Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658352 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1515 dnia: Marca 13, 2015, 01:18:37 am »

Jakiego dublowania? Chyba nie grałeś w poprzednią część skoro piszesz, że Kenshi ma podobny styl walki do Ermaca. Nie wiem też czyją kopią jest niby Pani Blade.

Wersja mobilna wyjdzie na iPada, iPhone'a, iPoda Touch i urządzenia z Androidem.

Ano trafiłeś, nie grałem w poprzednią część. W 3D były podobne, bo na telekinezie bazowały. W sumie nawet nie wiedziałem, że Kenshi w MK9 był :D.
Jeśli chodzi o Sonię - przecież dali jej córkę, czyli na logikę postać podobna do niej, mająca ją zastąpić. Trochę też Cage'a zastępuje, ale już mniej - w końcu inna płeć itp. Dlatego Cage jeszcze mógł być, ale te 3 postacie jednocześnie to za dużo - chyba, że postaci bedzie z 60.

Z tą technologia to juz się gubię, ale ma ogólnie ta mobilna wersja ma być na tablety tak ? Bo chyba nie na komórki, moja też ma androida, ale UMK3 ledwo na niej działa :D.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1516 dnia: Marca 13, 2015, 02:25:59 am »
Zwiastun PL
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nfS9VO7h_C4[/youtube]
Zauważcie że na samym końcu zwiastuna pokazane są platformy(jest nawet Googe Play i App Store), wśród nich nie ma ps3 i xboxa 360...

http://www.nextpowerup.com/news/19071/mortal-kombat-x-ps3-and-xbox-360-versions-may-have-been-cancelled.html

no  tak może być..

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1517 dnia: Marca 13, 2015, 09:10:58 am »
Powoli jak czytam twoje posty, to odnoszę wrażenie, że chciał byś tam zobaczyć w rosterze kucyki pony po tuningu. Cokolwiek pokażą, to ci nie pasuje. Baraka słabą postacią? Chyba se jaja robisz. Zamiast lać żale, zrezygnuj z kupna i wszyscy będą zadowoleni. Nie rozumiem tego twojego gustu i podejrzewam, że nie ja jeden. Może jakoś go określ? Póki co widzę jeden wielki jęk żalu o nie wiadomo co.

Nie no easy. Gdzie mam lać żale jak nie na forum, którego główną tematyką jest Mortal Kombat?
Mam NA SIŁĘ wmawiać sobie, że podoba mi się to co mi prezentują? Serio? Podejrzewam (ba, nawet jestem pewny), że nie jestem jedynym, który ma takie podejście do wypuszczanych materiałów.
Anyway...
Przedstawiłem kilka postów wyżej postacie, które zadowoliłyby mnie gdyby znalazły się w rosterze i/lub DLC. Wydaje mi się, że podałem sporą paletę postaci. Niestety dla mnie, żaden z sugerowanych przeze mnie fighterów nie znajdzie miejsca w grze. Gdyby roster był bazowany na komiksie, podobałby mi się o wiele bardziej, gdyż znajduję tam Raina, Havika, Reiko, którzy to zaliczają się do moich ulubieńców. Serio to tak trudno zrozumieć? C'mon...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1518 dnia: Marca 13, 2015, 09:42:29 am »
Cytuj
Serio to tak trudno zrozumieć? C'mon...
Zwyczajnie masz dziwny gust.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1519 dnia: Marca 13, 2015, 10:08:25 am »
Zwyczajnie masz dziwny gust.

And? nie mogę tego wyrazić na forum? Bo przypierdalanko się zaczęło.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1520 dnia: Marca 13, 2015, 10:41:19 am »
Ja tam Cię rozumiem PurpleRain  ;) Też chciałbym zobaczyć te postacie które wymieniałeś (no, może oprócz Drahmina) ale niestety.. Ed wolał przywrócić postacie które są bardziej znane i lubiane i ja już się z tym pogodziłem. Nie można mieć wszystkiego  :-\ Chociaż nadal mam nadzieję, że dlc będzie należeć do Reiko/Havik/Fujin i Tanya ale nadzieja matką głupich..

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1521 dnia: Marca 13, 2015, 10:50:02 am »
thx.

Swoją drogą dzisiaj ma być jakiś BIG BIG Announcement.... Hint: pumpkin.

Jedna z wariacji Jaxa to podobno 'Pumped up', może tu jest jakaś droga? Ale to dziwne, że zapowiadają to jako BIG BIG, skoro o Jaxie wiadomo już od dość dawna.
Może chodzi o BIG Bossa, którym wg komiksu wydaje się być
(click to show/hide)

Może DLC, w końcu piątek 13 dzisiaj? Jason? ale pumpkin? bez sensu? Ed, trollu...

I zapewne pojawi się to PRZED streamem. Poza tym fajnie byłoby zobaczyć już caaaały roster, ale nie wiem czy ktoś z NRS potwierdzał taką możliwośc.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1522 dnia: Marca 13, 2015, 11:14:36 am »
Co ma Ed Boon wspólnego z doborem postaci? Myślę, że stanowczo przeceniacie jego rolę w tym względzie.

Może zapowiedzą ten serial nawiązujący do "Mortala X"?

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1523 dnia: Marca 13, 2015, 11:25:39 am »
Czyli pewnie roster, który "wyciekł" jakiś czas temu się sprawdzi. Dobrze, że jest w nim Shinnok chociaż.

Co do opóźnienia/anulacji wersji na poprzednią generację to troche dziwne. Gra wychodzi na smartfony i inne zabawki, a na PS3 i X360 może się okazać, że jej zabraknie. Posiadaczy starszych konsol jest sporo (kwestia zarobku WB) tym bardziej dziwi mnie ewentualny brak MKX na pastgenach. Sam nie narzekam bo będę grał w wersje na PS4, ale mortala na PS3 też miałem zakupić z czystej ciekawości.

Stream dzisiaj o 22?

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1524 dnia: Marca 13, 2015, 11:33:46 am »
Tak, o 22:00.

W sumie zrobienie tych wersji na konsole poprzedniej generacji nie jest takie łatwe. Muszą sporo wyciąć, pozmieniać. Pewnie najbardziej ucierpią na tym X-Raye i Fatality.

Będą wojownicy DLC także ktoś jeszcze powróci na pewno. Pewnie na 4 postaciach się nie skończy.

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1525 dnia: Marca 13, 2015, 11:54:29 am »
Co do opóźnienia/anulacji wersji na poprzednią generację to troche dziwne. Gra wychodzi na smartfony i inne zabawki, a na PS3 i X360 może się okazać, że jej zabraknie. Posiadaczy starszych konsol jest sporo (kwestia zarobku WB) tym bardziej dziwi mnie ewentualny brak MKX na pastgenach. Sam nie narzekam bo będę grał w wersje na PS4, ale mortala na PS3 też miałem zakupić z czystej ciekawości.

To co ma wyjść na smartfony to przecież będzie zupełnie inna gra. Tą z konsol będzie przypominać tylko graficznie, a gameplayowo będzie pewnie podobna do smartfonowej wersji Injustice. Nie wiem czy wam się podobała, ale mnie nie.

Sony i microsoftowi może zależeć, żeby gra nie wyszła na starszą generację konsol. Pewnie znajdą się tacy, którzy kupią nową konsolę tylko dla tej gry. Ja PS3 kupiłem głównie dla poprzedniego mortala. Dziwi tylko, że tak późno miało by to zostać ogłoszone. Ja myślę, że stare konsole czeka tylko (albo aż) opóźnienie. Ja planowałem zakup wersji na PS3, już zrezygnowałem z zakupu w przedsprzedaży. Jak mam dostać grę 2 miesiące po prawdziwej premierze, to podziękuję. Poczekam, jeszcze parę miesięcy i kupię taniej.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1526 dnia: Marca 13, 2015, 01:29:09 pm »
Ja w przedsprzedaży kupię, ale jak pisałem w innym temacie klucza nie aktywuję dopóki nie przeczytam opinii na temat trybu online. Jeżeli będzie dało się grać w miarę znośnie to gra zostanie dodana do biblioteki na Steamie, jeżeli multi będzie posysało pałę to grę odsprzedam choćby ze stratą.

W poprzedniego "Mortala" pograłem około 20 godzin. Bardzo mało według mnie, ale tryb online zwyczajnie nie pozwalał na komfortową grę. Jak grałem ze znajomymi to było spoko, jak z kimś innym to była tragedia w większości rozgrywek. Lagi, input lagi, problemy ze znalezieniem graczy, puste pokoje - porażka. Wiem, że online w bijatykach zawsze będzie miał jakieś problemy, ale ponoć w takiego "Street Fightera IV" da się grać w całkiem przyjemnych warunkach.

Z moich znajomych tylko ja jaram się "Mortalem" także nie mam kogoś do grania na żywo. Wydać stówę dla samego trybu Story i pykania przeciwko komputerowi - strata kasy.

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1527 dnia: Marca 13, 2015, 02:06:55 pm »
Jasson z piątku 13 potwierdzony.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1528 dnia: Marca 13, 2015, 02:09:56 pm »
https://youtu.be/wAaAk3O9O8g

Jaram się jak nie wiem. Widziałem prawie wszystkie części tej serii. Super. ^-^

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1529 dnia: Marca 13, 2015, 02:13:10 pm »
Shinnok potwierdzony ;D !
Cytuj
The Kombat Pack for Mortal Kombat X includes Two Guest Characters, one being Jason Voorhees and Two Klassic Mortal Kombat characters as well as a Samurai Skin pack including Ronin Kenshi, Samurai Shinnok and Jingu Kitana skins. Full press release below:

"In celebration of Friday 13th, today, Warner Bros. Interactive Entertainment confirmed details for the Mortal Kombat™ X Kombat Pack, the ultimate pass providing fans with Mortal Kombat™ X downloadable content (DLC), some of which will be available beginning at launch. The Kombat Pack will include access to four playable characters still in development, including horror icon from the Friday the 13th films, Jason Voorhees, as well as two Klassic Mortal Kombat Kombatants and another special guest character. In the UK the Kombat Pack is included in the Mortal Kombat™ X Premium Edition, and will be available for purchase separately for £24.99.

Starting 14th April, 2015, when Mortal Kombat™ X launches worldwide, fans who purchase the Kombat Pack will receive the Samurai Pack containing three new character skins: Ronin Kenshi, Samurai Shinnok and Jingu Kitana, as well as an accompanying skin pack with each playable character. Kombat Pack owners will gain early access to the following future DLC content before it is available for sale individually."