'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej odsłonie MK!

Autor Wątek: Kobiety  (Przeczytany 13237 razy)

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Green Power > Spam Power
    • mortalkombat.pl
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 30, 2015, 10:51:25 am »
WOWOWOWOW COOO? :D

No miałem nie komentować bluzgania Adepta, ale serio. WHAT THE FUCK :D Jeden wrzucał tutaj autentycznie linki do Dailymotion z filmami +18 (dobrze, że Ciebie Filx jeszcze nie było wtedy bo już w ogóle miałbym wyrzuty, że długo zwlekałem z ich usunięciem i że naraziłem Twój 15-letni umysł na takie widoki :D), drugi, który teraz się w dodatku pluje wrzuca Suicide Girls robiące nie takie rzeczy jak dziewczyna z filmiku wrzuconego przeze mnie powyżej (do czego linki też usunąłem, dla bezpieczeństwa Filxa), już nie wspominając o tym linku:

http://vimeo.com/71637855

A teraz rzuca się o głupi twerk. WYCHODZĘ. FOR FUCKS SAKE :D

W każdym razie masz rację, popieram. Będę na Ciebie głosował jak wystartujesz w wyborach.
Ale serio to też popieram, i też zagłosuję. Jednak nie zmienia to faktu, że filmik jest 10/10, a bluzgi i ta życiowa rozkmina (z którą nie da się nie zgodzić) została napisana w najmniej odpowiednim momencie, pod filmem który na YT jest bez problemu dopuszczony - ale linki z Vimeo czy Dailymotion już były ok! EHHH :D

Offline Filx

• Użytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 31, 2015, 11:12:58 am »
Tylko, że tu nie chodziło o to, że ten film jest nieodpowiedni, tylko o to, że dziewczyna zdobywa popularność kręcąc tyłkiem, więc chyba źle zrozumiałeś.
W każdym razie cieszę się wiedząc, że ja i mój 15-letni umysł jesteśmy chronieni przed nieodpowiednimi treściami przez Ciebie i Twój kilka lat starszy umysł ;D

Offline franqey

• Użytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 31, 2015, 12:28:35 pm »
johnyx zrobił internetowy kurs przysposobienia do życia w rodzinie i teraz wierzy że chłopaki nie oglądają cycków przed 21 rokiem życia.
https://www.youtube.com/watch?v=ZxPRNLYntmI
Ta w różowych włosach.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Adept

• Użytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 31, 2015, 06:17:30 pm »
Nie no, jak zwykle Johnxa trafia kulą w płot. Co innego robić sztukę z kobiecego ciała jak tym moim filmiku z vimeo - to zawsze było w cenie i to zawsze towarzyszyło światu. Taki soft core, ale jest jeszcze za tym zamysł artystyczny - a co innego być odwróconym do nas dupą i wywijać tłuszczem do góry na dół i nazywać to tańcem. Twerkowanie to najgłupsza rzecz jaką wymyślił XXI wiek. Mój film a Twój film to zupełnie różne koncepcje. No kurwa serio :D? To, że obie kobiety pokazują w tych filmach swoje wdzięki nie czyni te filmy tożsame. Dla mnie Twój film jest wulgarny i w ogóle oburza mnie, że takie coś zdobywa sławę. Chyba murzynizacja świata następuje szybciej niż myślałem. Co będzie następne?

"A poza tym dojebać 6-0 Kungowi... On się rzeczywiście nie nadaje przeciwko tej głupiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszczącej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06