Autor Wątek: Firma Midway upada  (Przeczytany 11400 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 19, 2009, 08:56:11 am »
Powiem tak:
Nie mogę sie przekonac do sprzedarzy praw do MK inej firmie jeśli Midway rzeczywiście upadnie......
Nie wierzę że inni potrakuja Mortala serio i z należytą czcią czy jak kto woli respektem. Boon go oststnimi czasy nie szanował zbytnio i więc czemu oni by mieli to robić.....
Z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby taką serię zakończyć na grze w której Kombatanci tłuką sie z suprbohaterami.....
Po namyśle nasuwa mi się proste ale lekko szalone wyjscie:Midway dostaje zgode na dalsze działanie i szansze na wyjście z kłopotów, ekipa Boona robi nowego MK, takiego prawdziwego Mortala- mrocznego, brutalnego, kilamtycznego z czarnym humorem, gra wychodzi, podoba sie nam, podoba sie dzieciakom, podoba sie recenzentom, smok znowu wraca na okładki pism o konsolach, gra zarabia gruba kase która jednak nie starcza na spłatę długów, Midway bankrutuje, Mortal sie kończy..............................


........... i to wszystko.....

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 22, 2009, 06:06:53 am »
A może jeszcze bedzie kiedyś taki mortal. Skoro wraca Street Fighter po tylu latach. Patrząc na filmiki czy screeny najbardziej chyba nawiązuje do dwójki, która jest jeszcze starsza od Mk1. Być może nie byłoby Mk, gdyby nie SF.

robaczek

  • Gość
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 06, 2009, 09:28:10 pm »
Plotki, plotki, plotki... ptaszki na MK5.org ćwierkają, że ekipa MK chce odejść z Midway i szuka zacisznego kącika, co by ich przygarnął... osobiście nie wiem co o tym myśleć, ale bardzo spodobał mi się jeden z komentarzy do tego newsa: "To może być najlepsza lub najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek może przydarzyć się MK. Czas pokarze." No i czyż nie jest to prawdą?

Ogólnie gdyby cały zespół odszedł, byłoby nawet nieźle, bo jeśliby rozpoczęli prace nad nową odsłoną serii, wiedzieliby na czym stoją i o co biega. Z drugiej jednak strony, nie wiadomo jak wyglądają sprawy z prawami autorskimi, ale pewnie tak, że prawa te ma Midway, a nie ekipa MK, więc jeśli odejdą, zostaną z niczym. Hm, to gdybanie jest wkurzające, mogłoby się w końcu coś wyjaśnić. XD

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2009, 06:01:47 pm »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2009, 06:28:33 pm »
Firma od dłuższego czasu stoi na krawędzi bankructwa i musi spłacić spore zobowiązania wobec wierzycieli, co zmusiło zarząd do niedawnej sprzedaży praw do wspomnianej serii "Mortal Kombat".


To komu oni je w końcu sprzedali???

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2009, 10:13:04 pm »
Nie wiadomo, ale Midway rozmawia z Ubisoftem oraz Warner Bros, więc pewnie jednej z nich  :)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 17, 2009, 03:33:45 pm »
Oby nie sprzedali Warner Bros bo znów wrzucą jakiś batmanów i zmniejszą brutalność

robaczek

  • Gość
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 17, 2009, 05:55:37 pm »
Doprawdy, nie wiem kto pisze te newsy, ale poziom informacji w nich jest zatrważający. choćby dlatego, że nigdzie o tym (widocznie poza (troll-onet-em)) nie piszą, na MK5.org cisza, na Midway cisza, na Times'ie cisza... Drugie... co wspólnego ma ów 44-stronicowy dokument (w rzeczywistości "Rozdział 11", który tak naprawdę chroni firmę przed zajęciem przez wierzycieli, a nie jest oficjalnym ogłoszeniem bankructwa...) do sprzedaży praw do MK? Bo ja związku nie widzę...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:01:04 pm »
no i kto jest najbardziej zainteresowany Midway i już właśnie teraz gotów jest przyjąć ją pod własne skrzydła? a.. no.. Warner Bros, o którym już pisałem, póki co Midway jeszcze otwarte jest na inne propozycję ale największą z nich ma właśnie ta firma :D

no to co? gotowi na Lego Mortal Kombat? bo ja myślę, że byłoby świetne ;)




idę na fakty :P

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 26, 2009, 11:59:41 am »
no to co? gotowi na Lego Mortal Kombat? bo ja myślę, że byłoby świetne ;)
Tu Ci się udało. Klocki Lego to całe moje dzieciństwo(zaraz po MK oczywiście). Lego Star Wars było genialne, a jakby wyszło Lego Mortal Kombat, to byłby wielki powrót Smoka. Może z nieco innym wizerunkiem i klimatem, ale Warner Bros zna się na Lego jak nikt, więc wydaje mi się, że byłby niezły hicior  :D.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 26, 2009, 03:49:02 pm »
A ja juz mam LEGO MK! :D

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:25:45 am »
Gdyby Midway dogadałoby się z Ubisoft'em to jest duża nadzieja na nową klimatyczną część smoka. Jeśli sprawa będzie wyglądać tak jak z HoMM: 5 po updaku 3DO. W ciemno kupuję PS3 jak usłyszę potwierdzenie o produkcji Kombata 9.

Z dwojga złego przynajmniej dobry jest fakt iż jeśli WB wykupi prawa do MK, Mortal Lego wyjdzie na PC ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2009, 12:30:11 am wysłana przez Annihilator »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 28, 2009, 09:40:14 am »
Szczerze wolałbym, aby to właśnie Ubisoft zajął się Midway! I tak jak napisałeś Annihilator po upadku 3DO Ubisoft po nieudanej (dla mnie udana) czwartej części HoMM stworzył coś wspaniałego dla fanów tejże gry przede wszystkim słuchając ich.

Cieszyłbym się z tego powodu, bo pewnie CD Projekt byłby wydawcą w PL nowej części Mortal Kombat, a co za tym idzie moglibyśmy otrzymać EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ, a sama gra dostałaby polskie znaki ;) jak w większości gier wydawanych przez tą firmę.