'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 18352 razy)

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:23:42 pm »
Dodam że jeżeli lubisz WarCrafta to tą grę na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)
O matko! Nie bluźnij! Starcraft, a Warcraft to jak Warszawa i Radom. Różnice ogromne. Poza tym Starcraft jest narodowym sportem Koreii Południowej. I co tam PGA, granie na WCG! To jest dopiero osiągnięcie, a gra ma przecież 12 lat już za niedługo. W porównaniu Warcraft III na WCG jest z 2003 roku.

Ja najbardziej lubię terranami grać, gdyż zawsze wiedziałem, że rasa ludzka podbije kosmos i lubię klimaty z tym związane.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 12:25:30 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:52:43 pm »
Dodam że jeżeli lubisz WarCrafta to tą grę na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)

O Matko!!!! W warcrafta gram od bardzo, ale to bardzo dawna i jest to jedna z moich ulubionych pozycji na blaszaki, podczas gdy od starcrafta trzymam się z daleka.

Swoją drogą Horda Orków to jest to ;D

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasją.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 23, 2009, 01:15:21 pm »
Chociaż swoją drogą to wolę WarCrafat od Starcrafta. A wolę bardziej dwójkę WarCraft od trójki. W WarCrafcie wolę grać jakoś ludźmi od od orków. Być może dla tego że mam obsesję na punkcie Paladyna który jest oto w ludziach.
Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline franqey

• Użytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:10:32 pm »
Ja przeszedłem Warcrafta 2 ludzmi, a w starcrafta i warcrafta 3 nie grałem.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Ninja-Spectre

• Użytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:18:12 pm »
No trochę tam gram w SC, ale raczej słabo - już nie te lata  ;). Oo i Adept nabrał ochoty do gry ^^.

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:19:48 pm »
Bo wiesz, tak Melee z Tobą to nie za bardzo mi się widzi, ale my dwóch na jednego, to już co innego ;D tak mógłbym sobie strzelić partyjkę ;D

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• Użytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2009, 04:00:04 pm »
2 na 1 to banda łysego :P.

Offline Piekielny Scorpion

• Użytkownik
  • Ninja piekieł
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2009, 04:50:23 pm »
Grałem w Starcrafta i Warcrafta 3 i 2 według mnie Warcraft jest dobry ale Starcraft jest jednak lepszy jak odkopie Starcrafta to się pisze na grę w necie Adept terani też są fajni ale ja zawsze miałem słabość do kosmicznych mięsożernych potworów

Powrócił z piekła by się zemścić

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• Użytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:22:27 pm »
Ja, w tejże swej krótkiej wypowiedzi chciałbym napomknąć o udziale tychże produkcji w moim życiu wielbiciela rozrywki elektronicznej którą się w tamtym okresie młodości ekscytowałem i której sporą część swojego czasu poświęcałem. Nie omieszkam przyznać się do spędzania czasu na tak zwanej "grze" czyli podejmowaniem akcji, kierowaniem postaciami bądź jednostkami, opanowywaniu kolejnych terenów i ogólnym rozwijaniu fabuły zarówno w Grę komputerową zwaną StarCraft jak i WraCraft. Jedynym mankamentem jest to iż nie ma sposobu na to bym przypomniał sobie z którą częścią WarCrafta miałem styczność. Jedyna prawą jest to, że nie mogła być to produkcja z numerem 3 gdyż takowa w tamtym czasie nie istniała i logiczne jest stwierdzenie że nie mogłem się z nią zapoznać skoro niebyła jeszcze wyprodukowana i wdrożona do sprzedaży. Nadmienię także iż owe wyżej wymienione tytuły poznawałem na komputerze mego kolegi o jakże popularnym imieniu - Tomasz. Tomasz miał oba te, że tak pozwolę sobie poetycko ująć - Bogato obdarowane opcjami przez programistów i szalenie popularne wśród ówczesnej młodzieży gry komputerowe. Nasze koleżeństwo od wieku dziecięcego sprzyjało mym częstym wizytom u niego w mieszkaniu mieszczącym się na parterze w starym domu mieszkalnym z okresu prawdopodobnie powojennego aczkolwiek nie jest to pewna informacja gdyż nigdy nie było mi dane w jakikolwiek sposób uściślić tego domysłu. Wracając jednak do głównej myśli tego postu pisanego w tymże temacie pt. GRY - Od A do Z założonego przez naszego szanownego kolegę o nicku Cobra i będącego poświęconym dyskusjom o produkcjach rozrywki komputerowej bądź konsolowej z jakimi mieliśmy ostatnimi czasy styczność a będącym kopią mojego tematu o kinematografii rodzimej jak i światowej do czego przyznał się sam autor w swej pierwszej wypowiedzi chciałbym nadmienić iż nie było mi dane zakończyć owych gier ponieważ Tomasz potrzebując pamięci do innych celów niż granie w te tytuły odinstalował je nie informując mnie o swych poczynaniach. W tenże, powiedzmy sobie szczerze podstępny i wręcz judaszowski sposób zostałem pozbawiony jakiejkolwiek szansy na dokończenie zmagań w owych produkcjach. Nie znaczy to jednak iż nie czuję pokusy pozyskania skądś tych "przyczyn miłych szczeniackich wspomnień" jak zwyczajowo nazywam stare produkcje i zapoznania sie z nimi od nowa wzbudzając wspomnień czar i tym razem zakończyć zabawę z nimi optymalnym wynikiem w rubryce "zdobycze". Dziękuję za uwagę i czas poświęcony na zapoznanie się z mym mam nadzieję nie będącym w konflikcie z waszą opinią zdaniem....
                                                                               Wasz Slave.....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzieła o wielcy tego świata,
I płaczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burzę

"Wygrał ten głupi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2009, 01:16:29 pm »
Otóż mam PS2 i co do innych bijatyk niż MK to też mam parę innych rewelacyjnych bijatyk otóż polecam każdemu kto lubi ekstremalne mordobicie to niech zagra w:
Naruto: Ultimate Ninja
Naruto: Ultimate Ninja 2
Naruto: Ultimate Ninja 3
Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden
Nawet jeżeli nie jesteś fanem Naruciaka to i tak spodoba ci się ta gra :) Każda następna odsłona od poprzedniej jest lepsza :) Rewelacyjna muzyka, grywalność a grafika... z pewnością  można zrobić lepszą na PS2 :P Dodam jeszcze że w listopadzie wyjdzie Ultimate Ninja 5: Naruto Shippuden. Nie mogę się doczekać :) A dla posiadaczy PS3 to wyszedł na niego Naruto: Ultimate Ninja Storm jest to tak jakby odsłona całej dotychczasowej serii na PS3. Niestety nie wiem jak ma z grywalnością bo nie grałem ale oceny ma spoko ;) Każde następne zdjęcie jest z kolejnej odsłony:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69500
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69501
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=91853
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=140740

Niestety gra nie ma aż tak fajnej grafiki jak na zdjęciach a wierzę w to że dało by się taką stworzyć na PS2. Bo np. Kilzone czy Good of War mają przepiękną grafikę jak na PS2 :)

Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline Ninja-Spectre

• Użytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2009, 05:32:41 pm »

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 04, 2009, 05:52:00 pm »
Nie pokazuj takich fotek, bo płakać mi się chce.

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 04, 2009, 07:20:32 pm »
Coś w tym jest :) http://demotywatory.pl/116664/Mario

Heh Mario Bros :) Nie pamiętam ile godzina przy nim spędziłem na Nes'ie ale z pewnością więcej niż przy Crysi'ie :)

Offline Adept

• Użytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 11, 2009, 03:57:20 pm »
Gram sobie w ten "Dragon Age" i powiem, że świetna gra i naprawdę ciekawa, tyle, że trudna... Nie podoba mi się to, że przeciwnicy stają się tak samo potężni jak my. Co jest kompletnym nieporozumieniem!!! Na przykład bandyta gdy miałem 1 poziom jest tak samo trudny jak teraz mam 8 poziom, no bez jaj. To najbardziej zjebana rzecz w RPG`ach. Tak samo było w Morrowindzie. Gracze właśnie NA TO najbardziej marudzili, ale nie, po co słuchać graczy, lepiej zrobić grę "trudną", a mniej grywalną. Jak awansuje na wyższy poziom to mam nadzieję, że przeciwnicy będą łatwiejsi do mordowania, a tu nie. To jaki sens jest awansowania skoro postać mogłaby pozostawać na 1 lvl`u cały czas.

Mieliście styczność z takim zaprogramowaniem gry? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Ja zawsze byłem zwolennikiem napakowania postaci by pod koniec to TRUDNI przeciwnicy sprawiali kłopoty, a nie, że przez całą grę pierwszy lepszy bandyta. Gdzie tu sens? Zabiłem smoka, ale pobił żołnierz armii demonów, litości.

Offline Tibo

• Użytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 11, 2009, 07:50:44 pm »
Mógł byś napisać coś więcej o Dragon Age bo nie wiem czy warto formatować komputer dla tego tytułu  ;D

PS:
O ile się nie mylę to taki system występował w Oblivionie a nie w Morrowindzie.