Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658524 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2580 dnia: Lipca 08, 2015, 05:32:53 pm »
Ano odpowiedź jest prosta. W tę grę grają niestety nie tylko tacy hardkorowi fani jak ja czy Ty, ale setki tysięcy casuali, dla których Mortal to Liu Kang, Scorpion, Sub Zero, Kitana i jeszcze kilku innych ziomków, a cała reszta ferajny jest zbędna i niepotrzebna. Sam łapię się często na tym, że jestem fanem tych mniej wyeksploatowanych postaci (ba, stawiam nawet takiego Mavado wyżej niż np Jaxa). Niestety ludzie nie potrafią odpowiednio wyeksplorować świata Mortala i docenić postaci, które 1. nie były do końca udane w 3D-Era, ale na pewno teraz dałoby się z nich wycisnąć więcej 2. nigdy nie dostały dostatecznego spotlight ze strony NRS czy wcześniej Midway. Niestety (to słowo pada tu po raz kolejny) takich casuali jest full więcej niż hardkorowców. Dlatego właśnie Liu i reszta są obecni w MKX mimo ich -umówmy się- znikomej roli (poza endingiem) w story i dlatego to właśnie oni skupiają uwagę twórców, gdyż wyciągnie się z nich więcej hajsu. Sad truth, my friend :(

No...trudno się tu nie zgodzić. Co nie zmienia faktu, że cały brak zainteresowania nowymi twarzami jest poniekąd winą NRS. Nie promują ich odpowiednio. Druga sprawa, że klasycznymi zawodnikami gra się łatwiej niż takim np Kotal Kahnem. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Muszę dziś odpalić wieczorem MKX i spędzić więcej czasu z Predatorem. Obadamy jak się sprawdzi.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2581 dnia: Lipca 08, 2015, 07:01:02 pm »


Jak rozumiem to jest walka dwóch plastikowych figurek? 2015 rok a Midway nadal robi grafikę na poziomie przedszkola  :laugh: Super realistyczne postacie, nie ma co  ;D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2582 dnia: Lipca 08, 2015, 08:13:16 pm »


Jak rozumiem to jest walka dwóch plastikowych figurek? 2015 rok a Midway nadal robi grafikę na poziomie przedszkola  :laugh: Super realistyczne postacie, nie ma co  ;D

Nie rozumiem czemu się czepiasz Adepcie model postaci nie jest zły, chyba taki był zamysł by właśnie tak to wyglądało.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2583 dnia: Lipca 08, 2015, 09:46:12 pm »
Adept uwielbia się przyczepiać ;) Poprawili się o wiele bardziej od czasu MK 3D w modelach postaci.

Absolutnie piękne

https://www.youtube.com/watch?v=kMWrxso9VRw

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2584 dnia: Lipca 08, 2015, 10:10:04 pm »
[youtube][youtube]https://youtu.be/-ec_T-9rUcI[/youtube][/youtube]
Adept uwielbia się przyczepiać ;) Poprawili się o wiele bardziej od czasu MK 3D w modelach postaci.

Absolutnie piękne

https://www.youtube.com/watch?v=kMWrxso9VRw

No okej można się przyczepić, ale nie do modeli które najgorsze nie są. Ja bym się za to przyczepił do niektórych fatalów które odstraszają swoimi błędami, na myśl mi tu przychodzi finisher Jaxa który jest piękny za swoją brutalność i pomysł, ale doszczętnie zniszczony przez błędy jakie są z nim związane. Co do nieszczęsnych modeli mógłbym się dowalić do plastikowego Goro (który jest znośny) i okropnego modelu szkieletu.

Edit: davidkoz ciekawe jak będzie wyglądał klasyczny fatal Scorpiona wykonywany przez Hanzo :P.
Edit 2:HAH już wiem Hanzo po prostu zdejmuje twarz :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 10:15:23 pm wysłana przez Kornixon »

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2585 dnia: Lipca 08, 2015, 10:27:04 pm »
http://vocaroo.com/i/s07sSouW3qvV - link z kilkoma odzywakami Tremora, w sumie nie spodziewałem się takiego głosu.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2586 dnia: Lipca 08, 2015, 10:28:43 pm »
http://vocaroo.com/i/s07sSouW3qvV - link z kilkoma odzywakami Tremora, w sumie nie spodziewałem się takiego głosu.

Jak na ziemianina mało ludzki ten Tremor ;).

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2587 dnia: Lipca 08, 2015, 10:32:25 pm »
Mi się to bardziej kojarzy z jakimś demonem. Chociaż jak na niego popatrzeć, to może nie jest to zły pomysł.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2588 dnia: Lipca 08, 2015, 10:45:04 pm »
Jakby tak uznać za kanonicze zakończenia Jaxa i Errona (usuwając sprzeczność) to pozbylibyśmy się 6 nielubianych postaci :)
W takim razie w MKXI D'Vorah będzie rządziła światem, 1/4 rostera z X będzie martwa na samym początku i zamiast nich będą klony Mileeny, z których zrobią 20 postaci każda z jednym unikalnym ruchem.

Filx'ie drogi, D'Vorah nie będzie rządziła światem bo Shinnoka nigdy nie pokonała ;). Źle mnie zrozumiałeś mam na myśli że endingi mają nas naprowadzić na pewien tok myślenia (np: na powrót Shanga, wiele z nich o nim wspomina), a nie kreować samą historię gry. Są one niczym innym niż takim "co by było gdyby ten i ten osiągnął sukces".

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2589 dnia: Lipca 08, 2015, 11:33:54 pm »
Cytuj
No okej można się przyczepić, ale nie do modeli które najgorsze nie są.


Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2590 dnia: Lipca 08, 2015, 11:36:51 pm »
Cytuj
No okej można się przyczepić, ale nie do modeli które najgorsze nie są.



No nie są, ale się czepiasz masz chyba jakiś kompleks związany z nowymi mortalami nie tolerujesz ich :D, przynajmniej tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2591 dnia: Lipca 09, 2015, 09:54:52 am »
Wow, Korek, szybko się wziąłeś za odpowiedź. Szczerze mówiąc nie do końca o takim przekazie myślałem pisząc tego posta, ale już mi się nie chce spierać o to co jest kanoniczne a co nie  ;D
Adept rzeczywiście trochę przesadzasz z tymi kostiumami, bo takie złe znowu nie są i nie wstawiaj więcej czegoś takiego jak ostatnio, bo ten gość ma ryj jak świnia dupę.
Jeśli chodzi o kostiumy (nie wiem czy ktoś już nie wstawiał somfing lajk dys ale chyba nie było):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WJieJlrePas[/youtube]

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2592 dnia: Lipca 09, 2015, 12:09:18 pm »
Render Tremora.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2593 dnia: Lipca 09, 2015, 01:41:53 pm »
Render Tremora.

Czy tylko mi jego spodnie kojarzą się z nowożytnością i angielskimi żołnierzami z tamtych czasów? :P

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2594 dnia: Lipca 09, 2015, 03:33:25 pm »
Wow, Korek, szybko się wziąłeś za odpowiedź. Szczerze mówiąc nie do końca o takim przekazie myślałem pisząc tego posta, ale już mi się nie chce spierać o to co jest kanoniczne a co nie  ;D
Adept rzeczywiście trochę przesadzasz z tymi kostiumami, bo takie złe znowu nie są i nie wstawiaj więcej czegoś takiego jak ostatnio, bo ten gość ma ryj jak świnia dupę.
Jeśli chodzi o kostiumy (nie wiem czy ktoś już nie wstawiał somfing lajk dys ale chyba nie było):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WJieJlrePas[/youtube]
Ktoś tu nie zna Benny Hilla ;D
Adept ma rację, klasyczne kostiumy wyglądają strasznie "plastikowo".