Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Encyklopedia Mortal Kombat !!!!

(1/2) > >>

Maniek:
Tak jak w temacie INFO pochodzi ze strony mk secrets.net a mianowicie koleś pokazuje filmik na którym maja JUZ !!!! wczesna wersje tej encyklopedii i przedstawia jak może wyglądać finalna wersja. Problem w tym ze dalej trza oddawać głos w petycji aby mogli ja wydać oficjalnie :)

Tu macie link do niej :  http://www.thepetitionsite.com/553/418/526/mk-fans-unite-we-want-an-mk-lore-encyclopedia/?taf_id=13672050&cid=fb_na#sign

A tu filmik pokazujący co już maja :)  https://youtu.be/jTE4sbGqLHA

Co wy na to :>?? Ja z miła chęcia zakupił bym takie cudo !!!! :)

PurpleRain:
Szczerze? płacę każde pieniądze za takie coś. Obojętnie skąd ship. Obojętnie w jakim języku (eng preferably...)

MUSZĘ TO MIEĆ NA PÓŁCE! ile razy dziennie można podpisać tę petycję?

Spamuję już wszystkim znajomym. Elo

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ja pitole...... Co to ma być? Żółtek spuszcza się nad jakimś albumikiem, który obok prawdziwej encyklopedii nigdy nie stał i stać nie powinien.... Nie dość, że go nie może rozpakować przez minutę to jak już wyciągnął to mi japa opadła [prawie]..... Ile to ma stron? 45? Aaaaa nie bo o każdym zawodniku jest napisane to pewnie ok 100. Nawet ponad stówkę bo Scoprion na pewno dostał więcej stron i o dwóch twórcach napisali.... Żadnej porządnej biografii, trochę zdjęć powpierdalanych chaotycznie że głowa boli, nic nie widać o grach czy filmach, aktorzy odtwarzający postaci w pierwszych Mk potraktowani jako ciekawostki. A i pierwsze co mi się rzuciło w oczy, a byłbym z podniety tym niebagatelnym wydawnictwem zapomniał napisać: Spierdolony format. Noż kurwa! Z każdej normalnej półki będzie wystawać jak końcówa z konia..... No chyba że to celowy zabieg bo taka wyjebana w kosmos i wymiar astralny uberencyklopedia to nie może stać na półce obok zwykłych gównianych książek co to nimi warto jeno dupę wytrzeć.... Oooo co to to nie! Na bank będą jeszcze do zamówienia specjalne stoliczki z jedwabną serwetką i miejscami na świece do kultu, na którym będzie można to cudo położyć i się przednim rozjebać robiąc znak Smoka. Ja tam japońca nawet rozumiem bo swojego nicka zobaczył w książce, oo przepraszam.... Prototypie  encyklopedii! Pewno dotąd oglądał swoje imię tylko w kiblu na ścianie z głupimi dopiskami żeby dzwonić bo ma japę do wynajęcia. Też bym się obesrał. No i mógł se ENCYKLOPEDIE rozpakować, to dodatkowy szał  bo z zabawkami z półki to już mu tak nie poszło koncertowo....
Ehhhh... to żem się przyjebał do biednej eMKaklopedii jak Trynkiewicz do jedenastolatka ale chuj zwiedli mnie po całości. To wygląda jak przewodnik po postaciach Marvela które Disney wydaje namiętnie od kiedy ich wykupił. Najebane zdjęcia i screeny w taką mozaikę ze apopleksji dostaniesz jak po chińskiej bajce a informacji tyle co Kot napłakał i się o prawe jajo założę, że wszystkie dobrze znane. Pozycja nie dla nas - starych wyjadaczy a dla nowego pokolenia, które "przygodę" z MK zaczęło od ukoronowania serii jakim było MKX lub co najwyżej MK9. Nie szarpnął bym się na to chyba że finalną wersję dopierdolą na maksa [ale tak się raczej nie zdarzy], albo za psie pieniądze [a to już na bank się nie zdarzy].....

Ninja-Spectre:
W dobie netu i mortal kombat wikia takie coś miałoby wymiar raczej kolekcjonerski. Jak wyjdzie na pewno będzie niewielki nakład pewnie tylko w USA, będzie pioruńsko drogie, i jak dla nas trzeba by sprowadzać zza oceanu.

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ewentualnie na rynek brytyjski jeszcze coś mogą rzucić.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej