Autor Wątek: MK:SM-Problem!  (Przeczytany 3093 razy)

Offline Sub-Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« dnia: Lutego 22, 2006, 01:06:32 pm »
Witam

Mam taki problem.Gram sobie z kumplem i jest momęt w którym trzeba się chuśtać na tych palach ,a my nie mamy tej umiejętności ,czy ktoś może mi powiedzieć gdzie można ją zdobyć?

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2006, 03:31:25 pm »
To Proste.Wejdz Tam Na Górze(o ile sie nie myle)Jest Wejście Do Trupich Czaszek.Każdego Wrzuć Na Haka, Potem Sie Pojawi Ta Umięjętnośc.

Offline Sub-Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2006, 09:13:37 pm »
Chyba nie za bardzo czaje ,chodzi mi o to że mam momęt w którym stoje przed drzwiami i na nim jest 5 miejsc w kształcie kółek ,3 są pełne a 2 nie ,czyli brakuje mi 2 umiejętności żeby tam wejśc ,a obok tych drzwi po lewo są te pale co sie można na nich chuśtać ,ale ja nie mam tej umiejętności ,po prawo można wejśc wyżej i tam jest tylko portal do Wasteland.

Bodzio

  • Gość
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2006, 10:46:09 pm »
Jesli masz dwa miejsca puste to na te dragi udajesz sie dopiero pozniej. O ile dobrze pamietam najpierw musisz isc do The Dead Pool. Z tego miejsca gdzie akuratnie jestes wyjdz na gore i tam gdzies na koncu jest portal prowadzacy do tej lokacji.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 23, 2006, 01:53:34 pm »
Cytat: "Bodzio"
Jesli masz dwa miejsca puste to na te dragi udajesz sie dopiero pozniej. O ile dobrze pamietam najpierw musisz isc do The Dead Pool. Z tego miejsca gdzie akuratnie jestes wyjdz na gore i tam gdzies na koncu jest portal prowadzacy do tej lokacji.

właśnie do Dead Pool tylko pamiętaj!nie wrzucaj trupów do morza krwi bo sie odrodza i nie ma sensu wrzucaj na haki.

Offline Sub-Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 23, 2006, 06:33:28 pm »
Tyle że jak ja ide na góre to tam nie ma portalu do Dead Pool tylko do Wasteland.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2006, 06:12:27 pm »
Zrozum słowo "S Z U K A J"!

Offline Sub-Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2006, 10:10:04 pm »
Rozumiem ,ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się Dead Pool ,bo już całą mape wszystkie lokacje przetrząsnołęm i znaleśc nie moge.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK:SM-Problem!
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 25, 2006, 10:00:01 am »
BIEGNIJ NA GÓRE!!TAM GDZIE SĄ PORTALE DO RÓŻNYCH MIEJSC I SĄ ZAMKNIĘTE DRZWI!TAM JUŻ CHYBA NIE SZUKAŁEŚ A JAK TAK TO SPRAWDZ W TYM MIEJSCU GDZIE BARAKE POKONUJESZ!!!