Autor Wątek: Test emulatorka PS2.  (Przeczytany 42422 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 19, 2009, 06:51:10 pm »
Ale Deadly Alliance chyba jest. W sumie to w tych 2 grach (MKDA i MKD) już są prawie wszystkie potrzebne do szczęścia postacie.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:25:19 am »
Jakiś problem mam ostatnio z tymi emulatorami , coś się popsuło i nie chcą działać. >:(
Dolphin który działał normalnie teraz wprawdzie się uruchamia, ale jak właczam gre to wyskakuje za kazdym razem cos takiego:


 
i gra się nie chce włączyć. Mam jeszcze emu zgrany na płycie i na niej też nie działa (wcześnej z płyty też działał).
Jeszcze drugi emulator PCSX2, który też normalnie działał, teraz sie nawet nie uruchamia tylko wyskakuje:



W zasadzie jedyne co ostanio zmieniałem to antywirus (z AVG na Kaspersky), ale nie wiem czy on się do tego przyczynił (jak go wyłaczę, to też emu nie działają). O dziwo inne programy działają poza tymi 2 emulatorami.

Ktoś wie o co w tym chodzi i co mam zrobic, żeby to działało spowrotem ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 06:04:22 pm wysłana przez Ninja-Spectre »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 25, 2009, 03:31:37 pm »
Obydwa emulatory wymagają sporych zasobów wolnej pamięci wirtualnej, ja np. żeby odpalić te lepsze wersje udawacza PS2 musiałem wyłączyć torrent, odinstalować firewalla, antywirusa, no niemal wszystko - tutaj leży przyczyna, bo ich zastopowanie (firewall/antyvir) nic nie dawało, dopiero po usunięciu emulator ruszył. Sugeruję abyś wrócił do wcześniejszego programu antywirusowego skoro wtedy wszystko było ok - widać był mniej pamięciożerny.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 25, 2009, 05:06:12 pm »
ja za to się trudzę z odpaleniem MKSM :P

a pozatym to z calym szacunkiem Ninja ;) daruj sobie emulacje ps2 :P masz mkda i deception ma CameCube ;) emulator jest stabilny i gry, przynajniej mortale chodza bardzo dobrze ;)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 25, 2009, 05:17:36 pm »
Przeciez pisałem że Emu Gamecuba również ten też nie działa. Ten z PS2 to tylko do armaggedona jest. Przynajmnie wiem, że chodzi o pamięć wirtulaną. No to w sumie jest problem, bo poprzedni antywir był słabszy i były problemy z wirusami.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 25, 2009, 05:22:08 pm »
Oj tam emulowanie na ps2 ja jakos na emulacji Wii gram i nie narzekam ostatnio pykam w Soul Calibur Legends :P

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 26, 2009, 05:51:30 pm »
ja jakos na emulacji Wii gram i nie narzekam

O_O
  0

Na jakim sprzęcie? Jaki emulator? Ile fps? System requirements?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 26, 2009, 09:25:14 pm »
Karta graficzna ATI Radeon HD 4800 wystarczy zeby gra smigała w granicach 45-60 fps(sama gra) czasami się zdarzy ze szybciej 70(np menu czy wybór postaci) a emulator jakiego uzywam to Dolphin_3089 jest wersja 32 i 64bitowa ja uzywam 32 ;) Jest to też emulator Game Cube'a ale Mortale(DA i D) działaja znakomicie na wersji 2037...
Podstwą jest jednak posiadanie komputera z dwurdzeniowym prockiem ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 23, 2009, 12:15:56 am »
Karta graficzna ATI Radeon HD 4800 wystarczy zeby gra smigała w granicach 45-60 fps(sama gra) czasami się zdarzy ze szybciej 70(np menu czy wybór postaci) a emulator jakiego uzywam to Dolphin_3089 jest wersja 32 i 64bitowa ja uzywam 32 ;) Jest to też emulator Game Cube'a ale Mortale(DA i D) działaja znakomicie na wersji 2037...
Podstwą jest jednak posiadanie komputera z dwurdzeniowym prockiem ;)

Ej, a próbowałeś może odpalić MKA na tym emulatorze?

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 23, 2009, 08:52:47 am »
Ja próbowałem, ale u mnie chodzi strasznie wolno, podobnie jak pozostałe mortale na PS2.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 23, 2009, 12:55:01 pm »
No fakt, ale sądząc po postępie w emulacji GC to może się kiedyś doczekamy, że i MKA na Wii będzie śmigało.
ps. Mógłby ktoś napisać jakiś kruciutki tutorial jak odpalać MKDA i MKD na emulatorze GC, tzn. jaką najlepiej wersję pobrać, jak zrobić roma, czy obraz czy coś takiego no i jakie pluginy.
Z góry dzięki.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 25, 2009, 09:36:56 am »
Ninja ale to juz akurat wna raczej twojego kompa a nie emulatora bo u mniewszystkie mortale na PS2 śmigają jak trza a nawet na GC odpalony deception (tylko dlatego ze ma 2 dodatkowe postacie :P) śmiga ze tak powiem zajebiście, armageddon działa nawet zbyt szybko... (w koncu jest "mniej graficzny" od poprzedniczki)...

Jeśli chcecie mogę napisac tutorial...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 25, 2009, 10:24:50 pm »
Tak chcemy. Najbardziej mnie interesuje emulacja MK na GC i Wii, bo jest chyba lepsza niż na PS2.
ps. Jak ci tak wszystko śmiga to przy tutorialu napisz też coś o swym sprzęcie.
Z góry thx.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 13, 2010, 11:07:42 pm »
Ja też próbowałem kilku emulatorków. Ścinały się na ekranie startowym, a co by było jakbym gre włożył to wiadomo ;) lepiej i prościej jest nabyć konsolke i cieszyć sie super grafą :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 15, 2010, 03:56:24 pm »
Oj nie prawda... Delfin nie obsługuje już Wii ( przynajmniej oficjalnie) Ale i tak można pograc w to co się lubi komfortowo i w ogóle... Zresztą nie ukrywajmy ze mozna sporo zaoszczędzic grając na emulatorze oczywiscie w same oryginały ;)