Autor Wątek: Pierwszy oficjalny pokaz MK9  (Przeczytany 34900 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« dnia: Czerwca 18, 2010, 10:03:44 pm »
Gamespot opublikował relację na żywo z Mortal Kombat 9. Ed Boon z Paulem Garcia oraz Johnem Edwards'em opowiada i pokazuje walki z nadchodzącej gry, a możemy zobaczyć walczących ze sobą: Scorpion vs. Sub-Zero, Sektor vs. Reptile, oraz Tag Team w zespole: Johnny Cage, Nightwolf vs. Mileena, Kung Lao. Zapraszam do oglądania tutaj.


Dowiedzieliśmy się też, że w trybie multiplayer gracze będą otrzymywać tzw. "punkty respektu", dzięki którym będziemy wiedzieć jak radzi sobie dany gracz.

Z innych wiadomych nam rzeczy to:

- na targach grywalni są: Scorpion, Sub-Zero, Kung Lao, Mileena, Johnny Cage, Nightwolf, Reptile oraz Sektor;
- każdy wojownik ma własne ciosy, kopnięcia, żaden nie będzie miał tych samych animacji, czyli każda poza, styl walki, X-ray będzie inna;
- każdy będzie posiadał po dwa wykończenia;
- klasyczne areny, jakie do tej pory zobaczyliśmy to: Living Forest, Kahn's Arena, The Pit II, Dead Pool (The Pit II oraz Dead Pool mają po Stage Fatality);
- walka w Tag Team jest dostępna online oraz offline;
- gra online będzie dostępna w trybie dla pojedynczego gracza oraz w trybie Tag Team, natomiast tryb "Spectator" będzie częścią gry i wpływać będzie na zdobywanie osiągnięć;
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:12:41 pm wysłana przez davidkoz »

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:10:19 pm »
Ja bym jeszcze dodał info:
- online tag team umożliwi granie 4 graczom naraz
- pojawił się pasek odpowiedzialny za wykonywanie "ulepszonych" speciali, breakera i X-Ray
- w grze znajdzie się (conajmniej) 26 grywalnych postaci

Tak ode mnie;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:14:25 pm »
Opisane to jest jeden news niżej ;)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:15:12 pm »
Ano...niedopatrzenie moje, sugerowałem się tym wpisem tutaj na forum;p

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:45:39 pm »
Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie będzie to najlepsza część w historii MK. Już ma bardzo dobre opinie, a te wykończenia są perfekcyjne. Nie mogę się doczekać kolejnych postaci, a na pewno nie długo ich poznamy.

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:48:48 pm »
Też widząc to co się dzieje na ekranie (KONIECZNIE ŚCIĄGNIJCIE Z GAMESPOT.COM WERSJĘ HD) stwierdzam, że....to może być najlepsza część serii. Tak Adepcie, możesz mi jaja odgryźć z wściekłości nawet ale mimo sentymentu do MK2 twierdzę, że to może być w końcu godny następca. Czas pokaże czy produkt końcowy sprosta, natomiast teraz let's get hyped!;p

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:30:58 pm »
Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie będzie to najlepsza część w historii MK. Już ma bardzo dobre opinie, a te wykończenia są perfekcyjne. Nie mogę się doczekać kolejnych postaci, a na pewno nie długo ich poznamy.

Fajnie, że mówisz o grze, która jeszcze nawet nie wyszła.

Luna -> Ty zastanów się co mówisz. To, że obecnie robią lepsze auta, nie znaczy, że taki najnowszy mercedes jest lepszy od klasycznego mustanga tylko dlatego, że ma lepsze osiągi. Tak samo tutaj. To, że ma lepszy gameplay czy inne pierdoły możliwe dzięki technologii nie znaczy, że jest, ani że będzie najlepszym MK. Idź do kąta i przemyśl to wszystko, bo przesadzasz z hypem. To przecież zwykły Mortal Kombat, taki jaki od dawna powinien być. A Wy od razu bożka z niego robicie. Ot kontynuator serii. Też się cieszę, też uważam, że jest zajebisty, ale co tutaj się dziwić? W końcu to stary dobry Mortal Kombat. Dawno nie mieliście dobrego MK w rękach (Od lat 90) i gdy w końcu przychodzi to wariujecie. Luzik panowie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 11:41:21 pm wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:49:25 pm »
Adept po 1 trailerze też tryskałeś optymizmem. O gameplayu bedzie mozna dop[iero mówić po zagraniu.

Swoją drogą to słyszałem, że w MKvsDC jest niezły gameplay, a przynajmniej, ze lepszy niż w poprzednich 3D.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:21:04 am »
Ja takim specjalistą nie jestem jak Moonlight Shadow więc będę musiał poczekać na gierę  :P
W sumie to tylko potwierdzili to co było widać z filmików oficjalnych i nie....
Jedyne co powiedzieli więcej to o grze przez neta ale to był przecież pewniak  :)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:08:43 am »
Adept to, że MK2 jest najlepsze for ever to ja wiem bo dla mnie jest tak samo i dobrze o tym wiesz. Ale też udeża w nas ta duża dawka sentymentu. Teraz MK ma w końcu szansę ZNOWU liczyć się na rynku a nie być tylko piątym kołem u wozu fighterowego. Mnie się ten MK podoba dlatego że:
- ma klimat
- ma świetnie zaprojektowane postacie
- jest świetnie wykonany technicznie

Chciał bym jeszcze pada dostać i sam w to zagrać, mógł bym więcej napisać. Ale póki co nie możesz zaprzeczyć że gra ma zadatki na tą metkę NAJ. Zresztą po tym co zobaczyliśmy do tej pory widać, że developerzy wiedzą co robią;)

I powiem ci, że szczerze chciał bym aby ten MK okazał się tym najlepszym, bo ile lat można czekać na godnego następcę legendarnego MK2?

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:24:27 am »
Luna w 100% się zgadzam :) I wierze, że dostaniemy niemal idealny produkt!

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:06:36 am »
Jeszcze tylko poczekajmy na pełny skład postaci;p

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2010, 02:33:59 pm »
Po samym zaprezentowanym gameplay widać, że animacja postaci jest znacznie lepsza od poprzednich 3D, wręcz najlepsza ze wszystkich MK 3D. Nie ma już takiej sztywności, jest bardziej żywa. Zaczynam coraz bardziej wierzyć w ten produkt. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to kupuję PS3, specjalnie dla Mortal Kombat.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:44:28 pm »
Adept po 1 trailerze też tryskałeś optymizmem. O gameplayu bedzie mozna dop[iero mówić po zagraniu.

Optymizm, a krzyki odnośnie best Mortal Kombat Ever to jest różnica? Mi nadal się podoba ten nowy MK, jednak niektórych za bardzo ponosi.

Adept to, że MK2 jest najlepsze for ever to ja wiem bo dla mnie jest tak samo i dobrze o tym wiesz. Ale też udeża w nas ta duża dawka sentymentu. Teraz MK ma w końcu szansę ZNOWU liczyć się na rynku a nie być tylko piątym kołem u wozu fighterowego.

Luna, no to albo rybki, albo akwarium. To, że MK powstało z grobu i odrodziło się jak feniks z popiołów nie znaczy, że już mamy podniecać się tym MK tak żeby obwoływać go tym, który przebije MK2. Wiadomo, znów przyciągnie graczy, znów zacznie się liczyć bla bla bla itd. Ale albo mówisz o rynku gier, albo o Mortal Kombat. Bo jeżeli o tym drugim, to radzę Ci naprawdę przeanalizować system wartości.

- ma klimat
- ma świetnie zaprojektowane postacie
- jest świetnie wykonany technicznie

No i fajnie. Czyli ma to co Mortale 2d w latach 90. Ma to co powinien posiadać Mortal Kombat Deadly Alliance. Niestety Midway zjebało i mieliśmy gówniane gry przez tyle lat. W końcu dostajemy godnego następcę pierwszych MK, a niektórzy już wywyższają go ponad klasyczne gry. Nie wiem, tak jakby tylko na grafikę patrzyli. Mamy rozwój technologiczny. Wiadomo, że obecnie gry w nowej generacji konsol będą zbajerowane tak jak to obecnie mają w standardach gry. Nie czyni to jednak atut do twierdzenia podobnych wniosków wyciąganych przez niektórych. Zgadzam się, jest zajebista gra, kozak, następczyni Mortal Kombat II. Jednak weźcie się w garść ludzie i nie mówcie, że coś co nawet nie wyszło jest lepsze od czegoś.

Poza tym okropnie dziwi mnie to co niektórzy piszą jak Sim: "Zaczynam coraz bardziej wierzyć w ten produkt". LUDZIE! Mortal Kombat już dawno powinien być tak grywalny jak zapowiada trailer! Inne gry bijatykowe od dawien dawna serwują nam dobre tytuły. A tu dla niektórych jest szokiem, że Mortal Kombat może być dobrze zrobione. ONO POWINNO BYĆ DOBRZE ROBIONE od lat. To tylko gówniane programowanie w 3d Midway zjebało tę grę. Dla mnie to po prostu Mortal taki jaki powinien być od dawna i dlatego się cieszę, a tak jak mówię, nie mieliśmy osiem lat gry dobrej i jak nagle wychodzi to dla Was jest to szok i na tę sprawę przestawiacie go w hierarchii wyżej od klasyków, a przypominam, iż tytuł jeszcze nawet nie wyszedł. Dlatego mam pełne prawo pisać to co powyżej, bo mam dystans do sprawy, a niektórzy najwidoczniej go nie mają. Luna niestety o Tobie też piszę. Jeżeli patrzysz pod względem marketingowym i gamingowym to spoko, Twoje prawo, ale Mortal Kombat to nie tylko te rzeczy.

Mortal Kombat 9:
Gameplay:
- Obecnie masz wiele gier ze znakomitą miodnością: Tekken, Virtua Fighter, Street Fighter 4
Grafika:
- Standard dziejszy
Klimat:
- Świetny, mroczny. Idealny dla nas
Dodatki:
- Tag Team, online, story etc. To wszystko istnieje w innych grach przecież

Mortal Kombat II:
Gameplay:
- W 1993 roku była to najbardziej grywalna bijatyka na świecie
Grafika:
- Motion Capture postaci po raz pierwszy w historii zrobione z taką dokładnością
Klimat:
- Gracze wcześniej mogli już robić Fatale (Primal Rage), jednak dopiero Mortal Kombat I/II na tę skalę zrobił grę, która 10 lat po premierze ma jeszcze swoich fanatyków (My, klasycy na forum)
Dodatki:
- Babality, Friendshipy, czyli coś co znowu było nowością w historii bijatyk.

Jak widać Mortal Kombat Classic był rewolucyjny pod wieloma względami, dlatego należy mu się pałeczka pierwszeństwa. Powiedz mi teraz, co takiego odkrywczego genialnego ma Mortal Kombat 9 na tle innych dzisiejszych tytułów? Oprócz ogólnego upgrade`u w stosunku do dwójki czym bije swojego poprzednika? Dlaczego ten nowy Mortal Kombat ma być najlepszy, lepszy od rewolucyjnego MK II? Możecie mi to wytłumaczyć odnosząc się do punktów, które wyżej przytoczyłem?

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:21:19 pm »
Widzisz adept tu nie chodzi o to, że ten MK 9 jest jakiś innowacyjny i w ogóle najlepszy i ma najnowsze kombinacje itp. Chodzi o to, że jest to wkońcu produkt na miare tych najlepszych części z przed lat. Grywalność i jakość będzie na podobnym poziomie , a nawet lepsza. Postacie bardziej realne i grafika na najwyższym poziomie. Wiadomo, że nie zrobią czegoś nowego, czego nikt inny nie wymyślił (szkoda), ale wkońcu zaczęli uczyć się na błędach i po kilku tych krótkich filmikach widzimy, że nowy MK9 będzie bardzo udany! :)

Jestem optymistą.