Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Problem w MK:SM  (Przeczytany 3621 razy)

Offline Shido

• Użytkownik
Problem w MK:SM
« dnia: Lipiec 23, 2008, 05:02:06 pm »
Witam mam taki problem w MK:SM mam już 50% gry i jestem po walce z Baraką(to ten koleś co mu się miecze wbija) i nie wiem co dalej zrobić mam już tą moc co jest na tej skale czyli
Wall Jumping i nie wiem co dalej :/ PLS o ODP

Offline wawdo

• Użytkownik
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2008, 04:52:31 pm »
gzieś jest niebieski portal wskocz i idź przed siebie i na prawo potem na lewo i jest portal do wastelands tam bierzesz miecz (którykolwiek) i gzieś na ścianie będą czachy wspinasz się i idziesz przed siebie i rozwalasz mieczem kamienie potem wrzucasz przeciwników do krwi i robisz test your maight potem tam gdzie ci się brama otworzyła walczysz z sub-zero i płyniesz na barce przeciwników wyrzucaj za burte potem z kółka rozwalasz drzwi potem idziesz dalej i wrzucasz przeciwników w koło (5 razy) wspinasz się po krwi i na lewo potem pilnujesz żeby przeciwnicy nie ruszali suba idziesz po lodzie (wall runn) i do drzwi walczysz z goro potem na lewo i do portalu tam wrzucaj wszystkich w haki zbierasz swing ability i idziesz dalej do portalu jak wypadniesz to spadasz i na lewo tam wykorzystaj swing ability idź przed siebie walczysz ze scorpionem idziez dalej omijaj ognie potem jak strzeli linką to łapiesz i test your maight jak wygrasz togo przyciągniesz i zawalasz i tak aż go pokonasz potem idziesz na lewo znowu z nim walczysz i wychodzisz z lokacji potem do wielkich drzwi które się otworzyły zbierz brutality (orchi hellbeast) przed siebie i szukasz otwartych drzwi wrzuć wszystkich w ogień idziesz dalej orchi helbeast pokonaj znowu wrzuć w haki idź po drabinie i na prawo zrób test your maight potem na lewo cały czas i załatw przeciwników otworzą ci się drzwi potem idź do tych najnowszych otwartych i zrób test your maight weż broń i wyjdź z pomieszczenia i do punktu wejścia i znajdź dwa test your maight (cały czas z bronią) potem tam gdzie sie otworzyło rozwalasz diamenty z kółka zawalasz przeciwników i idziesz dalej i w strone światła
                                                              jak czegoś nie rozumiesz to pisz.

Offline martini

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2010, 01:59:07 pm »
siemczyk jak odblokowac mk2 przeszedlem wszystkie misje smoke i nie ma wie ktos moze

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• Użytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2010, 02:39:54 pm »
Masz wersje PAL z której wycięto MKII. W MKII w MK:SM mogą sobie pograć tylko posiadacze wersji NTSC. Jak nie masz amerykańskiej wersji jedyna nagrodą po przejściu Smoke Missions jest respect!
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzieła o wielcy tego świata,
I płaczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burzę

"Wygrał ten głupi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline arti91

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2013, 12:26:14 am »
jak zapisywać stan gry w mortal kombat shaolin monks, czy tylko jest to możliwe docierając do pewnego miejsca,czy można w jakiś inny sposób?

Offline sla

• Użytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2013, 12:03:30 pm »
W Shaolin Monk zapisujesz grę tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego punktach - są to takie świetliste kapliczki.

Offline arti91

• Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2013, 11:03:51 pm »
mhm, to wiedziałem akurat, że w takich kapliczkach,,dzięki za odpowiedź :) szkoda że tylko w ten sposób,nie dawno zacząłem grać i myślałem, że można też zapisać w normalny sposób,a tu nie, szkoda,muszę się naskakać:)