Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651353 razy)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2055 dnia: Kwietnia 04, 2015, 11:04:58 pm »
Przeskok czasu o 20 lat. Johnny wyglada nadal tak samo...Przy okazji wszystkie filmy zostały skasowane z YT.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 11:09:17 pm wysłana przez DarkSasuke »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2056 dnia: Kwietnia 04, 2015, 11:55:34 pm »
Ale fail z tym Test Your Might na streamie.

Netcode lepszy niż w Mortal Kombat - po wacku. ^-^


Goro będzie kosztował 5 euro.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2015, 12:05:10 am wysłana przez wodny »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2057 dnia: Kwietnia 05, 2015, 08:27:47 am »
Przeskok czasu o 20 lat. Johnny wyglada nadal tak samo...Przy okazji wszystkie filmy zostały skasowane z YT.
Johnny, jest aktorem. On się nie starzeje.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2058 dnia: Kwietnia 05, 2015, 08:45:20 am »
Streamu nie oglądałem, bo to był jeden wielki cyrk, a trzeba się szanować. Znalazłem na YT fragment z Goro i na wyciszonym głośniku obejrzałem. Sama postać bardzo mi się podoba, ale style były pokazane w tak chaotyczny i amatorski sposób, że na ich temat wyrobię sobie opinię sam w przyszłym tygodniu. Pokazano jego oba fatale i niestety nie zrobiły na mnie dużego wrażenia, nie są specjalnie złe, ale w MK X można znaleźć dużo ciekawsze. W tym drugim to w ogóle nie czuć było jego ciężaru jak skakał na pokonanego przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2015, 08:49:11 am wysłana przez Rv0000 »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2059 dnia: Kwietnia 05, 2015, 10:41:20 am »
Tragedii nie było, ale goście z NRS lepiej streamują. Nie wiem, po co po raz kolejny pokazywali ten sam fragment Story, ale ok. Goro bardzo fajny, chociaż fatale rzeczywiście nie robią wielkiego wrażenia, ale moveset ma dobry. Kintaro też zamienili w wariacje, ale mi to nie przeszkadza, bo mamy kilka postaci w jednej, więc wariacje także oceniam pozytywnie.

Offline jerko3000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2060 dnia: Kwietnia 05, 2015, 11:10:08 am »
Ciekawe czy ktoś to zauważył ale tutaj https://www.youtube.com/watch?v=2YR5QrWBzb8 [nofollow] dokładnie na 0:26 sekundzie widać Onagę.
Według mnie może on być bossem  albo pojawiać się na końcu gry tak jak shinnok w mk 9  :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2061 dnia: Kwietnia 05, 2015, 11:35:55 am »
Ciekawe czy ktoś to zauważył ale tutaj https://www.youtube.com/watch?v=2YR5QrWBzb8 dokładnie na 0:26 sekundzie widać Onagę.
Według mnie może on być bossem  albo pojawiać się na końcu gry tak jak shinnok w mk 9  :)
Ciekawe, czy zauważyłeś, ale już dawno ustalone, ze to nie Onaga. Na fragmencie Story widać, że to zwykły Oni atakujący Raidena w Sky Temple :D

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2062 dnia: Kwietnia 05, 2015, 04:47:48 pm »
Dzięki moderatorzy za usunięcie ostatnich postów. ^-^


Ktoś nadal tak samo jak ja wyczekuje z wielkim optymizmem?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2063 dnia: Kwietnia 05, 2015, 04:50:03 pm »
Temat ze spoilerami Story - http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2285.0

W tym temacie proszę nie spoilerować. Dla informacji wszystkich - Filx został ukarany ostrzeżeniem bo edytował swój post, vicek668 za brak jakiegokolwiek żalu dostał bana. Proszę się ogarnąć i nie psuć wszystkim zabawy, wystarczy że już zepsuliście wszystkim którzy akurat byli online i przy okazji mi jak musiałem to teraz ogarnąć. Brawa dla was.

Offline Shogun

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2064 dnia: Kwietnia 05, 2015, 05:14:06 pm »
Ja osobiście uważam, że gra zapowiada się swietnie. Obejrzałem wszystkie trailery i streamy, wszystko się zacnie prezentuje. Roster bardzo fajny, a tryb fabuły mimo, że krótszy niż w poprzedniej odsłonie, na pewno także bedzie utrzymywał poziom Chaptera 1.
Witam wszystkich na forum!

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2065 dnia: Kwietnia 05, 2015, 05:22:04 pm »
Ja osobiście uważam, że gra zapowiada się swietnie. Obejrzałem wszystkie trailery i streamy, wszystko się zacnie prezentuje. Roster bardzo fajny, a tryb fabuły mimo, że krótszy niż w poprzedniej odsłonie, na pewno także bedzie utrzymywał poziom Chaptera 1.
Witam wszystkich na forum!

Witaj na forum Shogunie ;). No wreszcie jakiś optymista, poprawiłeś mi humor po tych dzisiejszych narzekaniach ale już wszystko wróciło do normy i dalej jaram się MKX :D

Offline Shogun

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2066 dnia: Kwietnia 05, 2015, 05:25:12 pm »
Ja osobiście uważam, że gra zapowiada się swietnie. Obejrzałem wszystkie trailery i streamy, wszystko się zacnie prezentuje. Roster bardzo fajny, a tryb fabuły mimo, że krótszy niż w poprzedniej odsłonie, na pewno także bedzie utrzymywał poziom Chaptera 1.
Witam wszystkich na forum!

Witaj na forum Shogunie ;). No wreszcie jakiś optymista, poprawiłeś mi humor po tych dzisiejszych narzekaniach ale już wszystko wróciło do normy i dalej jaram się MKX :D
Cieszę się, że mogłem poprawić Ci humor.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2067 dnia: Kwietnia 05, 2015, 06:01:04 pm »
Temat ze Spoilerami powinien mieć słowo 'spoilery' na początku nazwy bo tak oba zaczynają się 'Mortal Kombat X - dyskusja ogólna..... ' i klikając skrót nie wiemy gdzie trafimy......

A poza tym:
Witamy Shoguna :)

Offline Shogun

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2068 dnia: Kwietnia 05, 2015, 06:06:59 pm »
Temat ze Spoilerami powinien mieć słowo 'spoilery' na początku nazwy bo tak oba zaczynają się 'Mortal Kombat X - dyskusja ogólna..... ' i klikając skrót nie wiemy gdzie trafimy......

A poza tym:
Witamy Shoguna :)
Witam.
Można sie szybko zorientować, ze źle się trafiło, a tak zwane "spoilery" nie zaczynają się na samym początku tematu.
A jednak. Mój błąd. Jednak dyskusja ogólna jest ciemniejszym kolorem zaznaczona i znajduje się na samej górze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2015, 06:09:17 pm wysłana przez Shogun »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2069 dnia: Kwietnia 05, 2015, 06:54:42 pm »
Witam nowego uzytkownika.
Fajnie, że ktoś tryska optymizmem, bo to dobre podejście i jal przed premierą pokażą coś fajnego, to sam będę takie miał :D