Autor Wątek: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów  (Przeczytany 3944 razy)

Offline werewolv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« dnia: Czerwca 14, 2010, 07:44:21 am »
Szukałem nie znalazłem a na prawde potrzebna mi pomoc, trening w village, na a-1 chyba. Kombinuje, kombinuje i nic. Każe mi zrobić combo z mieszaniem styli (to druga część zadania) no i już nie mam siły na ten system walki nie wiem jak to zrobić. Coś tam było napisane i wyrzucenie przeciwnika w powietrze, ale jak to nie pasuje do kombinacji. Kombinacja: kwadrat, kwadrat, trójkąt, L1. Jak mam to interpretować bo po kolei wciskane nie zadziała.  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2010, 02:02:49 am wysłana przez werewolv »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 14, 2010, 11:26:02 pm »
Podejrzewam, że zadziała tylko musisz wyłapać odpowiedni timing. Może nie wciskaj tego bardzo szybko, tylko nieco wolniej a z wyczuciem.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:03:54 am »
Martins ma rację. Sam miałem problem z tymi pieprzonymi treningami. Jednak bez rozwalenia pada się obeszło :D  Jeszcze jedna rada. Jeśli dalej grasz w Konquesta to nie wdawaj się w żaden trening. Potrafią być strasznie wkurzające.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2010, 04:59:40 pm »
Z większością postaci trzeba przejść te treningi, aby grać dalej. Czasem było kilka podejść do tych treningów, aby przejść.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:32:01 am »
Nie ukończy się Konquestu w MKD jeśli się nie przejdzie treningów. To jest właśnie opcja do zapoznania się z postaciami i ich zagrywkami z tej części Mortala. W MKD dodatkowo zbudowali fabułę w koło tych treningów. Inna sprawa, że są strasznie wkurzające. Szczególnie jeśli musimy przerwać dość wciągającą podróż Shujinko i zająć się wklepywaniem durnych kombinacji.
"Zło konieczne" :P

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 29, 2010, 02:36:04 pm »
Nie ukończy się Konquestu w MKD jeśli się nie przejdzie treningów. To jest właśnie opcja do zapoznania się z postaciami i ich zagrywkami z tej części Mortala. W MKD dodatkowo zbudowali fabułę w koło tych treningów. Inna sprawa, że są strasznie wkurzające. Szczególnie jeśli musimy przerwać dość wciągającą podróż Shujinko i zająć się wklepywaniem durnych kombinacji.
"Zło konieczne" :P


Dla mnie Konquest z Deception to najlepsza rzecz jaką otrzymali fani z nadejściem części 3d, klimat miażdzy, mnóstwo questów, fajnie odwzorowane światy odwiedzane przez Shujinko. Miodzio!!!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 02, 2010, 06:45:23 pm »
Oj nie przesadzaj... Był jeszcze Motor Kombat  :P

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 03, 2010, 11:45:51 pm »
Oj nie przesadzaj... Był jeszcze Motor Kombat  :P

Uwielbiam wyścigi kartów, dlatego wiele sobie po tym dodatku obiecywałem. Niestety pięć tras, brak trybu 4-players i  niewielka ilość postaci to był jakiś żart, szkoda...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 05, 2010, 12:21:56 am »
Oj nie przesadzaj... Był jeszcze Motor Kombat  :P

Uwielbiam wyścigi kartów, dlatego wiele sobie po tym dodatku obiecywałem. Niestety pięć tras, brak trybu 4-players i  niewielka ilość postaci to był jakiś żart, szkoda...
Musiałem rzucić jakiś sarkazm żeby mi skill nie spadł....
Ja rozwalałem w Crash Team Racing wszystkich znajomków i kompa na hardzie. Dlatego Motor Kombat dla mnie był ścierwem co nie miara. I mając na myśli kozactwo w CTR mam na myśli zajebiste wyniki. Grałeś? Możemy pogadać o tym na PW jakby co...

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: MK:D Konquest - Trening z Borai cho mieszanie stylów
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 08, 2010, 11:33:31 am »
Oj nie przesadzaj... Był jeszcze Motor Kombat  :P

Uwielbiam wyścigi kartów, dlatego wiele sobie po tym dodatku obiecywałem. Niestety pięć tras, brak trybu 4-players i  niewielka ilość postaci to był jakiś żart, szkoda...
Musiałem rzucić jakiś sarkazm żeby mi skill nie spadł....
Ja rozwalałem w Crash Team Racing wszystkich znajomków i kompa na hardzie. Dlatego Motor Kombat dla mnie był ścierwem co nie miara. I mając na myśli kozactwo w CTR mam na myśli zajebiste wyniki. Grałeś? Możemy pogadać o tym na PW jakby co...

Grałem bardzo dużo, ale niestety twojego skilla nie udało mi się w tej grze osiagnąć (serio). Wtedy nawet nie wiedziałem o power slidzie i że dzięki niemu można zaliczyć wszystkie triale. Dopiero po latach, kiedy net stał się dla wszystkich chlebem powszednim, mym oczętom objawila sie prawda. Ale mimo wszystko ostro się z kumplami łoiło we czwórkę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 01:19:07 am wysłana przez Martins »