Autor Wątek: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?  (Przeczytany 3335 razy)

Offline media1234

• Użytkownik
  • Get over here!
Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« dnia: Wrzesień 25, 2011, 06:07:58 pm »
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2011, 10:53:42 pm »
Nie wiem czemu ten temat jest w MK 3d. Naszą recenzję gry można poczytać na: http://punkgamer.pl/artykul/mortal-kombat-recenzja-555

Luna dał 5/5, ja dałem 4/5 bo są lepsze gry od MK9. A jeżeli o same mortale chodzi, to starsze części dają mi do dziś dużo radochy. Jak MK9 tyle lat zagości na moim nośniku, to dam mu te 5/5.

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline sla

• Użytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2011, 08:33:48 am »
Jest to bardzo dobry come back serii. Dla mnie 9+/10, bo od kwietnia gram w to praktycznie codziennie :) Słusznie Adept zauważa, jeśli gra po tylu latach co klasyczne mk będzie w stanie zapewnić szerokie grono fanów, którzy wciąż będą organizować turnieje i ciupać w to na zlotach, spokojnie będzie można dać maxa.

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2011, 07:19:32 pm »
Dla mnie gra ma silne 9/10. Byłoby 10 gdyby nie te zagrywki w cornerze i dziwna fizyka :P

Offline ReVille

• Użytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2011, 12:07:30 am »
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

nie chcę się czepiać, ale ...

1. jak można ocenić coś w co się nie grało?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijając Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywką z bardzo dobrze wykonanymi i przemyślanymi combo'sami, niestety nowe gry nie cieszą i nie wciągają tak jak te stare gry z grafiką dziś nie do zrozumienia dla młodego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry są gorszę, czy ja się starzeję.

Offline Demon Cyrax

• Użytkownik
  • I rule this account.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2011, 07:13:32 am »
Edit:
Przepraszam za błąd, źle przeczytałem tytuł.

Bardzo ciekawe. Oceniam 10/10. Cało kształt, za X-RAY, za Fatality i za fabułe  ^-^
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 04:17:06 pm wysłana przez Demon Cyrax »

Offline Nefarius225

• Użytkownik
  • Ten, co się nie patyczkuje...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2011, 02:18:22 pm »

nie chcę się czepiać, ale ...

1. jak można ocenić coś w co się nie grało?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijając Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywką z bardzo dobrze wykonanymi i przemyślanymi combo'sami, niestety nowe gry nie cieszą i nie wciągają tak jak te stare gry z grafiką dziś nie do zrozumienia dla młodego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry są gorszę, czy ja się starzeję.

Popieram Cię. Grafika a grywalność to dwie różne bajki. Co do MK9 ogólnie mi się podoba i postawię tę samą ocenę co ReVille. Uważam i tak, że mimo swej doskonałości, ta część nie pobije klasyki. Może niekoniecznie się starzejemy, bardziej stawiam na to, że młode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2011, 02:49:41 pm »
Może niekoniecznie się starzejemy, bardziej stawiam na to, że młode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.
Jak my starsi ? Ty i ja mamy 15 lat :P

Offline ReVille

• Użytkownik
    • ReVille TV
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2011, 08:46:58 pm »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to już nie to samo. Myślę że z grami jest jak z muzyką - lepsza jest z wczesnej młodości (dzieciństwa), przywołuje wspomnienia. Dziś gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w świecie się odechciewa.

Ale jak sięgam pamięcią do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i całej reszty to się łezka w oku kręci a wspomnienia takie, których dziś nie dostarczy mi żadna gra. Dużą role też odgrywało to iż w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jakąkolwiek konsolę czy komputer. więc chodziło się do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak się ludzie wspólnie bawili, a czas leciał nieubłaganie.

Grania nigdy nie przerywało znudzenie ("nie chce mi się już grać") grę zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor był jeden, kanałów - trzy, i nie było opcji by grać cały dzień (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczynał się palić).

I to były piękne czasy.

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2011, 12:20:17 am »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to już nie to samo. Myślę że z grami jest jak z muzyką - lepsza jest z wczesnej młodości (dzieciństwa), przywołuje wspomnienia. Dziś gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w świecie się odechciewa.

Ale jak sięgam pamięcią do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i całej reszty to się łezka w oku kręci a wspomnienia takie, których dziś nie dostarczy mi żadna gra. Dużą role też odgrywało to iż w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jakąkolwiek konsolę czy komputer. więc chodziło się do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak się ludzie wspólnie bawili, a czas leciał nieubłaganie.

Grania nigdy nie przerywało znudzenie ("nie chce mi się już grać") grę zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor był jeden, kanałów - trzy, i nie było opcji by grać cały dzień (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczynał się palić).

I to były piękne czasy.

Zgadzam się prawie ze wszystkim, z tą różnicą, że nie trzeba wcale doświadczać pierwszych Mortali w przeszłości, by cieszyć się dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja słucham muzyki mojego ojca, a nie swojej młodości.

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline ReVille

• Użytkownik
    • ReVille TV
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2011, 09:09:07 pm »
Zgadzam się prawie ze wszystkim, z tą różnicą, że nie trzeba wcale doświadczać pierwszych Mortali w przeszłości, by cieszyć się dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja słucham muzyki mojego ojca, a nie swojej młodości.

Myślę że gdybyś dziś dopiero odkrył pierwsze odsłony Mk, przeszedł byś koło nich obojętnie. A co do muzyki to też tak mam że słucham muzyki której słuchali moi rodzice, ale przyznasz że muzyka z którą kojarzą ci się fajne przeżycia z lat dzieciństwa (nie mówię tu o puszku okruszku)  ma coś w sobie czego nie mają aktualne kawałki.

Bo są kawałki które przywołują automatycznie wspomnienia o: pierwszym piwie,pocałunku,seksie,jakiejś imprezie itd. tego nie da się powtórzyć. Unikaty kawałki które mają swoją własną historię.