Autor Wątek: Pierwszy trailer MK9  (Przeczytany 60862 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 10, 2010, 06:53:29 pm »
Noob Saibota i Kabala bym nie chciał. Cyrax jeszcze ujdzie, Smoke to już za dużo cyborgów, od linki mamy Scorpiona, a od teleportu mamy Sektora. Więc po co nam Smoke. Kabal i Noob to z kolei za bardzo MK 3, a ja wolę żeby to było bardziej MK II  ;D

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 10, 2010, 06:56:36 pm »
Podoba mi się efekt rentgenu:) Pierwszy raz widziałem to w filmie "Romeo Must Die" z Jet Li.
Jest na PLUS. Fatal też fajny z Kung Lao:-) ciekawe czy będzie wszystko widać czy możę ściemnią ekran jak przy fatalu Sub-Zero w MK3U
Ale mam ciśnienie na nowego mortalca!
Get over here !!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:05:02 pm »
Dzwonię do Davidkoza:

- Pamiętasz jak w 2009 roku 22 czerwca napisałeś takie słowa: "Dla mnie osobiście gdyby wyszło MK w 2D to załamałbym się, opadłyby mi ręce, a oczy zobaczyły moją własną dupę"
- Tak pamiętam
- Minął rok od tych słów... Dzisiaj pojawił się trailer Mortal Kombat 9, który jest w 2d...
- Nie nabierzesz mnie! To jeden z tych twoich żartów, prawda?
- Najszczersza prawda. Dzwoniłem do Cobry, do Death Dealera, do Luny, my już rozmawiamy o tym!
- Nie, to nie może być prawda... To najgorszy dzień w moim życiu
- To najlepszy dzień w moim życiu!
- Nie wierzę ci! Przyjadę do domu i sam zobaczę!
- Ok, ale potwierdzasz swoje słowa, że oczy zobaczą twoją własną dupę?
- Tak

;D NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ Davidkoza ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:10:51 pm »
Z Cyborgów to lepiej Smoke niz Cyrax jak już, ale moga być oba. I Smoke nie musi mieć przeciez ciosów w MK3 (w Deception jakos linki nie miał).  Noob Saibot był w Mk2 przecież, wiec nie wiem czemu ci się kojarzy z MK3. Aha jeszcze Ermac mógłby być.

Sonyi nikt nie wymienił jakoś, a ta postać prawie zawsze jest. Sonya może być, tylko, zeby jakiegoś maszkarona nie zrobili jak ostatnio.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:27:56 pm »
Tomku (Adepcie), Nooba, w pełni bym chciał zobaczyć go, w MK9, bo tam zahaczył, co nie co o MKII ;)
Mi do szczęścia, takiego pełnego, abym musiał zmienić bokserki są potrzebni: Ermac, SHANG (w wersji MKII), Kintaro (bo nie ma w ogóle sub-bossa na razie :(), Cyrax, Kitana i Noob Saibot!
Kabal mógłby fajnie wypaść w tej części, ale co za dużo to nie zdrowo :-)
Wystarczy mi taka ilość jaka jest na trailerze, plus te co ja wymieniłem :-)
A co do fatal Kunga to jest zryty z mk sm. ! (wspaniale)
A co do fatali, to sam Ed powiedział: "Chcecie krwi, brutalności? To ją dostaniecie!" więc sądzę, że przy wykonywaniu fatali nie będzie ściemniany obraz...
ODLICZAMY ! 5 DNI DO E3 !

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:28:40 pm »
Dzwonię do SlaveMe`go:

- Gdzie jesteś i co robisz?
- Jestem nad jeziorem
- Pijesz?
- Skąd wiesz?! To znaczy muszę sprostować, właśnie skończyłem pić
- To jak będziesz wracał do domu kup piwa. Dziś świętujemy! Stała się rzecz niesamowita!
- Co? Wypuścili Mortal Kombat w 2d?
- ... Skąd kurwa wiesz?!
- NO NIE GADAJ! *pisk*
- TAK! Mortal Kombat jest w 2d! Parę godzin temu trailer ujawniono

 ;D  ;D

Chłopaki dzisiaj pijemy!

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:51:27 pm »
Przeżywacie za bardzo. Grafika jest 3D, tylko sama walka jest w 2D. Poza tym trzeba będzie z rok czekać zanim wyjdzie. 

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 10, 2010, 07:56:46 pm »
Szczerze to oczom nie wierze  :o Stała się rzecz nadzwyczajna. Nie sądziłem, że jeszcze zobacze MK w takim wykonaniu na nowych standardach. Prędzej spodziewałem się czegoś całkowicie nowego, a tu proszę  ;D Mam nadzieje że będzie to mortal na prawdę godny poświęcenia długich miesięcy tak jak to miało miejsce z mortalami w przeszłości... Trzymam kciuki za tą grę i liczę, że na E3 mój apetyt na tą odsłonę się jeszcze zwiększy.  :)

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:01:35 pm »
Ja tutaj już w tym momencie wietrzę lepszą grafę niż w MKvsDC wersji "kompletnej" a założe się że filmik został na siłę sklecony z wersji alfa albo beta aby nie robić szumu z tym trailerem filmu:p Gdybym miał hajs i jutro wolne to bym dzis się dziko zakonserwował:p Okazja przednia:D System 2D z grafą 3D - tak jak se kiedyś tam wymarzyłem:) Obadamy jeszcze tylko na jakim poziomie będzie stać dynamika, ale w ciemno zakładam że 100 razy lepiej niż to co w poprzednich odsłonach zaprezentowano:p

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:11:10 pm »
Kurde, dopiero teraz się skapnąłem że liu nie ma ;D
Co z nim? zawsze na niego narzekałem, lecz głupio by wyglądało MK9 bez "tego głównego"....
_______________________________________ _______________________________________ __

Luna, patrz na komba! Pamiętasz te z mkvsdc? A spójrz na te z traileru?
HA! ja chce Kombo challange w mk9! Kombo Mileenki, KUNGA LAO... ehhh
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 08:19:29 pm wysłana przez Cobra »

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:16:09 pm »
A czemu on niby główny? Czy ktoś postronny kojarzy Liu z serią MK? Bo mi się wydaje że Scorpa i Suba tylko;p Liu to szmata i zawsze tak będzie;p

robaczek

  • Gość
Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:20:34 pm »
Jeszcze emocje nie opadły po ostatnim filmie, który miał być zachętą dla szefów WB do nakręcenia pełnometrażowej produkcji, a już pojawił się pierwszy trailer nowej odsłony serii, wystawiony na YouTube. Wraz z trailerem nadeszła informacja, że nowy MK będzie rebootem serii, a więc zobaczymy w nim starych bohaterów, m.in.: Shao Kahna, Raydena, Jonny'ego Cage'a, Mileenę, Kung Lao, Sektora, Reptile'a, Nightwolfa i Sub-Zero. Gra korzysta z całkowicie nowego silnika, ale będzie robiona podobnie do Street Fightera IV, czyli rozgrywka będzie odbywać się w 2D.

link do trailera

Przykra wiadomość jest niestety taka, że na nowy Mortal Kombat przyjdzie nam poczekać do 2011 roku.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:21:42 pm »
Tak, ale ja akurat również bym chciał Liu zobaczyć. Był od początku z serią, a jeżeli gra oscyluje między MK II, a MK 3, to dlaczego miałoby go nie być?

Czemu nie chcę Noob Saibota? Nie lubiłem nim grać, poza tym w MK II był tylko non-playable, więc mnie nie interesuje. Jest to oczywiście tylko moja opinia. Szanuję opinię innych. Jeżeli chcecie Nooba to luzik. Nie będzie mi przeszkadzał aż tak jak np. Stryker ;D

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:22:36 pm »
Z Cyborgów to lepiej Smoke niz Cyrax jak już, ale moga być oba. I Smoke nie musi mieć przeciez ciosów w MK3 (w Deception jakos linki nie miał).  Noob Saibot był w Mk2 przecież, wiec nie wiem czemu ci się kojarzy z MK3. Aha jeszcze Ermac mógłby być.

Sonyi nikt nie wymienił jakoś, a ta postać prawie zawsze jest. Sonya może być, tylko, zeby jakiegoś maszkarona nie zrobili jak ostatnio.

Gdzie ten Noob Saibot? ja nim nie grałem w mk2

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 10, 2010, 08:24:06 pm »
Davidkoz jak się dowiedział z moich ust o tym, że nowy Mortal Kombat będzie w 2d: