Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Polska liga Mortal Kombat

(1/4) > >>

Adept:
Od dzisiaj rusza Polska liga Mortal Kombat. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszam na Mortal Kombat Center. Ten temat służy, do wszelkiego rodzaju tematów związych z ideą PLMK.

Statystyki i ranking prowadzony będzie na bieżąco, więc praktycznie powinien on dać realne odzwierciedlenie, kto jest aktywnym graczem w Mortal Kombat, a kto NAJLEPSZYM.

Zapraszam nie wszystkich, ale tych którzy naprawdę chcą grać przez internet w Mortal Kombat I , oraz Mortal Kombat II :)

Pozdrawiam, Adept

LK-9T9:
A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm? Dawajcie wszystkie MK z UMK3 włącznie jak już coś. W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept? OMG, życzę powodzenia bo to bardzo ci się przyda.

edit:

Myślę że pomysł z ligą nie wypali, natomiast dobrze że wkońcu ktoś pomyślał i zrobił ladder. Ciekawe jak to wszystko się potoczy, chociaż to zależy od organizatorów bo wymyśleć ligę i napisać regulamin to jeszcze nie wszystko.

BTW Gdzie się można zapisać do rankingu?

Tibo:
Hehe trochę to wszystko przekombinowane ; p

Luna:
Mnie tylko powiedzcie co gdzie i jak i gram:D

Adept:

--- Cytuj ---A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm?
--- Koniec cytatu ---
Nie rozumiem co ma dyskryminacja rasowa , do wyboru dwóch części Mortal Kombat . Wybraliśmy Mortal Kombat I oraz Mortal Kombat II bo przez większość z tego forum uznawane są one za najlepsze z wszystkich części Smoczej serii . Mortal Kombat III narazie nie zostało objęte patronatem , ale w przyszłości być może , bo bardzo kocham tą część


--- Cytuj ---W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept?
--- Koniec cytatu ---
Mortal Kombat Center


--- Cytuj ---OMG, życzę powodzenia bo to bardzo ci się przyda
--- Koniec cytatu ---
Nic mi się nie przyda . Dzisiaj ruszają pierwsze potyczki które już znajdą się w " Rankingu Ogólnym " , a liga powoli się rozwija

Adept

Ps. Zapisujesz się nawet i w tym temacie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej