'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Mortal Kombat 11  (Przeczytany 5423 razy)

Offline PurpleRain

• Użytkownik
Odp: Mortal Kombat 11
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:36:50 am »
https://i.imgur.com/ac80Qz7.jpg

Szybki rzut oka na Raidenka (podmieniłem na link w lepszej jakości).

Podczas revealu ma być pokazane:

- gameplay mechanics (thank you cpt. obvious!)
- trochę story (pewnie nic konkretnego, ale już będzie można bardziej 'nakierować' swoje spekulacje)
- reveal paru postaci <-- na to czekam (jak pewnie wszyscy) najbardziej. Stawiam na najbardziej oczywiste: Sub-Zero, Liu Kang, Kitana, ktoś nowy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2019, 01:03:21 pm wysłana przez PurpleRain »
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Kornixon

• Użytkownik
  • MKX: PS4
  • GamerTag: Koraon
  • PSN ID: Koraon
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:41:45 pm »
No i jeden przeciek się chyba sprawdził:

https://youtu.be/DfHxl1mfyMA

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:25:19 am »
Tak jest, przeciek z maila to prawdziwe informacje. Czyli możemy się spodziewać niejakiego Gerasa, no i wiemy, że łysa lejdi to wcale nie Sinnead O'Connor, a tajemnicza Kronika (brzmi co najmniej średnio, ale pewnie się wszyscy z czasem przyzwyczaimy - tak jak do gościa imieniem Jarek, którego to imienia kompletnie nie rozumiałem przy wyjściu Mortala 4 i myślałem, że mnie koledzy wkręcają, że jest taka postać).

Nie zmienia to faktu, że roster podany później na podstawie tego leaku maila może być kompletnie wyssany z dupy, bo taki roster mógłbym zrobić ja, czy Ty i Ty. Także do tego podchodzę z dużym dystansem i czekam na reveale.

OK, Geras. Wikipedia mówi, że to jakaś postać z mitologii greckiej. Może to imię w takim razie nie jest ostateczne (bo byłoby to strasznie lazy, a przecież NRS nigdy nie jest lazy i zawsze dopracowuje swoje postacie na maxa. Że podam tutaj chociaż przykład wspomnianego Jareka czy arcyoryginalnej Kiry), a przedstawia jakąś inspirację? Jeśli tak, to prawdopodobnie dostaniemy jakiegoś starego dziada walącego mistyczne promienie. I jeśli tak się stanie... to jestem z tym jak najbardziej fine. :D
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Luna

• Użytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 12, 2019, 11:13:46 am »
Siedzę na urlopie i przeglądam newsy dot. MK11 i tak mi się wydaje, że na stałe do arsenału wrócą w tej części bronie białe. W takim razie ja bym postawił na obecność Kabala;p

Offline Kornixon

• Użytkownik
  • MKX: PS4
  • GamerTag: Koraon
  • PSN ID: Koraon
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 13, 2019, 01:07:41 am »
Przekozacki look Scorpiona:

https://mobile.twitter.com/MortalKombat/status/1084161398114930688

Co do broni to raczej nie będą oddzielnym wariantem tylko pewnie będą używane w walce, a na grafikach są ponieważ  będzie je można edytować. Tak jak można to było robić w I2.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2019, 01:09:45 am wysłana przez Kornixon »

Offline Mateuka

• Użytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #95 dnia: Dzisiaj o 08:09:20 pm »
Ludziska jutro stream na Twitchu z MK11 tylko nie wiem o której godzinie na nasz czas będzie ta transmisja.

Robie COMBOSAAAAA!

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #96 dnia: Dzisiaj o 09:59:06 pm »
19.30. Są dwa różne streamy. Jeden z Londynu, drugi z LA. Ja oglądam londyński, bo był bardziej hajpowany. No i pewnie postaram się na bieżąco komentować. Kurde, żałuję że nie udało mi się śmignąć do Londynu na ten event, no ale cóż zrobić... Zostaje tylko oglądać i pisać na forumku  8)