Autor Wątek: Mortal Kombat - PS2 Net-Play  (Przeczytany 18344 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 21, 2007, 01:28:22 pm »
chyba nie jest potrzebne ale moge byc w bledzie

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 10, 2007, 08:56:24 pm »
Nie wiem czy ten temat nie jest już zamknięty, ale to pytanie trochę mnie korci :P. Mam Neostrade 512kb/s i łącze się z Internetem bezprzewodowo. Do PS2 nie mogę chyba podpiąć USB, tak więc jak przypuszczam będe musiał sie łączyć zwykłym kabelkiem :), jednak wtedy będe musiał konfigurować Neo na PS2 prawda? Chyba że ps2 samo wykryje mi że mam neo (chociaż nie wiem jak :))

Offline ark_vxr

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 08, 2007, 10:42:39 pm »
wiec tak, modem od neostrady nie podpinasz pod ps2, robisz to tak, jak juz masz podlaczana neostrade za pomoca modemu do kompa, podlaczasz ps2 do kompa tak jak bys podlaczal jakis komp, czyli za pomoca kabla, wiec jedyny wymog abys mial wolna sieciowke :)  nastepnie w ustawieniach polaczenia w mka wszystko dajesz na auto i sam ci wszystko pley znajdzie, aha jedyne co w kompie musisz ustawic to udostepnianie neta, tak jak bys chcial w sieci udostepnic jakiemus kompu, jesli sie nie orientujesz jak manualnie ustawic.. to w miejscach sieciowych kreator wszystko za Ciebie zrobi, pozdro :)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 04, 2007, 09:14:42 am »
Ja posiadam LIVEBOX TP. Wystarczy podpiąć kabel od konsoli do liveboxa (RJ-45) i dać wszystko na auto. Potem na LIVEBOX kliknąć przycisk "REG" i potem wybrać MKOnline. Swoją drogą jak ktoś jeszcze pogrywa w MKD na PS2/PS3 to podajcie nicki :). Pogramy sobie przez neta :)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 04, 2007, 10:15:19 am »
Ja pogrywam  :D Znaczy bede w następnym tygodniu jak otrzymam swojego PS3. Gdy już bede mógł to cie na pewno powiadomie :wink:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:05:57 pm »
Cytat: "Hero"
Ja pogrywam  :D Znaczy bede w następnym tygodniu jak otrzymam swojego PS3. Gdy już bede mógł to cie na pewno powiadomie :wink:


OK :). Ostrzegam że jestem beginner :D. Swoją drogą nie żal wam wydawać 2 tysiące na PS3? :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:14:44 pm »
Hero nareście :D Dziś wracam do domu i wezme ze sobą MK. Mam nadzieje że pogramy  :D

Cytat: "Malvado"
Swoją drogą nie żal wam wydawać 2 tysiące na PS3? :D


Nie ponieważ zaniedługo dostaniemy w swoje ręce gry takie jak: LAIR, Heavenly Sword czy Uncharted Darke's Fortune, dzięki którym posiadacze X-Box'ów będą mogli tylko pozazdrościć.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:19:47 pm »
Haa mi na PS3 nie jest żal 2000 zł   8) Ale za to jest mi żal 1400 na X-Boxa 360 :lol: Myśle że w środe jak nie wcześniej bede gotowy aby zacząć kariere w świecie online :twisted: więc bedziemy mogli sie zmierzyć  8) Może jakiś turniej też wypali  :twisted:  :twisted:  :lol:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:39:20 pm »
Hehe teraz was rozumiem :). Swoją drogą czy w trybie online obowiązuje blokada regionalna :)? Pytam bo kurde czekam i czekam a tu w każdym pokoju zero userów :). Raz mi sie trafił jakiś kolo z irlandii i 1:1 :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:48:02 pm »
Z tego co wiem to nie ma blokady, ale nie jestem pewien do końca ( jeszcze )

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 05, 2007, 01:27:39 am »
Raczej nie ma. Ja cały czas z kimś pykam ale zazwyczaj jest to od dwoch do czterech graczy. Raz mialem chyba z dwudziestu naraz.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 05, 2007, 08:46:57 am »
Cytat: "davidkoz"
Raczej nie ma. Ja cały czas z kimś pykam ale zazwyczaj jest to od dwoch do czterech graczy. Raz mialem chyba z dwudziestu naraz.


To masz szczescie bo mi wczoraj trafiła się tylko jedna osoba, a tak to ciagle 0 :)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 05, 2007, 10:41:30 am »
W Deception mało osób gra w tej chwili, wszyscy sie przerzucili na Armageddon :roll: Mam nadzieje że jeszcze tam są :lol:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 05, 2007, 11:54:24 am »
Cytat: "davidkoz"
Hero nareście :D Dziś wracam do domu i wezme ze sobą MK. Mam nadzieje że pogramy  :D

Cytat: "Malvado"
Swoją drogą nie żal wam wydawać 2 tysiące na PS3? :D


Nie ponieważ zaniedługo dostaniemy w swoje ręce gry takie jak: LAIR, Heavenly Sword czy Uncharted Darke's Fortune, dzięki którym posiadacze X-Box'ów będą mogli tylko pozazdrościć.


Niezapomnij ze jeszcze ma wyjsc na PS3 tekken

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 05, 2007, 02:49:17 pm »
Ja akurat Tekkena nie szanuje, więc nie wiem czy nawet go zakupie :lol: Bede czekał napewno na Burnout'a Paradies, MGS4, Grand Turismo 5, no i na MORTALA !! 8 )  8)