'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej odsłonie MK!

Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 17765 razy)

Offline Ninja-Spectre

• Użytkownik
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 31, 2010, 09:26:02 pm »
No tak, ale to już dawno się o tym mówiło. Ale dzisiaj już kampania ma poboczne znaczenie, najważniejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania będzie terrańska. Przypuszczam, ze później oprócz nowej kampanii dodadzą też nowe jednostki do multiplayera.

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 31, 2010, 09:32:02 pm »
No tak, ale to już dawno się o tym mówiło. Ale dzisiaj już kampania ma poboczne znaczenie, najważniejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania będzie terrańska. Przypuszczam, ze później oprócz nowej kampanii dodadzą też nowe jednostki do multiplayera.

Tak, ja się zgadzam. Jednak miło by było pograć w single player, a nie tylko w multi. Nie raz zarywałem nocki przechodząc story line w Starcrafcie jedynce. Jeżeli nie jest się wymiataczem, to sam multi w takiej grze to jednak niedosyt.

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 12, 2010, 06:44:45 pm »
Może nie jest to czysta recenzja, niemniej jednak moje zdanie w kwestii gry Soul Calibur 4 którą to sprzedałem już jakiś czas temu, a przedtem ogrywałem długie godziny. Mój tekst to ten po prawej stronie zatytułowany "Bubel Calibur"

http://img27.imageshack.us/img27/6841/skanuj0001wn.jpg

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Green Power > Spam Power
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 15, 2010, 05:03:19 pm »
Strasznie dużo gier, ale nikt nie wspomniał o FABlE Zapomnianie Opowieści. Gra jest dziecinnie prosta jednak strasznie wciągająca. Drugą przygodówką jest zapomniana Darkened Skye. Grafa trochę szwankuje jednak fabuła wciąga.

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2010, 06:09:31 pm »
Fable znam ale nie grałem bo nie mam Xa ani kompa który by to pociągnął, tej drugiej natomiast nie znam w ogóle. Napisz coś więcej skoro uważasz, że dobra:D

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:19:15 pm »
No więc tak. Wcielasz się w postać laski-pasterki. Twoją misją jest przebycie pięciu wymairów w celu zdobycia starożytnych pryzmatów. Każdy wymiar ma 3 poziomy pełne trudnych zagadek. Na końcu musisz pokonać Lorda Necrota i odebrać mu ostatni z pryzmatów. Pryzmaty zbierasz do medalionu matki. Kiedy wypełnisz tą misję na świat powraca tęcza. Koniec bajeczki :)

Offline Cobra

• Użytkownik
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:24:49 pm »
Jakaś cukierkowa ta gra, kojarzy mi się z nowym FF, bbbllleee  ::)

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:32:38 pm »
Nowy FF nie jest cukierkowy tylko traci gównem o zapachu plastiku, a to różnica;)

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:52:07 pm »
A propos cukierków. W DS zbiera się Skittlesy...

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 19, 2010, 09:26:07 pm »
ale nas nie raczył wpisać :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywiście :))

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasją.
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 19, 2010, 10:27:15 pm »
ale nas nie raczył wpisać :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywiście :))

Dunegon Keeper Portal - Dla czego? Pierwsze forum na jakim się zarejestrowałem, spotkałem wspaniałych ludzi (tutaj także :)), dołączyłem tam do  Teamu "PDKT" (Polish Dungeon Keeper Team) zajmujemy się tworzeniem nowych kampanii do gry, stworzyliśmy projekt o nazwie "Jeden Dungeon Keeper wraz ze wszystkimi nieoficjalnymi kampaniami". Podkładałem jako głos lektora i tworzyłem "widoki krain kampanii". Mogłem popracować jako grafik i pobawić się w spekera :). Mam z tego powodu wielką satysfakcję, że mogłem się przyczynić do tego aby Dungeon Keeper był jak najdłużej żywy. Moja ksywka tam to Ninja.

W niedalekiej przyszłości planuję stworzyć Remake Dungeon Keeper'a bądź fanowską kontynuację gry.

Jestem wielkim fanem gry Dungeon Keeper, polecam każdemu tą wspaniałą grę.
Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 19, 2010, 10:41:43 pm »
jakoś nie znam. Jaki gatunek?

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasją.
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 20, 2010, 02:48:43 pm »
jakoś nie znam. Jaki gatunek?

Dungeon Keeper jest połączeniem gatunku cRPG i RTS. W grze wcielamy się w demonicznego strażnika lochu który za wszelką cenę chce podbić krainę dobrych ludzi. Gra ma niesamowicie mroczny i satanistyczny klimat.

Poczytaj jak chcesz ;) - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=876
Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 20, 2010, 03:33:55 pm »
mnie ten gatunek niebardzo podchodzi...

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 20, 2010, 03:54:03 pm »
Ech, przypominają mi się stare, dobre czasy... Kiedyś jak już będę na emeryturze i będę mieć kupę wolnego czasu, z którym nie będę mieć co robić, to wrócę do tej gry, przysięgam! Klimat wylewa się z ekranu, muzyka jest świetna (jak na tego typu grę), no miód-malina! Żeby tylko chciało to to chodzić pod czymś nowszym niż Win95, bo z tymi starociami to rak średnio pod tym względem. :P

Pamiętam nawet jak raz chyba udało mi się przeciągnąć na swoją stronę tego całego króla z ostatniego poziomu (taki czerwony, w hełmie jak garnek), a potem przyszło mi do głowy, że to bez sensu, bo to ostatnia plansza i nic mi po tym. ;D