Autor Wątek: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform  (Przeczytany 32307 razy)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 04, 2015, 08:41:37 pm »
https://www.g2a.com/weeklysale?reflink=przecenionegry mają tu MKX za 93 zł !!!!! choc raczej bez Kombat Packa

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 04, 2015, 08:50:47 pm »
https://www.g2a.com/weeklysale?reflink=przecenionegry mają tu MKX za 93 zł !!!!! choc raczej bez Kombat Packa
Nie dodają Goro. Poza tym do tych 93 złotych są dodatkowe opłaty.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 07, 2015, 04:44:57 pm »
UWAGA ! OFERTA WAŻNA PRZEZ 24h
W Media Expert MK X na ps4 kosztuje 219zł- w cenę wliczony jest kurier do domu ;D !
W zestawie jest Goro ;D !
Ceny na poszczególne platformy:
http://www.mediaexpert.pl/lista,mortal-kombat-x-9585
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2015, 04:55:47 pm wysłana przez Raven821 »

Offline theadimar21

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 08, 2015, 10:27:17 am »
Cześć. Zastanawiam się nad preorderem gry, tylko nie wiem czy to mi cokolwiek da? Czy po prostu dostanę grę zaraz po oficjalnym wypuszczeniu gry?
Oferta [usunięte] wydaje się być całkiem spoko: [usunięte] Miał ktoś styczność z tą grą?

Po założonym wątku w dziale Inne na temat tego serwisu widać, że to czysty spam. Ban + usunięcie tamtego wątku. Link do oferty usuwam.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 06:28:54 pm wysłana przez johnx »

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 08, 2015, 04:56:08 pm »
To co masz wyżej to tylko zwykły CD-KEY do Steama i nic w tym nie masz, tylko samą grę :) Ja kupiłem sobie edycję specjalną http://www.empik.com/mortal-kombat-x-edycja-specalna-warner-bros-interactive,p1107137451,multimedia-p [nofollow]
i tutaj mam bajeranckie metalowe opakowanie, Goro i dodatkową skórkę dla Scorpiona. Niestety i tak będzie trzeba dokupić jeszcze
Kombat Packa z 4 postaciami i to wydatek prawie 100 zł dodatkowo.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 08, 2015, 05:05:45 pm »
Za pre-order w większości sklepów dodają Goro.

Ja za 120zł około mogę załatwić edycję z brelokiem z Muve. Tylko trzeba się liczyć, że wtedy gra dojdzie z lekkim opóźnieniem.

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 08, 2015, 05:21:46 pm »
Dają Goro ale nie jak masz tylko sam klucz tak jak u kolegi wyżej :) A co do muve to jeśli jest z opóźnieniem to dzięki ;) Ja będę miał dostarczone do Empiku w dniu premiery i następny dzień wolny na nawalankę :D

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 08, 2015, 05:58:57 pm »
Gratuluję wspierania gównianych sklepów Empik, w których pracowników wykorzystuje się na potęgę a ceny są okropne.

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:28:18 pm »
haha i ty w to wierzysz? stary to co czytasz podziel przez 2 i bierz z przymrużeniem oka tak samo jak Smoleńsk, lądowanie na księżycu, World Trade Center i kupę innych rzeczy :) W Empiku jest wszystko ok i nic się tam nie dzieje! A zamówiłem tam też dlatego, że TYLKO tam jest edycja specjalna! Inaczej bym zamówił gdzie indziej bo mam inne swoje ulubione sklepy internetowe, a zazwyczaj kupuje tylko sam kod do gry :) Mortala wyjątkowo chciałem mieć w fajnej edycji i w ogóle to chciałem zamówić kolekcjonerkę za 370 zł ale niestety już się skończyły :/

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:30:19 pm »
Akurat mam znajomego, który pracuje w Empiku na lepszym stanowisku i wszystko potwierdził. Także...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 08, 2015, 10:14:05 pm »
Miałem kumpelkę i kumpla co tyrali w Empikach i jeszcze jedną znajomą. Ogólnie kiepsko się wypowiadali na temat tamtejszych warunków. Dlatego ja jeśli mogę to zawsze kupuje w Empikach ponieważ popieram wszystkie aparaty represji wobec słabszych. Muszę jeszcze pokminić czy MKX kupić u nich czy wyszarpać skądinąd....

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 09, 2015, 07:56:46 am »
Kombat Pack za 5 dych:
http://www.nuuvem.com.br/produto/2761-mortal-kombat-x-kombat-pack

Tania edycja podstawowa:
http://www.nuuvem.com.br/produto/2682-mortal-kombat-x

Premium:
http://www.nuuvem.com.br/produto/2760-mortal-kombat-x-premium-edition


Radzę jednak wstrzymać się z zakupem do wtorku, bo te produkty mogą mieć blokadę regionalną i nie uruchomią się u nas w kraju.

Mam nadzieję, że blokady nie będzie bo Kombat Pack za 5 dych to oferta nie z tej ziemi. ^-^ ^-^ ^-^

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:43:51 pm »
Ja sobie KP odpuszczam. Poczekam raczej na GOTY. Wiadomo, kiedy wyjdą (miesiac)?

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:48:00 pm »
Edycja GOTY zazwyczaj wychodzi rok po premierze ;D
Ja sobie KP odpuszczam. Poczekam raczej na GOTY. Wiadomo, kiedy wyjdą (miesiac)?

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIĆ MKX - Info o najlepszych ofertach w PL rynku dla wszystkich platform
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:50:45 pm »
Na tyle to się mniej więcej orientuję :D