Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej odsłonie MK!

Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 408088 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:36:13 pm »
Daje linka z PS3Site z powodu pojawienia się informacji na temat kolejnej części, jest nie wiele ale jest.

http://www.ps3site.pl/mk9-bedzie-powrotem-do-korzeni/18996/#more-18996

Słyszeliśmy już o tym tysiące razy, a jak będzie na prawdę? temat do dyskusji :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 08:35:23 pm wysłana przez Bodzio »

Luna

• Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2009, 04:12:42 pm »
pierwsze 2 rzecz ktore mnie naoptymiziaja:
-czas miedzy mk2 i mk3 co sugeruje dobry klimat i brak fighterow typu dariusz:p cos pomiedzy klimatem mk2 i ponownie cyberpunk? hellyeah!
-nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2009, 04:25:10 pm »
-nowe fatale i zdanie o przesadzie sugeruje duszenie oponenta jego jelitem itp. oby byl bajer na 18+
To zdanie mnie akurat napawa grozą. Z Death Dealerem uważamy, że jak Ed mówi o przesadyzmie, to znaczy, że będą to przekombinowane Fatality. No bo co może być bardziej chore od wyrwania przeciwnikowi głowy z kręgosłupem (Sub-Zero: Mortal Kombat I)? Jeżeli to nie jest chore, to co Boon ma na myśli? Death Dealer napisał o tym:

Death Dealer 14:59:32
Finish Him!!! Ciach - ucięta, reka, wykop do góry, ciach - ucięta noga, salto, skok na głowę, Wyskok do góry, - ciach-ucięta druga reka, dwa kopniaki w powietrzu, ciach, ucięta, trzecia noga, upadek, i wyrwanie głowy z kręgosłupem przez igielne ucho.
Death Dealer 14:59:55
To bedzie chore, napewno
Death Dealer 15:00:28
A postacie beda wyglądały i ruszały się jak te z vs. DC
Death Dealer 15:00:40
Mortal Kombat to nie tylko Fatality

I ja zgadzam się z nim w stu procentach. Jak Boon mówi o tym że boi się że przesadzi, to mi już ręce opadają. Ja nie chcę przekombinowanych fatali ;/ Ja chcę takie jak z Mortal Kombat I i Mortal Kombat II.

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2009, 04:40:23 pm »
no to gratuluję Death Dealorowi ;D gry nie ma, nic praktycznie o niej nie wiemy, a on wie jaki będzie system walki i fatale

Gratuluję obu panom!

Luna

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2009, 04:43:15 pm »
tyle tylko ze tym razem decydente bedzie pewnie nie tylko on. ja mam nadzieje ze tu chodzi o wieksza naturalizacje tego aspektu. a silnik pewnie zostanie choc moim zdaniem do fighterow wybitnie nie pasuje

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2009, 05:03:55 pm »
Nie gratuluj, tylko sam zinterpretuj zdanie o tym, że Boon boi się że przesadzi. Jak na miłość Boską można przesadzić w Fatality jeżeli tylko nie przez przekombinowanie? W końcu w pierwszym Mortal Kombat wyrwanie głowy to już chora brutalność, a teraz Boon po wielu latach zastanawia się, że może przesadzić? Coś tu nie gra Davidkozie nieprawdaż? A o MkvsDc też była niezdrowa podnieta, więc miarkujcie swój optymizm

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2009, 05:10:38 pm »
no tak ale teraz mówi, że damy to czego chcą...

Mówiąc o tym, że boi się, że mogą być zbyt chore można odbierać na różne sposoby, np: że będzie zbyt brutalna i nie udostępniona do sprzedaży jak było w kilku przypadkach ostrych gier, można to także odebrać ja Ty mówisz, że przekombinują i będzie nie najlepiej ale póki co nie mogę powiedzieć, że będzie kicz i tandeta jak w przypadku MKvsDCU, bo on już tak gadał.

Trzeba poczekać, zobaczyć i potem będzie pole do dyskusji, teraz jedynie co, to to (hihi) możemy się zastanawiać co będzie, a nie wystawiać już OCENY, ludzie pomyślcie czasem ;)

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2009, 05:20:38 pm »
Nie lubię myśleć. To boli, jest nudne i czasochłonne  ;). Że gra będzie zbyt brutalna? Jeszcze raz powtarzam: Czy jest coś brutalniejszego od wyrwania przeciwnikowi głowy z kręgosłupem? ;P lub Serca? Bo ja sobie nie wyobrażam. Może torturowanie go, albo nie wiem już sam. Po prostu niektórzy są już wkurzeni tym co gada Boon, bo to kolejna powtórka z rozgrywki. W celu przypomnienia sobie, zobaczcie co Ed mówił o ósmej części Mortal Kombat. To samo.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2009, 05:28:33 pm »
Powiem tak: gdyby teraz fatality miały wyglądać tak jak te z MK2 sprowadzając je jedynie do wyrwania głowy itp to były to śmiech na sali i kpina ze strony twórców. Takie akcje były mocne kiedyś, teraz już nie robią takiego wrażenia jak kiedyś. W Decptionie jest fatal z wyrwaniem głowy i co? i nie robi żadnego wrażenia, bo jest przekombinowany?

Nie chodzi o to, aby wyrywać flaki i okładać nimi przeciwnika, wystarczy pokazanie czegoś nowego w fajny sposób, jako przykład podaję gameplay z God of War III.

http://www.ps3site.pl/13-minutowy-material-tylko-dla-pelnoletnich/18993/

chociażby po głębszym zastanowieniu i przeanalizowaniu problemu, to mogłoby i być pokazanie takich fatalów jak w MK2 co w tym momencie sam sobie przeczę ale chodzi mi tutaj o pokazanie tego z tej właśnie brutalnej strony o której może mówić Ed Boon.

Nie powinniśmy udowadniać, kto ma rację w przypadku tych wykończeń, bo na podstawie słów nie wiele można wywnioskować. Zobaczymy, wtedy pogadamy ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• Użytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2009, 07:02:19 pm »
Przy okazji kontynuowania serii po MKA Boon mówił o "mrocznym, brudnym i poważnym" Mortalu. I wyszedł MKvsDC...... Ok. Gotham City było mroczne i parę innych miejscówek też. trudno mi znaleźć powagę gdy widzę Flasha czy Jokera.
do tego co powiedział Boon nie chcę się ustosunkowywać bo jest jeszcze ze wcześnie. Pare słów o tym że chcą MK dla dorosłych i że boją sie że przesadzą. Nie będę z tego powodu sikał po majtkach ze szczęścia ale tez nie mogę nowego MK skreślić po dwóch zdaniach Eda.
Rzecz która mnie zaniepokoiła to informacja o tym że
"według wstępnych doniesień "dziewiątka" będzie turniejem osadzonym fabularnie między MK2, a MK3, a nie jak wcześniej spekulowano że ma być to prequel MK: Shaolin Monks (swoją drogą chyba najlepsza gra z całej serii)."
Ok wracamy do świata 2D ale co z fabułą MKII i MK3? Zamiast wyprostować to gówno z Armageddonem i Tavenem chcą się wbijać w historię między dwójka a trójką. Jeśli miał by być to kolejny Mythologies to spoko ale turniej? God save the MK history....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzieła o wielcy tego świata,
I płaczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burzę

"Wygrał ten głupi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Luna

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2009, 07:15:21 pm »
macie w sumie racje... z tym ze ja mam wrazenie jakby zamysl mk9 pojawil sie przed dc. dc bylo chyba ostatnia deska ratunku finansowego wymyslona na szybko. co do brutalnosci to nie chodzi o to ?co? ale o ?jak?. urywan glowy widzialem setki a jednak to z gow3 zrobilo na mnie ogromne wrazenie. koniec koncow niech bedzie miedzy mk2 i mk3. fabula nie jest dla mnie tak istotna jak gameplay.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• Użytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2009, 07:41:50 pm »
Po tym jak MKvsDC było promowane, po obniżonym progu brutalności i postaciach z DC to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie stworzenia MKvsDC.
fabula nie jest dla mnie tak istotna jak gameplay.

Miło wiedzieć ze jestem ostatni.....  :)
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzieła o wielcy tego świata,
I płaczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burzę

"Wygrał ten głupi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline franqey

• Użytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:49:00 pm »
Co do brutalności- jeśli stwierdzenie "przesadzić" ma oznaczać coś na kształt filmu "7" je jestem za. Jeśli miałby to być "Tromeo & Juliet" jestem przeciw.

Co do fabuły - wydaje mi się że przy odpowiednim doborze fighterów może być dobrze, ale pewnie i tak wyjdzie szmira na kształt Armagedon. No, chyba że chłopaki się czegoś nauczyły od gości z DC ( jak na tak szalony mix wyszło nadspodziewanie dobrze).
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Luna

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:42:11 am »
slave badzmy szczerzy...fajna fabula skonczyla sie na da. teraz zeby zrobic z tym porzadek to chyba gry rpg trzeba:p

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2009, 01:31:23 am »
Przestań, fajna fabuła skończyła się na Mortal Kombat Trilogy. W Mortal Komabt 4 wymyślili biskupa Shinnoka, a w Mortal Kombat: DA zabili Shao Kahna. To zdecydowanie nie fajne fabuły ;P