Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 28430 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 26, 2008, 04:29:19 am »
Heheheheh To Ty jesteś początkująca? Ja nic nie zrozumiałem z Twojego postu :D Muszę sie przyłożyć.....

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 26, 2008, 06:58:16 pm »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 26, 2008, 07:50:18 pm »
Dzięki....
To mi dużo pomoże :)

Offline Just_Crazy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:54:54 pm »
Moja przygoda z anime zaczęła się od "Kapitana Daimosa", a po nim oglądałem nałogowo takie tytuły jak: "Czarodziejki z  księżyca", "Yattaman", "Magiczne igaszki"  ;D

Jednakże anime pokochałem dopiero wtedy gdy obejrzałem pierwszą serię "Dragon Ball" (no co ;)) i "Slayers" wg mnie dwie najbardziej komiczne a przez co najcudowniejsze anime. Nie wiem czy ktoś z was pamięta, ale był jeszcze "Łowca Dusz" czy jakoś tak, leciało to kiedyś na RTL 7/ TVN 7.

Aktualnie wraz z siostrą oglądam FullMetal Alchemist, całkiem niezłe choć widziałem lepsze

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 18, 2008, 11:49:53 am »
Moja przygoda z anime zaczęła się od "Kapitana Daimosa".

Raczej "Generał Daimos" ;) Każdy może się przejęzyczyć :P

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 19, 2008, 02:28:46 am »
Nie widziałem wiele z tych anime. Na Jetixie ich trochę leci. "Galactik football" to chyba tez anime. Bo to mi się dosyć podoba. Teraz leci tego 2 seria. Ogólnie od anime wolę te kreskówki z marvela "X-men", Spiderman", "Iron Man" itp

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 19, 2008, 09:37:12 am »
Doragon Boru / Doragon Boru Zetto i Doragon Boru GT (sie popisałem :P) to całe moje życie , stoi na równi z Mortal Kombat :) no i żeby było jasne to moje ulubione anime :P ... swoją drogą jakoś ... wczoraj przypomniał mi się Action-Man i jego super zdolność "badanie otoczenia" :P to też była niezła kreskówka .. hmmm , może ktoś ma niepotrzebne mu odcinki Człowieka-Akcji w swoich kolekcjach? :P

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 19, 2008, 12:27:00 pm »
Nie widziałem wiele z tych anime. Na Jetixie ich trochę leci. "Galactik football" to chyba tez anime.

Jesli nawet to ANIME to nie japońskie. To jest francuska produkcja.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 07, 2008, 12:06:07 am »
Tak zupełnie z innej beczki....
Ostatnio narobiło się dużo "produktów" typu film plus okładka....
I teraz wyszło coś takiego jak kolekcja Manga.....
Pierwszy numer: NINJA SCROLL kolesia który robił Vampire D
widział ktoś..... jakieś opinie?

robaczek

  • Gość
Odp: Anime
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 07, 2008, 08:09:37 pm »
Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
NINJA SCROLL (...) widział ktoś..... jakieś opinie?

(*nieśmiało podnosi rękę*) A więc tak... Nie pamiętam za dobrze o czym było, bo to było daaaawno temu, ale ogólnie fabuła ma się tak: jest bezpański samurai Jubei, ale mnie raczej pasował na zbira do wynajęcia, co to "daj miskę ryżu i załatwię kogo tam potrzeba". Mamy też złego "władcę", który ma jakieś magiczne moce (o co chodzi za bardzo nie pamiętam, ale to akurat mało ważne) i kilka demonów do pomocy. Jubei wchodzi w drogę jednemu z nich, no i sprowadza na siebie cała resztę watahy. Przy okazji spotyka zwariowanego i malowniczo obdartego dziada, który mówi mu, że ma pokonać złego władcę, ale Jubei się na niego wypina. No to staruch go trucizną traktuje i mówi, że go wyleczy jak zrobi co mu zapowiedział. Chciał nie chciał, Jubei nie ma wyjścia. A! No i jest jeszcze piękna pani-ninja, która może i coś by tam od Jubeia chciała, ale zostaje porwana przez jednego z demonów, których, podobnie jak staruszek, nie lubi.

Ogólnie: fabuła schematyczna do bólu, mnóstwo krwi (znaczy: pchnij gościa raz mieczem, a wyleci z niego 10l. krwi, 3-metrowym sikiem XD) i nieco golizny. Dobre kino na piątkowy/sobotni wieczór, co to "wyłącz mózg i obejrzyj". Jeśli ktoś szuka fabuły niczym w GitS'ie to nie ten adres.

Na plus zalicza się to, że to jeden z pierwszych tak krwawych filmów anime, jaki ujrzał światło dzienne w Kraju Nad Wisłą, jeszcze za czasów SS'a i sławnej niegdyś Planet Manga.



Ale jak już w temacie, to i napiszę jeszcze parę słów od siebie... Obecnie anime nie oglądam w ogóle, jakoś mi tak zbrzydło. Ale jako smarkacz, to już co innego... Nieśmiertelne hity z RTL2 (niemiecka stacja nadająca na początku lat 90' anime od wczesnego rana do późnego popołudnia), Polonia1, a potem Polsat i RTL7 to był nałóg. Do tej pory ciepło wspominam: Yattamana (z nieśmiertelnym włoskim intro i okrzykiem: "ajuto, mis dronio!"  czy jakoś tak XD), Kapitana Hawke'a, Cat's Eye, Zorro, Bię Czarodziejkę, a w późniejszych latach Czarodziejkę z Księżyca (nawet mam gdzieś 2 pierwsze serie XD) i Bragon Balla (pierwsza seria była świetna, reszta to porażka). I niech każdy mówi co chce, ale choć nie oglądam ich już, to wciąż darzę sentymentem Muminki i Pszczółkę Maję! To na dziś tyle.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 07, 2008, 09:18:40 pm »
Dobre kino na piątkowy/sobotni wieczór, co to "wyłącz mózg i obejrzyj". ]
Kur..... a ja ogladałem we wtorek....

I niech każdy mówi co chce, ale choć nie oglądam ich już, to wciąż darzę sentymentem Muminki ....
A ja tam ciągle oglądam.... :) :) :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #71 dnia: Września 25, 2009, 12:38:53 pm »
Witać że ten wątek umarł, ale trzeba go orzywić.
Od pewnego czasu, gdy znowu zacząłem oglądać Dragon Ball Z (ahhhh ile mam z tym anime wspomnień) wpadłem na pomysł narysowania komiksu, dotyczącego walki pomiędzy naszym głównym wspaniałym bohaterem Kakaroto znany także jako Son Goku pomiędzy Freezerem.
Komiks będzie zawierać 17 stron razem z okładką.
Na razie nie miałem zbyt dużo czasu na ten komiks gdyż jest szkoła ;/
Na razie narysowałem tylko jedną ze stron mojego komiksu, ta strona będzie 3 w całym komiksie. (http://i37.tinypic.com/jt2g45.jpg)
Dziś wezmę się za 1 stronę gdzie walczy Goku z Freezerem i pod koniec tej strony wtrąca się Krilan do walki na 2 stronie ukażę się jak Freezer zabija Krilana, na 3 Goku się denerwuję i po raz pierwszy w życiu zamienia się w SSJ. . .
Postaram się jak najwięcej rysować tych stron na dzień. . .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #72 dnia: Września 27, 2009, 10:54:51 pm »
Wątek umarł, kryzys żyje
Ty rysujesz a ja pije......

Nie chce wytykać błędów jak jakiś popapraniec co psuje innym zabawę [od tego mamy robaczka ;) pozdrawiam] ale ramki masz krzywo i jak możesz rysować komiks na kratce z zeszytu!?!?!?!??!?!?!? Zgroza chłopie ! ;) Nie orientuję sie w mitologii DB wieć czekam na ten komiks MK

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #73 dnia: Września 28, 2009, 07:49:33 am »
SlaveMe na mitologi się orientuje, ale ja się nie wzorowałem na prawdziwej walce między nimi tylko własną chciałem, a te okienka specjalnie są krzywe jak w innych mangach ;D
A z tymi kartkami od zeszytu, to jak pisałem że to jest amatorski komiks dopiero co zaczynam i na razie chce poćwiczyć na kartkach w kratkę ;D a potem się wykombinuję w czystą. . . Rozumiesz SlaveMe? ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #74 dnia: Września 29, 2009, 03:07:55 pm »
Rozumiem że mitologia nie gra najważniejszej roli ale jakąś musi bo gdym ja np. robił Komiks o LOTR  to nie wymyśliłbym wali miedzy Sauronem a Illuvatarem bo była by nie możliwa a wręcz nieprawdopodobna do podjęcia.
A jeśli chodzi o krzywe ramki to nie mam na myśli katu pod jakim biegną linie tylko braku udziału linijki przy ich tworzeniu. No chyba że to też zamierzony cel.... Aż tylu Mangowych komiksów nie czytałem żeby poznać wszystkie......