Autor Wątek: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)  (Przeczytany 9792 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« dnia: Lipca 17, 2009, 10:32:53 am »
Ultimate Mortal Kombat 2 - To mój nowy projekt w Mugenie.
Jest to w pewnym sensie Remake mk2 ,lecz nie w dosłownym znaczeniu tego słowa ,ponieważ podczas moich prac bardziej skupiłem się na dodaniu różnego rodzaju bajerów niż na samym odtworzeniu mechaniki tej bijatyki.Projekt ten nie jest w żadnym stopniu rewolucyjny ,gdyż opiera się na silniku gry MKP(MORTAL KOMBAT PROJECT).
Prace nad projektem są  bardzo zaawansowane ,ponieważ trwają one już od ponad roku .
W ostatecznej wersji gry mam nadzieję ,że pojawi się 26 grywalnych postaci i trzech bossów a będą to :Kintaro, Ermack, Sub Zero, Chameleon, Shao Kahn, Scorpion, Reiko, Quan Chi, Goro, Raiden, Liu kang, Cage, Kung lao, Grandmaster-Lin kuei, Jade, Theizan, Sonya, Reptile, Shang, Noob Saibot, Blaze, Kitana, Rain, Hornbuckle, Mileena, Jax, Baraka, nightwolf, Smoke.
A na sam koniec dodam ,że na razie nie mam określonej żadnej bliższej daty premiery gry ,ale bedę się starał regularnie was informować o postępach w pracy  :)  .







Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 31, 2009, 12:04:02 am »
 :o Fajnie to wygląda ;) Nie mogę się doczekać zobaczyć postać Grandmaster-Lin kuei :)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2009, 03:03:46 pm »
Fajnie ,że ktoś się w końcu zainteresował moim projektem :)

PS;A tu taki mały update
http://www.youtube.com/watch?v=LijsO30Nmkw&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=WpBww9yuZBU&feature=channel_page

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2009, 06:17:41 pm »
Zapowiada się spoko (to słowa osoby, która mugena nie trawi). Oby system nie był "przegięty", bo inaczej znowu skończy się na wykonywaniu combosów trwających pół godziny i zabierających cały pasek. Powodzenia, mam nadzieję że włożony przez ciebie nakład pracy będzie miał sens.

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #4 dnia: Września 01, 2009, 06:59:55 pm »
Ten projekt jest super i rearny, nie to co mój  :(

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2009, 12:15:30 am »
Ciekawy projekt. Jak będzie to jeszcze działać w miarę bez błędów to już będzie super.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #6 dnia: Września 02, 2009, 02:03:56 am »
Jestem ciekaw wyglądu debiutantów, jak będziesz mógł to wrzuć jakieś screeny.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2009, 06:43:38 pm »
I jak tam postępy z pracą? Ile jeszcze będziemy czekać na skończenie projektu? :)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 24, 2009, 01:52:29 pm »
Kurde, czyżby skończyło się jak zwykle? :) Dantos!!!! Odezwij się człowieku!!! Walcz z brakiem czasu oraz chęci!! Pokaż, że założenie tego tematu miało sens!!!

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 25, 2009, 06:45:03 pm »
No niestety muszę się przyznać ,że już od dłuższego czasu nie pracuje nad tym projektem.Oczywiście są jeszcze jakieś tam szanse ,że ukończę tego mugena ,ale szczerze mówiąc jest to naprawdę bardzo mało prawdopodobne.Decyzja jaką podjąłem ,czyli zaprzestanie prac wynika z wielu powodów;braku czasu,ogromniej skali projektu jak na jedną osobę ,a przede wszystkim z braku chęci dalszego tworzenia gry.Przyznaje nie jaram się już Mortalem tak jak kiedyś i obecnie skupiam się  na innych sprawach niż programowanie w mugenie.
Nie chciał bym was zostawiać tak z niczym ,dlatego może wydam jakieś małe demko zamiast całego projektu ,lub po prostu wrzucę kilka oddzielnych kreacji z gry (mam tu na myśli postacie mapki itp).Nie wiem co ostatecznie zadecyduje ,ale na pewno jedno jest jasne w pełną wersję UMK2 szybko nie zagracie.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 25, 2009, 07:08:07 pm »
Już nie pierwszy raz spotykam się z takim słomianym zapałem (niemówię, że ja jestem lepszy ;D). Może lepiej nie zakładać tematów, że coś robimy, dopóki tego nie skończymy. Po co napalać publikę na coś co sami nie mamy umiejętności czasu lub chęci zrobić.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 25, 2009, 07:13:11 pm »
Już nie pierwszy raz spotykam się z takim słomianym zapałem (niemówię, że ja jestem lepszy ;D). Może lepiej nie zakładać tematów, że coś robimy, dopóki tego nie skończymy. Po co napalać publikę na coś co sami nie mamy umiejętności czasu lub chęci zrobić.

Święte słowa, jak zwykle Ninja-Spectre dobrze prawi. Dlatego ja byłem przeciwny żeby Luna zakładał temat o swojej grze. Jednak prym wiedzie OMENGOUKI. Koleś napalił taki temat, jaki to on nie zrobi zajebisty film, jaki to on nie ma aktorów do niego i ile to nie zapłacił za efekty specjalne i co? Przepadł jak kamień w studnie. Ja podobnie jak Ninja-Spectre, nigdy nie skończyłem na przykład działu "Ninja w Mortal Kombat" na stronie MKC, bo mi się nie chce :p dlatego wiem, że ZAWSZE, ale to ZAWSZE takie tematy są tylko na początku i nigdy nie dożywają ogólnej prezentacji projektu :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 25, 2009, 08:22:18 pm »
Chociaż tutaj trochę szkoda, bo autor już sporo tutaj zrobił, więc nie był to 1-dniowy zapał. Może rzeczywiscie niech wyda to co jest (o ile jest już w jakimś stopniu grywalne).

robaczek

  • Gość
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 25, 2009, 09:20:06 pm »
Cytat: Adept
Ja podobnie jak Ninja-Spectre, nigdy nie skończyłem na przykład działu "Ninja w Mortal Kombat" na stronie MKC, bo mi się nie chce :p dlatego wiem, że ZAWSZE, ale to ZAWSZE takie tematy są tylko na początku i nigdy nie dożywają ogólnej prezentacji projektu :)

No właśnie, i teraz leży tam taka kaleka, niedokończona sierota na największej i najstarszej stronie o MK w Ciemnogrodzie i śmierdzi tym słomianym zapałem. Pół biedy jakby to była jakaś inna strona o MK, ale bycie osobą współtworzącą MKC to również pewna odpowiedzialność, m.in. taka, że jak się zaczyna jakiś dział, to się go powinno skończyć, chociaż na 90%... Ale to tak tylko, na marginesie...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 26, 2009, 12:26:24 am »
Możesz mnie cmoknąć :) dzięki mnie MKC po raz pierwszy ma własne artykuły, a nie recenzje, opisy czy inne spisy. Prawdziwi fani mówią, że właśnie po to na Mortal Kombat Center wchodzą i ich zdanie się liczy. Poza tym jak jeszcze nie zauważyłaś słoneczko, to artykuł jest formą pisaną opublikowaną. Natomiast projekty są pomysłami niezrealizowanymi. Osiemdziesiąt procent artykułu to nadal jest osiemdziesiąt procent kawału dobrej lektury. Zamiast marudzić poszłabyś w moje ślady i napisała coś z wiedzy nabytej, co przysłuży się do powstania fajnego artykułu tak jak na przykład opis prawdziwej historii ninja w porównaniu z grą :) Dlatego Ty sobie możesz mówić, nie stworzyłaś nic swojego co by nadawało się do opublikowania na najlepszej Polskiej Stronie o Mortal Kombat.

A tak na marginesie może przeczytasz w końcu ten artykuł? Jest on obowiązkowy dla każdego fana ninja :) Bo w sumie w całym necie nie ma czegoś takiego, a my MKC mamy taką analizę :) Hail to the Adept! Który pomaga przy DWÓCH największych stronkach o Mortal Kombat. Nie zapominaj, że moje teksty są również na tej drugiej największej stronie o MK :p
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 12:41:56 am wysłana przez Adept »