Autor Wątek: Pierwszy trailer MK9  (Przeczytany 61754 razy)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:19:23 pm »
OK, teraz kolej na chłodniejsze podsumowanie tego trailera, bo i zdradził on kilka rzeczy. Więc od początku...

Render przedstawia Radiena i Shao, co prawda Raidena nie ma już w gameplayu, natomiast można w ciemno strzelić iż pojawi się on jako postać grywalna. Również należy zwrócić uwagę na znajomy battleground, który w mojej opinii jest naprawdę świetnie wykonany (mówię o battlegroundzie, ponieważ arena pojawia się w gameplayu).

Dalej mamy znajomy Deadpool (a przynajmniej plansza robi wrażenie jego odswieżonej wersji), na uwagę zasługuje ruchome tło (czego w MKvsDC absolutnie nie uświadczyliśmy), a mam na myśli wiszącego na hakach, wijacego się człowieka spuszczanego powoli do kwasu. Ponadto we fragmencie Johny Cage robi 2xLP co z miejsca przywodzi na myśl odsłony dwuwymiarowe.

Elementy systemu wciąż są słabo widoczne na trailerku, natomiast kilka ciekawostek nasówa mi się z miejsca. Wystarczy spojrzeć na rzut robiony Johnyemu przez Sub Zero i niezłe efekty krwi jakie widzimy, ponadto wbity lodowy miecz zdaje się zostawać w ciele Johnyego, a blizna jakby zostaje.

Wiele dyskusji wzbudziła "brutalność" w poprzedniej odsłonie. Tym razem zdaje się, iż Boon z nawiązką odkupi swoje winy. Przyjżyjcie się głowie Sub Zero i podłodze. Tak, krew wydaje się zostawać na ubraniach i na podłodze. Dla mnie bomba.

Do łask zdają się powracać również wszelkiego rodzaju projectile. System 2D = brak uników w głąb ekranu = stare dobre combosy z MK3. Wystarczy spojrzeć na fragment walki Mileny i Sectora. Teleporty mówią same za siebie.

Powraca tryb 2vs2 lub coś na ten kształt, więcej dowiemy się pewnie niebawem, natomiast nowością jest tagowanie z oddaniem ciosu.

Powracają też stage fatality w klasycznym stylu, dobrze znane i lubiane The Pit tylko to potwierdza.

Fatality to osobna bajka, i nowa klasa w MK. Końcówka trailera mówi sama za siebie, ja natomiast bardziej zwróciłem uwagę na wykończenie w wykonaniu Johnyego z efekciarskim podtuningowanym rentgenem. To jest fatality, czego dowodem jest sciemnienie się ekranu gdy Johny wykonuje ten cios.


Teraz sprawa postaci. Z tego co widzimy mamy:
-Reptile

-Sub-Zero

-Mileena

-Kung Lao

-Shao Khan

-Johny Cage (aka Jasiu Klatka)

-Sektor

-Nightwolf


Do tego wyżej wymieniony Raiden jest mielalże pewniakiem. Z dostępnych materiałów widać jeszcze walczące postacie w tle The Pit które moim zdaniem wydają się być Kano i Baraką, potwierdza teorię tą poniekąd brak Kano zakutego na arenie Shao Khana, Sonya zresztą również jest tam nieobecna. Nie wiadomo póki co nic w temacie powrotu reszty ikon MK jak Liu Kang czy Scorpiona, jednak również te postacie wydają się być pewniakami. Czy wróci Shang Tsung? Oby, póki co mamy go obecnego na swoim tronie w jednej z aren.

Co do samych aren. Mamy nawiązania zarówno do MK1, MK2 jak i MK3 (areny na której pojawia się Kung Lao czy Mileena - ulice). Z widocznych na trailerze mamy nadmieniony jeszcze Deadpool i The Pit, pojawił się podtuningowany Living Forest (a może to inna arena?). Ogólnie klimatem sięgają najlepszych czasów serii.

Podsumowując. Można nieśmiało snuć poraz pierwszy od dawna przypuszczenie że dostaniemy zarazem nową jak i starą jakość. zatwardziali fani MK moga w końcu choćby lekko zacząć wierzyć na powrót w swoją ulubiona serię. Reboot? Rewolucja? Tego póki co nie wiemy, natomiast jedno jest jasne - coś się zmieniło. Tak więc czekamy na więcej informacji w nadziei że od teraz będzie już tylko lepiej! Na osłodę odświeżone logo:

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:23:56 pm »
Witam nowych........

Ja się zastanawiam czy hao będzie grywalna postacią bo jak na razie tylko z Raidenem sie lał.... I oby najsławniejszy Fatal powrócił do Suba

No bez jaj SlaveMe... Jak Shao będzie grywalny to ja dziękuję. Boss Mortal Kombat jest tylko jeden. On musi być ostatnim przeciwnikiem! Tylko i wyłącznie!

Adept nie zrozumiałeś. Wyraźnie napisał Hao, czyli chodzi o naszego ulubionego wojownika z Deadly Aliance ;):



Uploaded with ImageShack.us


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:37:41 pm »
Właśnie, Adept...
Nie ogarniasz tematu :D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:52:52 pm »
król maciuś1wszy: Czy nie wydaje sie wam, że od deadly alliance ciosy postaci sa bardzo sztywne Mnie to dobija jak widze jak oni wyprowadzaja ciosy. W porównaniu do animacji z tekkenaVFDOA te sa moim zdaniem bardzo marne. Wkur..  -gdzie jest baraka Mam nadzieje ze sie znajdzie w finalnym produkcie

Chyle czolo

Po co Noob Saibot a po to ze ja chce ;d bo lubie ta postac i sobie nia chetnie pogram ;d
Liu Kang musi byc tak samo Scorpion ;p Shanga tez nie powinno zabraknac ;]

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:53:30 pm »
No i oczywiscie Baraka ;d

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:06:33 pm »
Jakby nie patrzeć od MK do MK3 mamy 28 postaci. Skoro normalna bijatyka ma ok 20 fighterów to i tak dostaniemy prawie wszystkich. Wyłączając najprawdopodobniej Motaro.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:10:25 pm »
Jakby nie patrzeć od MK do MK3 mamy 28 postaci. Skoro normalna bijatyka ma ok 20 fighterów to i tak dostaniemy prawie wszystkich. Wyłączając najprawdopodobniej Motaro.

Ja tak tylko zapytam... Skąd to diaska wiecie, że będzie więcej niż 20 postaci?? W Mortal Kombat II było dwunastu wojowników. W MK9 sądzę, że będzie MAX piętnastu.

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:14:57 pm »
Ja myślę, że jednak dadzą minimum 20 Adept. Nawet w MKvsDC dali, gdyby z tak bogatego uniwersum zrobili 15 postaci to by ich fani zjedli, recenzenci zresztą też.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:15:04 pm »
A ja, na moje zabójcze oko, sądzę iż będzie 16 kombatantów !
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 11:17:15 pm wysłana przez Cobra »

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:16:53 pm »
A ja na moje zabójcze oko mówię że będzie 16 kombatantów !

Chyba masz na myśli tego zabójczego zeza pionkuXD Postaci będzie około 20. Zresztą może na E3 pokażą roster;) Poczekajmy te 5 dni:D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:19:01 pm »
OFFTOP: Tak, tak na mojego zabójczego zeza (którego nie mam xD)

No 5 dni, tzn za 42 min, 4 dni ! :D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:22:50 pm »
Jakby nie patrzeć od MK do MK3 mamy 28 postaci. Skoro normalna bijatyka ma ok 20 fighterów to i tak dostaniemy prawie wszystkich. Wyłączając najprawdopodobniej Motaro.

Ja tak tylko zapytam... Skąd to diaska wiecie, że będzie więcej niż 20 postaci?? W Mortal Kombat II było dwunastu wojowników. W MK9 sądzę, że będzie MAX piętnastu.
Spekuluję na podstawie tego że od MK3 do MKvsDC, nie wliczając oczywiście MKA liczba postaci balansowała od 20 do 25.....
Ja bym chciał Quana Chi bo to by wkurwiło niezliczoną ilość osób  ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:55:20 pm »
Dokładnie, teraz taka tendencja, ze trzeba conajmniej 20-25 postaci w grze. Szczególnie, że nie jest to nowy tytuł i przez te kilkanaście lat przewinęło się postaci kilkadziesiąt. I przy 15 postaciach na pewno by zabrakło sporo lubianych. A pewnie pojawi się kilka nowych postaci.
Teraz masz ich 8 bez Shao Kahna, dodaj z 5 nowych to ci zostają 2 miejsca. A z podstawowych postaci nie ma na razie: Scorpiona, Kano, Jaxa, Kitany, Liu Kanga, Sonyi, Shang Tsunga czy Baraki. Nie mówiąc o lubianych, ale trochę mniej popularnych: Kabala, Cyraxa, Smoka, Noob Saibota, Jade czy Ermaca.
To weź te 8 co są, dodaj te 8 podstawowych co wymieniłem i przynajmniej ze 4 z tych mniej popularnych to już masz 20. I dodaj z 5 nowych to masz 25.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 11, 2010, 12:36:45 am »
Cieszę się, że się zgadzasz N-S :) Wszakże JA zawsze mam rację....
Chociaż ja bym przeżył bez tych nowych postaci. Tak jak nie wprowadzono nowych postaci w MK:SM, a jedynie wprowadzono kilka fighterów "młodszych stażem" w świecie MK, jak chociażby Ermac lub Kabal [no ten to akurat jako malutki smakołyk i puszczenie oczka do fanów.....  ;)]
Ze wszystkim ukrytymi postaciami i Bossami do MK3 jest 28 postaci. Dlatego myślę, że jeśli daliby 23-24 wojowników to wszyscy byśmy byli zadowoleni.....

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 11, 2010, 01:12:20 am »
Ja bym z oceną systemu, który rzekomo wrócił do ery świetnego 2d, to się na razie wstrzymał. Niektóre ruchy dalej wyglądają nieco sztywno. Poza tym postawy postaci przypominają te z poprzednich odsłon 3d, co nie nastraja optymistycznie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2010, 10:51:28 pm wysłana przez Martins »