Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ark_vxr

Strony: [1]
1
Mortal Kombat 3D / Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« dnia: Czerwca 08, 2007, 10:42:39 pm »
wiec tak, modem od neostrady nie podpinasz pod ps2, robisz to tak, jak juz masz podlaczana neostrade za pomoca modemu do kompa, podlaczasz ps2 do kompa tak jak bys podlaczal jakis komp, czyli za pomoca kabla, wiec jedyny wymog abys mial wolna sieciowke :)  nastepnie w ustawieniach polaczenia w mka wszystko dajesz na auto i sam ci wszystko pley znajdzie, aha jedyne co w kompie musisz ustawic to udostepnianie neta, tak jak bys chcial w sieci udostepnic jakiemus kompu, jesli sie nie orientujesz jak manualnie ustawic.. to w miejscach sieciowych kreator wszystko za Ciebie zrobi, pozdro :)

2
Kosz / spotkanie w-wa
« dnia: Lutego 03, 2007, 09:43:23 pm »
Tak sie zastanawiałem ,może jakieś spotkanie i jakiś turniej ? :)

3
Mortal Kombat 3D / Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« dnia: Lutego 02, 2007, 10:07:38 pm »
Witam, mam ważne pytanie ,mianowicie pożyczyłem od kolegi network adapter, neta mam ze switcha ,wiec po podlaczeniu i diagnozy łącza ,wszystko jest ok, lecz nie moge się połączyc z cs ,podczas autoryzacji rozłancza. Konsola jest nie przerobiona, hmm ktoś miał takie problemy? czy żeby połączyc sie z cs ,trzeba najpierw zarejestrowac sie podajac unikalny numer konsoli ? czy powinna sie konsola polaczyc z cs nawet bez rejestracji na www? Czy do mka potrzebne jest polaczenie z cs ?

Pozdrawiam

Strony: [1]