Autor Wątek: swap magic mortal kombat  (Przeczytany 5882 razy)

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« dnia: Maja 06, 2007, 03:50:27 pm »
witam wszystkich:)  od niedawna posiadam konsole playstation 2 ( wersja slim). chciałbym nabyc SWAP MAGIC 3.8, ale słyszałem, ze nie wszystki gry na nim działają........  czy wie ktos jak jest z mortal kombat ??......czy są jakies "częsci" których swap nie odpali???

z góry dziękuje za pomoc:)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2007, 02:05:05 am »
Nie znam się na tym ale masz linka do forum, które kręci się właśnie wokół Swap Magic:
POSZUKAJ TUTAJ

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2007, 07:14:35 am »
90% gier odpala i muszą być nagrane wyłocznie na DVD-R nie RW. Ja jeszcze sie nie spotkałem żeby mi cos nie działało (nie wiem jak jest z nowymi grami bo juz sie w to nie bawie od czasów MK Deception) Ale sprawdzałem i Najnowsze dzieci smoko chodzą: Shaolin Moonks i Armageddon. Kożystam przewaznie zniego jak chce pograc w MK1, UMK3 na PS2.

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2007, 04:44:20 pm »
dzięki:):) ja kupiłem playstation głównie dlatego, żeby zagrać w mortal kombat:):) nie chciałem przereabiać konsoli, kupiłem "orginał" na allegro ( sprzedający pisał GRA W 100% ORGINALNA) jednak okazało sie, ze tobyłpirat;/;/ dlatego wole kupić swap magic i grac.....;] jednak dowiedziałem sie, zę niktóre gry nie chodzą, dlatego woląłem sie zapytac:):) wielkie dzięki za pomoc;];]

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2007, 05:10:54 pm »
Moim zdaniem powienienes to zglosic ze zostales oszukany  :? ja bym nie odpuscil

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2007, 10:04:33 pm »
niby tak, ale w sumie nie chce się z tym "paprać", bo podejrzewam, ze musiałbym chodzić, tłumaczyć, zeznawać itd;/;/;/ a tą gre kupiłem za 30zł - uważam, ze to nie są jakies "wilekie" pieniadze a tej złosci i oczekiwania nic mi nie zrekompensuje;/;/;/;/;/;/

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 08, 2007, 10:16:48 pm »
Masz racje duzo zachodu... ale tak czy siek trzeba walczyc z takimi lichwiarzami  :evil: 30 zl to racja nie az tak duze pieniadze aby jakos zaciekle o nie walczyc ale sam fakt...

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2007, 03:04:56 pm »
wiec właśnie...... chociaż, gdyby to zgłosić, może ktoś inny uniknąłby oszustwa...... ale z drugiej strony zawsze się znajda tacy ludzie;/ ale najwarzniejsze jest, że bede mógł grac w MORTAL KOMBAT:) już sobie zamówiłem "swapa" i tylko czekam az dojdzie:):):)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2007, 03:19:44 pm »
No i super ciesze sie ze mimo tylku sprzeciwnosci losu w koncu zagrasz w upragnionego Mortala  :wink:  pozdrawiam

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 10, 2007, 10:58:57 pm »
nie mogę sie doczekać aż dostane go w swoje ręceD::D:D:D::D:D:D:D::D:D:D

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 14, 2007, 04:44:23 pm »
mam jeszcze jedno pytanie:):):) czy wie ktoś jak zRIPowany mk:shaolin monks (3.01 gb) działa pod swap magicem 8.3 ?? bo słyszałem, ze ripy nie odpalają się;/;/;/

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 24, 2007, 11:30:52 pm »
Jak juz to 3.8 swap. Ja mam swapa 3.6 i MK:SM jak i MK:A dzialaja bez problemu. Poza tym spakowany MK:A full ver. na torrentach wazty niecałe 2GB i po rozpakowaniu jest wszystko ok. Taka ciekawostka...

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 07, 2008, 09:20:06 pm »
Poza tym spakowany MK:A full ver. na torrentach wazty niecałe 2GB i po rozpakowaniu jest wszystko ok. Taka ciekawostka...

Zapodaj torrenta.;) A tak w ogóle to modbo jest raczej lepsze od Swapa.:D I taki problem- full v. MK:A waży ok. 4,5 GB, spakowany... 2GB? No co ty? Ja mam programik którym spakowałbym to do ok. 1,5 GB.;] Taki fajny format jest(UAP bodajże).;]

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 08, 2008, 04:45:02 pm »
Poza tym spakowany MK:A full ver. na torrentach wazty niecałe 2GB i po rozpakowaniu jest wszystko ok. Taka ciekawostka...

Zapodaj torrenta.;) A tak w ogóle to modbo jest raczej lepsze od Swapa.:D I taki problem- full v. MK:A waży ok. 4,5 GB, spakowany... 2GB? No co ty? Ja mam programik którym spakowałbym to do ok. 1,5 GB.;] Taki fajny format jest(UAP bodajże).;]
Poszarpało cię człowieku?
To nielegalne.
Booodziooo!

Bodzio

  • Gość
Odp: swap magic mortal kombat
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 08, 2008, 04:56:08 pm »
Na forum nie podajemy linkow do gier.