Autor Wątek: eMKa Cast  (Przeczytany 3614 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
eMKa Cast
« dnia: Stycznia 19, 2010, 02:30:59 pm »
NA WRZUCIE MUSI SIĘ PRZETWORZYĆ TEN CAST WIĘC TRZEBA POCZEKAĆ

Nagraliśmy wczoraj pierwszy eMKa Cast. Był to nasz pierwszy raz, więc uznajmy to jeszcze za wersję demonstracyjną, bo na pewno kolejne będą już tylko lepsze.

http://davidkoz.wrzuta.pl/audio/1HyOhZUXTNe/emka_cast

0:32 - przejście MK z dwuwymiaru na trójwymiar
3:02 - Mortal Kombat 4
3:56 - podział ciosów w MK, a style walki
5:31 - stauny w Deadly Alliance
7:10 - bronie w Mortal Kombat 4
7:48 - style w Mortal Kombat, combosy
8:37 - sentyment do MK
10:40 - błąd Midway w wydawaniu kolejnym MK
12:22 - nowe postacie
14:48 -  MK9 w stylu Street Fighter 4
16:28 - wykończenia
18:21 - MK Gold
19:45 - rozmowa wraca do wykończeń


Perełki, które znalazłem w eMKa Castcie:

"robi się na szybkość, a nie na jakość"

w 14 minuta dźwięk z GG !

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2010, 02:46:55 pm »
Ten sam problem co zawsze. Słychać tylko Moona. Twojego głosu nie uświadczymy. Nie da się więc tego normalnie słuchać. Najpierw trzeba by było wysłuchać Moona, a później cofać i zmieniać natężenie głośników by kogokolwiek innego usłyszeć. Co jest czasochłonne i zupełnie nieporęczne. Po drugie muzyka leci u Moona i głos kogokolwiek innego jest już NIEMOŻLIWY do usłyszenia. Moon gada sam ze sobą. Ja rezygnuję ze słuchania tego, bo słyszę tylko Moona, a nie będę cofał co 5 sekund i zmieniał na lewy głośnik by usłyszeć Ciebie. Po trzecie MUZYKA która gra uniemożliwia słuchanie. Fajnie się Moona słucha, ale dobrze by też było gdyby innych użytkowników również było. Spróbujcie innych metod nagrywania.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2010, 05:04:48 pm »
A ja mam pewien problemik: otóż davida słychać bardoz wyraźnie, wręcz idealnie i naprawdę głośno, a innych tak masakrycznie cicho słychać, że praktycznie wogóle nic nie da się usłyszeć....... O co kaman??? Czy tylko u mnie tak jest???

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 19, 2010, 05:17:45 pm »
Dziwne bo u mnie słychać dobrze,i nie musiałem przewijać a ni nic żeby zrozumieć co kto powiedział. Jedynie to bym tylko troszeczkę ściszył muzykę. Ogólnie to nie mam zastrzeżeń. Noo w sumie to myślałem ze to krótsze będzie ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 19, 2010, 05:20:09 pm »
Jak będziemy nagrywać kolejnego eMKa Casta to postaram się zlikwidować te błędy, głównie przyciszyć muzykę. Jest taki problem, że mam tak jak Rell pisze: wszystkich mi ładnie słychać, więc nie wiem dlaczego występuje taki problem.

Mówimy o błędach i bardzo dobrze, ale nikt nie napisał, czy taki pomysł mu się podoba, aby od czasu do czasu wrzucić rozmowę na temat MK.


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 19, 2010, 10:12:32 pm »
Ja tam słyszę wszystkich dobrze, najlepiej D. .....
MóN, muza jest spoko; następnym razem głośniej ;)

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 20, 2010, 04:57:57 pm »
Troszkę za głośna muza w tle... czasami nie można zrozumieć... ale ogólnie jest ok ;)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 20, 2010, 10:24:25 pm »
Moon dobrze gada. MK3 i MK2 to jest sama esencja MK. Fajny pomysł z podcastem.
Co do mk4 to też mi się podobało,ale mk4 gold "kapkę" lepszy.Chyba jeszcze raz kupię Dreamcasta dla samego MK3 GOLD;) tylko kiedy będę grał jak tu sesja tuż,tuż. Na teamt MK od Deadly Aliance i wyżej bo zbyt mało miałem z nimi styczności,ale pamiętam jak czytałem recenzję w neo plus: mk deadly alinace to byłem skłonny kupić ps2 dla tej gry,ale były inne wydatki. Shaolink Monks też całkiem spoko,ale to już inny gatunek:) zaraz po MK: M Sub-Zero dobra ,a nawet bardzo dobra przygodówka.Co do mk9 to nie mam pojęcia jak by miał wyglądać,ale na pewno ma być brutalny(fatality,stage fatality-fajnie by było jak by babality i friendshipy wróciły) Jeśli mieli my zrobić jakiś reemakie odrestaurowany to polecił mk2! Capcom tak uczyniło to ze swoim ssf2t i jest git.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: eMKa Cast
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2010, 03:31:26 pm »
"Dobre"(podobnie est z "Taktyczny") Davidkoza powala xD slychac sląskie korzenie :P Fajne to i czemu tylko tyle osób brało udział w rozmowie...