Autor Wątek: MK4  (Przeczytany 10052 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:12:32 pm »
Rozumiem że chodzi ci o te ciosy Goro więc, proponuje ci zajżeć choćby tu http://www.cyberjoy.pl/artykuly/9427_7.html
Na dole masz spisy wszystkich jego ciosów :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 07, 2007, 06:07:20 pm »
Niestety robiłem wszystkie te ciosy i tych o których wspominałem nie ma. Ciosy, które mi pokazałeś już znam, a mnie chodzi o te ciosy co robi komputer. Mi jedynie wyszedł doskok i udeżenie high punch, ale po udeżeniu przeciwnik upadł, innymi wojownikami tak się nie da i komputer też tak nimi nie robi. Ja zrobiłem te ciosy wciemno, ale jeśli ktoś wie jak je zrobić, albo o tym czytał niech da linka lub napisze solucję.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 07, 2007, 08:59:46 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Mi jedynie wyszedł doskok ...


Jak go zrobiłeś? Bo ja próbowałem na wiele sposobów i nic (a umie ktoś doskok Motaro w MK: Trilogy?).

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 07, 2007, 09:34:45 pm »
Po koleji:
Grałem w MK4 i zrobiłem doskok Gorem, wychodziły mi także inne ciosy (standarty, ale nie w tych samych kombinacjach).
Najpierw zrobiłem skakanie (f, f, b+hk), a później naciskałem f+d+b+bl+step in+step out (kilka razy szybko, tak jak fatal1 Fujin) i wychodziły mi różne ciosy:
jak Scorp chciał mnie  przyciągnąć Goro odplunął kulką
jak Kai puścił torpedkę to doskoczył (normalnie tak jak góra+przut) i wybił go swoim ciosem (D, d+hp)
Jak Reiko chciał podnieść miecz i we mnie rzucić to Goro odsunął się w bok, a później doskoczył tak jak komputer i udeżył go pięścią po czym Reiko upadł
Jak jarek do mnie podszedł Goro zrobił mu przerzucanie (oczywiście z łomotem po gębie, standart).
Myśle, że zrozumieliście. Nie wiem tylko jak zrobić tak, żeby Goro klepał się po klacie.
Motaro ma doskok?
Ja wiem, że Goro i Kintaro mają doskok, ale Motaro, nigdy nie widziałem.
A umię tylko doskakiwać Sheevą, ale ona wskakuje na przeciwnika (b, d, b+hk).
próbujcie i piszczie o klepaniu się Gora po klacie też.
Ps. Sory za długi post, ale może się komuś przyda, żeby dostarczyć te informacje grałem 2 godziny i dostawałem, bo skupiałem się na klawiszach, więc niech lepiej się przyda.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 09, 2007, 02:34:48 am »
Cytat: "Mkmaniak"
Motaro ma doskok?
Ja wiem, że Goro i Kintaro mają doskok, ale Motaro, nigdy nie widziałem.


Nie chodzi mi o skok, że miażdży przeciwnika jak Goro, Kintaro i Sheeva tylko długi skok do przodu czyli właśnie "doskok" ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:55:33 pm »
Może Sheeva zgniata, ale widziałem jak komputer robił Kintarem I Gorem doskok, który nie miażdżył, lecz Motaro widziałem tylko teleport, ale to da się zrobić.
Czy wiecie dlaczego Goro w MK4 po skoczeniu na przeciwnika w ostatnim ciosie przed finishem robi swój cios i nie można już dokańczać przeciwnika, to chyba jest automatyczne, ale czemu?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 10, 2007, 12:54:23 am »
Gdybym to ja wiedział :P He, he. Co do doskoku Goro to on to robi tylko w MK4 a Kintaro to dla mnie nowość chyba, że mówisz o innym Mortalu niż MK2 i MKT.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 12, 2007, 09:40:01 pm »
Cytat: "Sicku"
dobra niewazne : P

O co chodzi?

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: MK4
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 02, 2008, 01:02:59 pm »
ja mam kod na fatale w mk4 wchodzimy w practice i na opcji diffiuculity (czy jakoś tak) trzymamy lk i blk przez 15 do 25 sekund.Otwiera nam się tajne menu i zaznaczamy tego fatala którego ma robić nasza postać i pootem pod koniec rundy dusimy duł i hp i robi nam fatala
(UWAGA:jeśli zaznaczymy wszystkie 3 opcje zawsze zrobi pierwsego fatala)
(odległość się nie liczy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: MK4
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 11, 2008, 08:50:57 am »
Kod stary bardzo, ale też się przyda.
:)
Podobno jak jest jeden z programików uleprzających MK4 wgrany chodzi mi o patche i trailery to nie trzeba trzymać tylko poprostu jednocześnie nadusić.
;)

Offline ZdZiArKa17

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: MK4
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 24, 2008, 08:41:22 am »
xD żeby zrobić doskok w MKT Motaro(mówie od razu ze gram na emulcu n64) trzeba nacisnąc
uwaga...<^ lub w drugą stronę >^ ;D ;D ;)
Pozdrek

Offline ZdZiArKa17

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: MK4
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 24, 2008, 08:42:33 am »
Jeszcze jedno trzeba to nacisnąć naraz!