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 25, 2011, 05:05:47 pm »
Jeszcze nie ma

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 26, 2011, 08:52:00 pm »
Pojawiających się planów i opcji przez ostatnich kilka dni było naprawdę sporo :) Cieszę się, że w końcu udało się jednak znaleźć rozwiązanie, które na pewno zadowoli wszystkich użytkowników tego miejsca.

Kolega z zaprzyjaźnionego serwisu honmaru zaproponował miejsce na własnym serwerze. Forum będzie miało nowy adres i przede wszystkim będzie na stabilnym serwerze, objętym opieką. Uda się też przenieść obecną bazę danych z postami i użytkownikami. Dziękuję adminowi serwisu honmaru za propozycję i przygarnięcie forum pod dach.

Ze spraw typowo organizacyjnych. Na nowym forum administratorem zostanie nasz użytkownik Maniak oraz kolega z honmaru Dumian, który zawsze będzie do dyspozycji w razie problemów z forum i nie tylko. Jak admini dalej zorganizują forum pod względem modów, działów itd. tego nie wiem, myślę że zrobią to dobrze :) Baza danych będzie kopiowana jeszcze dzisiaj wieczorem lub jutro, dlatego posty które się pojawią od tego czasu oczywiście nie będą widoczne na nowym forum. Adres forum będzie podany zaraz po tym jak tylko wszystko zostanie pomyślnie przeniesione (na obecnym forum pojawi się informacja).

Po utworzeniu forum i przeniesieniu wszystkiego na nowy serwer mnie już nie będzie więc jeśli ktoś ma jakieś uwagi proszę o PW.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2011, 08:53:54 pm wysłana przez Bodzio »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 27, 2011, 07:47:28 pm »
No wszystko ładnie działa... Jest dobrze :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 27, 2011, 07:49:09 pm »
wszystko śmiga. Dziękować ludzie  :D

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 27, 2011, 07:56:19 pm »
No widzę że przywitał mnie nowy desing strony, chodź jeszcze wszystkie rzeczy nie są chyba skopiowane :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 27, 2011, 07:57:41 pm »
oj tam desing  :P ważne że jest forum, są ludzie, jest MORTAL KOMBAT 8)

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 27, 2011, 08:55:03 pm »
Jak widzicie forum zostało przeniesione i zaktualizowane do najnowszej wersji. Pierwsze co się rzuca w oczy to nowy szablon - starego nie było możliwości przenieść, ponieważ jest niezgodny z obecną wersją forum. Możliwe, że zauważycie na forum jakieś nowe funkcje, możliwości, a może błędy (koniecznie dajcie znać). W każdym razie to co jest pewne to przyszłość Polskiego Forum Mortal Kombat - nic już mu nie grozi, jest bezpieczne i będzie funkcjonowało nadal.

Od siebie dodam, że dołożę wszelkich starań aby sprostać Waszym oczekiwaniom odnośnie forum, dlatego wszelkie uwagi mile widziane;). Chciałbym też z tego miejsca podziękować osobom, które wykazały spore zaufanie (głównie Bodzio) pokładając dalsze losy forum w moich i Honmaru rękach/łączach/serwerze (jak zwał tak zwał;). Jest tu/było/będzie sporo osób zasłużonych dla Mortal Kombat w Polsce i polskiej sceny Mortala dlatego liczę, że wspólnie uda nam się rozwijać forum przez kolejne lata.

Tymczasem jak już wspomniałem czekamy na opinie i sugestie. Forum powinno już śmigać bez zarzutu, jednak jakieś błędy zawsze mogły się wkraść, także bądźcie czujni niczym Scorpion w walce z Sub-Zero (lub odwrotnie) i dawajcie znać na bieżąco.

Offline Krelian

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 27, 2011, 09:08:21 pm »
Ze swojej strony również chciałbym oficjalnie się przywitać. W miarę możliwości mogę obiecać, że będziemy się starać, aby forum rozwijało się jeszcze sprawniej zarówno w kwestii merytorycznej jak i technicznej. Czekamy na opinie i ewentualne pomysły mogące jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie mortalowej społeczności.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 28, 2011, 01:00:07 am »
Dziękuje dobrzy ludzie, niech wam Bóg wynagrodzi tą inicjatywę mnogim Mortalowym potomstwem :) Oszczędziliście mi nerwów z żegnającymi się za czasu ludźmi. Jednak nadziej umiera ostatnia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2011, 04:54:40 pm wysłana przez Semek »

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 28, 2011, 01:28:39 am »
Chciałbym podziękować wszystkim ludziom,którzy przeznaczyli swój cenny czas na przeniesienie tego forum na nowy serwer  :).Dobra robota chłopaki  ;D!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 28, 2011, 08:27:32 am »
Tez chciałem podziękować nowej ekipie z Honmaru oraz Bodziowi za przeniesienie forum i nadanie mu nowego blasku. Mam nadzieje że forum będzie działało pełną parą, i że będzie nam się wszystkim dobrze żyło na forum. :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 28, 2011, 04:29:31 pm »
to i ja się przyłączam, Wielkie dzięki !

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 28, 2011, 06:58:03 pm »
Mimo że jestem niewielkim fragmentem tego forum, i jednym z nowszych użytkowników - też chcę Wam podziękować :)
Piszę Wam, bo nie bardzo się orientuję komu osobiście - ale chcę żebyście wiedzieli że Dzięki :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 28, 2011, 07:15:59 pm »
W tym poście chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uratowania Forum...

Jednak przede wszystkim podziękowania należą się naszemu nowemu Adminowi - Dumianowi...

Dumian... Gdyby nie Ty, losy Forum nie byłyby zbyt ciekawe... Możliwe, że zniknęłoby z Internetu na zawsze... Sam nawet nie chcę o tym myśleć... Żadne słowa nie potrafią wyrazić mojej wdzięczności... Oddałeś Mortalowej społeczności ogromną przysługę. Ogromne Dzięki...

Mam nadzieję, że władanie tym Forum sprawi Ci przyjemność i że dzięki niemu poznasz wielu przyjaciół...


Oszczędziliście mi nerwów z żegnającymi się za czasu ludźmi. Jednak nadziej umiera ostatnia.
O kim Ty w ogóle mówisz człowieku? :P

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 29, 2011, 02:14:15 am »
No popatrz i dało się przenieść. Chwała Bodziowi, ze poszedł po rozum do głowy i nowym adminom,ze forum przejęli :). No i żyjemy dalej :).