Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice  (Przeczytany 2046 razy)

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasją.
Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice
« dnia: Sierpień 19, 2010, 09:25:17 pm »
Witam, ten odcinek jest według mnie specjalnie ważny. Opowiada o zdradzie i zemście. Na końcu odcinka toczy walka między Scorpion'em a Sub-Zero. Walka została przerwana w chwili kiedy obydwoje użyli swoich mocy. Na pomoc Sub-Zero przybiegli Taja, Siro i Kung Lao. Scorpion nie miał wyjścia z nimi wszystkimi by nie dał rady i ucieka teleportując się. Na kogo obstawiacie kto by wygrał tą walkę - Scorpion czy Sub-Zero?

Jeżeli nie widziałeś tej walki to nadszedł czas abyś ją obejrzał - http://www.youtube.com/watch?v=zpQokcyUJ7c&feature=search
Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Green Power > Spam Power
    • mortalkombat.pl
Odp: Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2010, 04:06:11 pm »
Według mnie łatwe pytanie. Spójrz na podpis pod swoim avatarem. Sam napisałeś o Scorpionie że jest nieśmiertelny. Może by go skopali, może nie. Ale choćby przegrał to i tak by powrócił aby się zemścić. W końcu oni by zdechli on nie  :)  Ale tą walkę mieli szansę go pokonać. Stwierdzam to ze smutkiem, ale wolę być realistą...

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2010, 04:19:01 pm »
No niestety mi też się tak wydaję że by przegrał ;), ale pewnie gdyby był drugi sezon to za pewne byłby niezły rematch ;D

Ale szczerze... nie potrafię sobie wyobrazić żeby Sub zabił Scorpiona w tym serialu... może to temu że tak bardzo kocham tą postać ^^
Ty nie możesz mnie zabić śmiertelniku, ponieważ ja jestem nieśmiertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonują poleceń są uważani za śmieci, ale Ci którzy nie dbają o własnych przyjaciół są jeszcze gorsi...

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2010, 04:40:21 pm »
Pomyśl co by było gdyby Scorp zginął. Ed Boon dał by reżyserowi po jajach za uśmiercenie jego ulubionego wojownika. Zresztą nie on  jeden  ;D  Wkurza mnie to że Scorpiona zawsze przedstawiają w roli tchórza - uciekiniera. Ten serial jest na to dowodem... Chociaż to nie do końca sprawiedliwe, że właśnie przeciwko niemu stają wszyscy wojownicy. Miał pomocnicę, która jednak długo nie pożyła... Taki Liu ma zawsze koło sobie pełno pomagierów... I to ma być sprawiedliwe???  :'(

Offline Dragon7422

• Użytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2010, 06:57:10 pm »
^^ Czy ja wiem czy takiego tchórza, owszem uciekł ale Kung Lao był w każdej chwili gotowy rzucić się na Scorpiona wraz z Sub Zero trochę nie fer 2 na 1 ;/. Z resztą Sub Zachował się tak samo uciekł gdy pojawił się Rayden można by i gdybać że to był Rayden a nie Kung Lao. Chodź Sub Zero i Scorpion nie dali rady Kung Lao, chociaż gdyby nie Baron Kung Lao zginałby w 1 odcinku przez Scorpiona... W sumie to tylko Noob Saibot dał radę Kung Lao no i Kapłni Mroku ;)

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2010, 07:37:19 pm »
dokładnie nie wiem bo serialu nie oglądałem :) ale tą walkę obejrzałem.