Autor Wątek: Utwórz utwór  (Przeczytany 6366 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Utwórz utwór
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2007, 12:15:48 am »
mi to nie przeszkadza dopuki panuje umiar. ale jak po tygodniowej nieobecnosci na forum czytam zalegle posty i 90% z nich to tego typu spam  , to tak   zastanawiam sie czy przypadkiem nie jestem na stronie  bravogirls.pl :D

ps. wymyslilem, mam nadzieje ze ciekawa zabawe, to bedzie taki mini konkurs. oczywiscie  z MK w roli glownej. na razie nie chce nic zdradzic, zaczekam z tym do poniedzialku :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Utwórz utwór
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 09, 2007, 03:49:54 pm »
No kolejny to zauważył. A może takie tematy to powinno się przyklejać, żeby nikt go nie ominął, a jego opis to nie przyklejony, czy ankieta, albo ogłoszenie, tylko nabijarnia postów, szkoła spamerów, śmieciarnia itp.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Utwórz utwór
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 09, 2007, 04:05:01 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
No no no. Ale odjechany dział. Może mi ktoś przeczytać tytół tego forum. Acha brzmi on tak: "Inne". Prawda to jest? Bo mi się wydaje jakby było to forum np. "Gry forumowe", albo "Spamowanie na ekranie" komputera oczywiście. Może mi ktoś powiedzieć po co to wszystko. Jest już ocenianie awatarka i jeszcze to, były też skojażenia, ale naszczęście już nie ma. Moim zdaniem dział inne służy do tego, aby pogadać na różne tematy (pogadać), a nie wymyślać głupie, spamerskie, niepotrzebne gry i zabawy, o ile można to w ten sposób nazwać. Dział ten jest tylko takim uzupełnieniem, bo na każdym forum, a przynajmniej na więkrzości taki dział jest. Ale nie zapominajmy, że to jest forum o Mortal Kombat, a więc jego głównym tematem jest właśnie MK. Powiedzcie mi. Co wy zrobili byście na miejscu admina, jakby użytkownicy wymyślali jakieś zabawy na forum wcelu nabicia sobie postów, bo to jest nabijanie postów i nie można tego nazwać inaczej. No troszeczkę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że nie na marne.


Sczerze mówiąc to olewam takie komentarze. Nie wiem co ci przeszkadza w takich tematach. Nie zależy mi na postach i możecie mi je codziennie zerować, może wtedy wy będziecie mieć przynajmniej trochę zabawy. Temat jest w dziale "Inne" i jak umiesz czytać to przeczytasz sobie "Tematy nie związane z Mortal Kombat.". A ty mówisz mi, że to jest forum o MK. Myśle że robiąc taki dział administrator sam doszedł do tego, że samym MK żyć nie można i dlatego taki dział powstał.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Utwórz utwór
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2007, 02:38:55 pm »
Cytat: "Malvado"
Cytat: "Mkmaniak"
No no no. Ale odjechany dział. Może mi ktoś przeczytać tytół tego forum. Acha brzmi on tak: "Inne". Prawda to jest? Bo mi się wydaje jakby było to forum np. "Gry forumowe", albo "Spamowanie na ekranie" komputera oczywiście. Może mi ktoś powiedzieć po co to wszystko. Jest już ocenianie awatarka i jeszcze to, były też skojażenia, ale naszczęście już nie ma. Moim zdaniem dział inne służy do tego, aby pogadać na różne tematy (pogadać), a nie wymyślać głupie, spamerskie, niepotrzebne gry i zabawy, o ile można to w ten sposób nazwać. Dział ten jest tylko takim uzupełnieniem, bo na każdym forum, a przynajmniej na więkrzości taki dział jest. Ale nie zapominajmy, że to jest forum o Mortal Kombat, a więc jego głównym tematem jest właśnie MK. Powiedzcie mi. Co wy zrobili byście na miejscu admina, jakby użytkownicy wymyślali jakieś zabawy na forum wcelu nabicia sobie postów, bo to jest nabijanie postów i nie można tego nazwać inaczej. No troszeczkę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że nie na marne.


Sczerze mówiąc to olewam takie komentarze. Nie wiem co ci przeszkadza w takich tematach. Nie zależy mi na postach i możecie mi je codziennie zerować, może wtedy wy będziecie mieć przynajmniej trochę zabawy. Temat jest w dziale "Inne" i jak umiesz czytać to przeczytasz sobie "Tematy nie związane z Mortal Kombat.". A ty mówisz mi, że to jest forum o MK. Myśle że robiąc taki dział administrator sam doszedł do tego, że samym MK żyć nie można i dlatego taki dział powstał.

Dobrze dobrze. No, ale tu można pogadać o innych rzeczach, a nie bawić się w jakieś głupie zabawy. Co z tego, że nie robisz tego dla nabicia postów, ale śmietnik robisz i dlatego powinno się ten temat zamknąć. O to właśnie proszę też admina forum, aby rozważył zamknięcie tego tematu.
ps. Ja podałem swoje powody. Reszte zostawiam administratorowi.

Bodzio

  • Gość
Utwórz utwór
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2007, 02:51:36 pm »
Nie zamkne tematu.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Utwórz utwór
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 10, 2007, 04:50:28 pm »
Czy ja wiem czy robi śmietnik :S Temat jest w dziale inne wiec  wszystko jest OK jedyne moje zastrzezenie jest takie żeby  te same osoby często nie odpisywały na zmiane :D

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Utwórz utwór
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 11, 2007, 08:06:35 am »
Nie sądze abym robił śmietnik. Śmietnikiem możesz nazwać równie dobrze "Oceń Avatar Poprzednika" bo po co taka zabawa - moim zdaniem ten sam poziom!

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Utwórz utwór
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 13, 2007, 03:32:44 pm »
To, że dział inne to co ztego. Takich rzeczy powinno się zabronić. No powiedzcie mi co jest w tym fajnego. Nie lepiej pogadać o czymś fajnym? No, ale racja ten temat może nie jest aż tak oblegany. Gorzej jest z Ocenianiem Awka. Jak ktoś ma chwilkę to niech się przyjży, jak szybko zapełniają się inne tematy, a jak takie zabawy. Nie patrzcie na ilość wiadomości tylko na długość np. pierwszych 10. Chodzi o to w jakim czasie zostały napisane. Mi się wydaje, że właśnie w takich zabawach szybciej one dochodzą.
ps. Wsumie to jak tak pomyślałem to nie trzeba odrazu usówać, ale należy tego pilnować, bo dziś jest jeszcze dobrze, a może być gorzej.
Malwado masz rację, bo bardziej śmieci ocenianie awka, bo każdy po kilka razy to robi. Bardzo cię przepraszam, ale uwierz mi, że takie rzeczy mnie wkurzają. Co prawda nie jestem adminem, ani modem, ale jako user też powinienem dbać w jakiś sposób o to forum. Przynajmniej ja tak uważam.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Utwórz utwór
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 18, 2007, 01:17:21 pm »
Spoko - nie będe się kłócił :)