Polskie Forum Mortal Kombat > Turnieje i zloty

[PS4] Mistrzostwa Polski Mortal Kombat X! (Warszawa)

(1/2) > >>

Di:
Hej,

Cenega razem ze mną zorganizuje w maju Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat X na PS4, które będą eliminacjami do europejskich finałów w lipcu w Paryżu. Na razie szczegóły, które zostały ustalone, to miasto (Warszawa). Termin to wciąż sprawa otwarta, ale prawdopodobnie będzie to II połowa maja. Limit do 128 graczy.
Na początku przyszłego tygodnia pojawi się regulamin oraz - prawdopodobnie - wyklaruje się konkretna miejscówka.

Temat na razie potraktujcie jako motywację do treningów (będą dobre nagrody), więcej informacji wkrótce!

johnx:
Meh, czyli tylko PS4. A co jeśli ktoś gra na PC i za kontroler służy mu klawiatura? Nie żebym się wybierał, po prostu ciekawi mnie czemu zawsze olewacie kogoś kto padem grać nie lubi.

Di:
Turniej jest współorganizowany przez Sony, co automatycznie narzuca ograniczenie w kwestii kontrolerów.

WolfBogard:
Bylem na wielu turniejach MK - w polsce i za granica i jeszce nigdy nie widzalem aby wspierana byla gra na klawie. Takie są standardy. Zaadoptuj sie albo przyciskaj sobie w domu przed telewizorem. Life is brutal ziomek.

johnx:

--- Cytat: WolfBogard w Kwietnia 20, 2015, 07:42:20 pm ---Bylem na wielu turniejach MK - w polsce i za granica i jeszce nigdy nie widzalem aby wspierana byla gra na klawie. Takie są standardy. Zaadoptuj sie albo przyciskaj sobie w domu przed telewizorem. Life is brutal ziomek.

--- Koniec cytatu ---
Wiem wiem, ale Ty byłeś na turniejach jak w ogóle nie było w planach powrotu serii MK na PC i wtedy granie na klawiaturze faktycznie byłoby bezsensowne. Wydaje mi się że klawiatura to potężny kontroler i trochę się dziwię, że nikt jej nie wspiera podczas organizacji turniejów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej