Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658502 razy)

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #615 dnia: Grudnia 09, 2014, 04:48:15 pm »
Takie małe info ze stronki PS SITE:):)

Co prawda nowych materiałów z Mortal Kombat X (PS4) się na PlayStation Experience nie doczekaliśmy, ale mamy za to kilka nowych informacji, pochodzących od reżysera kreatywnego gry - Shauna Himmericka.

Strzępy nowych informacji dotyczą praktycznie każdego aspektu gry, począwszy od trybu fabularnego, przez roster, aż po obecność systemu fatality w trybie dla jednego gracza.

    Więcej informacji o samej fabule i historii w trybie dla jednego gracza poznamy w styczniu i lutym
    Gra wchodzi w ostatni etap produkcji, więc żadnych opóźnień nie będzie
    Plansze nie będą miały wariacji w trybie dnia i nocy, jednakże niektóre z nich otrzymają dynamicznie zmieniającą się pogodę
    Każda z plansz będzie miała jakąś formę interakcji do zrobienia
    Na ten moment roster to 24 postaci ,12 nowych i 12 starych. Jednak liczba ta może się zwiększyć jeśli Netherrealm uda się stworzyć przed premierą więcej postaci
    MKX może nam przedstawić dusze poległych w MK9 zawodników dzięki umiejętności wskrzeszania jaką posiada Quan Chi
    Na ten moment większość postaci jest już gotowa
    Ulubioną postacią Himmericka jest Goro i wkrótce powinniśmy dostać zwiastun z nim w roli głównej
    Postaci do odblokowania? Himmerick nie mógł tego komentować
    W trybie dla jednego gracza pojawią się fatality fabularne
    Nie będzie babalit, nie pasują one do nowego stylu i tonu gry
    W trybie sieciowym powróci King of the Hill

I to tyle. Czekamy na nowe materiały!

Źródło: https://www.facebook.com/TheKombatTether/posts/730867577011417

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #616 dnia: Grudnia 10, 2014, 06:43:53 am »
Fatality Fabularne brzmi ciekawie...... Byle tylko nie narobili smaku, a nie skończyło się jak z Kreate-A-Fatality......

Roster postaci pół na pół to dobra informacja. Od tego krzyku, że to MK z największą liczbą nowych zawodników obstawiałem, że rzucą 14 nowych, a dycha zostanie dla starych znajomych... A tak dwa oczka jeszcze im wskoczyły:)
Ciekawe jak chcą wprowadzić [jeśli wprowadzą] poległych z MK9. Czy będą to postacie do wyboru jako wskrzeszone zombiaki albo 'złe' wersje ziemskich wojowników, czy będą przyzywane przez Quana podczas walki, albo do spotkania w innych opcjach gry- w trybie story, albo challenge tower [jeśli tower będzie; ma być? Bo nie pamiętam.....]

Tak więc, czekam na filmik z Goro, i na styczeń/luty i zaciskam kciuki żeby pokazali Darriusa, najlepiej w alternatywnym kostiumie z MKD.....

Aaaaa... no i fajno, że nic nie mówią o poślizgu w związku z premierą, bo Łiczer Czy znowu zaliczył obsuwę....... :p

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #617 dnia: Grudnia 10, 2014, 11:19:29 am »
Łiczer czy to chuj. Dragon ejcz ma jakieś zabezpieczenia antypirackie i uczciwe ludzie grać nie mogo. Co do postaci z MK9, obstawiam że chodzi o filmiki w trybie story.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #618 dnia: Grudnia 11, 2014, 09:20:03 pm »
Gdyby dali tylko filmiki to by była bieda.......
Przy okazji:
Maniek, dzięki za info. Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze dba o takie rzeczy...

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #619 dnia: Grudnia 13, 2014, 02:50:50 pm »
Fatality Fabularne brzmi ciekawie...... Byle tylko nie narobili smaku, a nie skończyło się jak z Kreate-A-Fatality......

Slejw, moim skromnym zdaniem te fatale będą mega zajebiste. Co się z tym wiąże? Otóż jak coś będzie zajebiste,to wrzucą to jako dlc:) "Fabularne fatale" sama nazwa wskazuje, że są wyjątkowe. Wiec jak chcesz je stosować w innych trybach to je wykup:D Jakiś sens w tej rozmkinie jest:P

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #620 dnia: Grudnia 13, 2014, 05:24:51 pm »
Jeśli chodzi o fatale fabularne, to również nie doszukiwałbym się czegoś ekstra. Ot, jeśli np. jakaś postać ginie w trybie story, zamiast filmiku będzie można ją wykończyć. Podstawowym fatalem lub jakimś związanym z areną.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #621 dnia: Grudnia 13, 2014, 09:39:37 pm »
Chuj wie.... Zobaczymy.... Nie sądzę żeby Fabularne Fatale miały być dostępne w innych trybach.... A to przez ich nazwę z wiązaną tylko z jednym trybem......
Chuj... Obaczym... może jakiś filmik z nimi puszą w styczniu......

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #622 dnia: Grudnia 19, 2014, 03:09:54 pm »
Ciekawy jestem jak wytłumaczą w story mode to, że Sub-Zero jest człowiekiem. Przecież Lin Kuei przeszlo cybernetyzacje. Więc skąd ludzka forma wojownika.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #623 dnia: Grudnia 19, 2014, 04:17:52 pm »
Smoke pozostał człowiekiem... Może mają i taką i taką ekipę. Raz wysyłają robota raz człowieka. Poza tym, akcja toczy się przez 25 lat, więc tak jak Sub w pierwszej wersji teraz Smoke przejął władzę i jest Grandmasterem będącym przeciw cybernetyzacji...

Mnie ciekawi czy New Sub-Zero, którego będziemy mieli okazję zobaczyć będzie spokrewniony z oryginalnym rodzeństwem?

I kiedy w końcu dadzą film z Goro!

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #624 dnia: Grudnia 20, 2014, 02:34:52 am »
Ja po cichu liczę na to że nowy Sub, to Noob Saibot, który jakoś wrócił do życia

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #625 dnia: Grudnia 20, 2014, 03:41:17 pm »
Ja liczę, że Noob zostanie taki jaki jest. Ale co do Sub Zera to, że po śmierci zostanie on w jakiś sposób przywołany i powstanie zupełnie nowa postać. Takie przeciwieństwo Nooba, którego głównym celem będzie anihilacja brata. Powiedzmy, że widzę go jako wojownika z mocami opartymi na świetle.

Mam takie pytanie do was, co rozumiecie pod hasłem "fabularne fatality"? Jakoś nie mam pomysłu co to ma być, po prostu zabicie w trybie Story, czy normalny fatal poprzedzony 15 minutowymi dialogami o sensie życia?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #626 dnia: Grudnia 21, 2014, 12:21:49 am »
Mam takie pytanie do was, co rozumiecie pod hasłem "fabularne fatality"? Jakoś nie mam pomysłu co to ma być, po prostu zabicie w trybie Story, czy normalny fatal poprzedzony 15 minutowymi dialogami o sensie życia?
To by było zajebiste! Coś na wzór sceny z 'Wściekłych Psów' z odcinaniem ucha. Trochę gadki i odcinamy kawałek ciała, potem monolog i znowu kawał mięsa.... itd...... Dobre, dobre... "To mie sie widzi" :)

franqey, nie sądzę żeby zrezygnowali z takiej postaci jak Noob. Chyba, że pierwszy Sub wróci do swojej postaci a Noob Saibotem będzie ktoś inny.... Ale to by było przegięcie i ogólnie debilizm wiec chyba w ten sposób tego nie spierdolą.....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #627 dnia: Grudnia 21, 2014, 03:10:47 am »
Teoretycznie drugi Sub jest teraz martwy i we władzy Quana, więc braciszkowie mogą się zamienić miejscami. I byłby wytrych, coby się pozbyć cyber-widmo Sub-Zera, co jest debilizmem takich rozmiarów, że kupiłbym chyba prawie każde wytłumaczenie wymazania go z historii.

Ja to widzę tak: Starszy z braci budzi się na ziemi wypluty przez wir dusz. Pobyt tam wyrwał go ze wszystkich sił pod władaniem których się znajdował. Ponadto jako że jako jedyny znalazł się tam z ciałem, gdy został wypluty zamiast trafić do zaświatów wrócił do życia w normalnej postaci. Przez jakiś czas szlajał się po ziemi nie wiedząc co ze sobą zrobić, będąc w oparach szaleństwa. Gdy uporał się ze wspomnieniami ze śmierci etc. postanowił się zemścić na Qłanie. Aby to zrobić wrócił w szeregi Lin Kuei. Przez lata szykował zemstę, by na ostatniej prostej zostać zdradzonym ( Frost?). Quan w obawie o swoje życie wysyła na niego zabójcę posługującego się cieniem i mrokiem. Tadam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 03:19:29 am wysłana przez franqey »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #628 dnia: Grudnia 21, 2014, 11:23:27 pm »
Tym zabójcą "posługującym się cieniem i mrokiem" miałby być drugi Sub, którego dusze ma Quan?

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #629 dnia: Grudnia 22, 2014, 02:28:20 am »
jo