Autor Wątek: MK i inne bijatyki ustępują DoA 2  (Przeczytany 6807 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« dnia: Grudnia 23, 2007, 05:00:18 pm »
A właśnie że tak...
Po pierwsze w grze mamy interaktywne areny, co patrząc na rok wydania jest nowością.

Każda postać ma przynajmniej 6 kostiumów. W czym przewyższa nawet kiczowate stroje i duperele z T5.
Piękna grafa, i panie :P

W grze nie ma broni, magii. Gra jest przez to realistyczna.

Pokaźny wachlarz kombosów.

Czuć ruchy postaci jaka gramy.

Wiek i zdolności chara adekwatne do siły ciosów.

Super Muza.

Ciekawy i rozbudowany survival.

To tylko nieliczne z zalet tej gry.
Moim zdaniem jest ona matką wszystkich bijatyk.
Chylcie czoła MK, SF, VF, T i inne gdyż piąta część jest juz w produkcji i ukazuje się na PS3 !!

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2007, 06:33:17 pm »
lolol, nie porownuj bijatyk 3D z 2D, bo to jakby inne gatunki IMHO

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 23, 2007, 06:44:12 pm »
Matką wszystkich bijatyk? Jak Ty to wymysliłes :D A najlepsza nie jest bo nie ma scorpa i suba. Po kij 6 strojów jak nawet fatali nie ma 8)
Mortal jest najlepszy!

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 23, 2007, 06:45:44 pm »
Cytat: "LK-9T9"
lolol, nie porownuj bijatyk 3D z 2D, bo to jakby inne gatunki IMHO

Ale nowe mortale i wszystkie czesci doa to 3D wiec nie widze sensu w Twojej wypowiedzi

A DOA Mortale IMO przede wszystkim systemowo zjada na sniadanie, ale to dluzsza bajka

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:01:44 pm »
Dla mnie mortal jest najlepszy i nic tego nie zmieni. Mortal is the best.
ps. Temat powinien być w dziale inne. :roll:

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:34:22 pm »
SF tezmiał części w 3d...
o VF nie mówiąc.

A co do tematu to ten temat jest związany z Mk wiec nei widze tutaj zadnego błędu...

PS: Ana mas moze wszyskie stroje w DoA 2?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:38:02 pm »
LOl matka wszytkich bijatyk , jak dla mnie ta gra to zywkl przecietniak ,gralem w jakas czesc na x-360 w empiku .W tej bijatyce nie ma nic ciekawego , zero orginalnosci .Co prawda system walki jest lepsz od mk ale ile mozna trzepac kasy na tym samym silniku :VF,SC,Teken,Doa i wiele innych nie co mniej znanych nawalanek dziala na tym silniku walki ,lub podobnym .Czy wam sie nie przejadly takie bijatyki ? bo mi tak .A pozatym nie lubie tego rodzaju mordobic , jak dal mnie to tandetne japonskie lub inne skosnookie produkcjie ,ktore sa wszytkie takie same .Ale o gustach sie nie rozmawia i to tylko moja opinia

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:38:39 pm »
Cytat: "Ana"
Ale nowe mortale i wszystkie czesci doa to 3D wiec nie widze sensu w Twojej wypowiedzi


zlapalas mnie! czasem jestem tak zaslepiony umk3 ze nie widze swiata poza nim :)

Cytuj
A DOA Mortale IMO przede wszystkim systemowo zjada na sniadanie, ale to dluzsza bajka


na ten temat sie nie wypowiadam bo 3D MK nie znam, nie widzialem, nie gralem...

Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
SF tezmiał części w 3d...


masz na mysli ten mugen zrobiony przez firme Arika?  :twisted:

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:59:40 pm »
SF 4 Ma byś w czyms jakby w 3d własnie wyczytałem ale okej koneic off topa

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 23, 2007, 08:07:38 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
SF 4 Ma byś w czyms jakby w 3d własnie wyczytałem ale okej koneic off topa


Street Fighter 4 ma być w 2D lecz z możliwością poruszania się po arenie w 3D (przynajmniej tak zrozumiałem z zagranicznych stron). Zacieram rączki już.

Co do DOA to zgadzam się bije MK na głowę. Wg. mnie seria umarła po MK:DA

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2007, 08:54:28 pm »
A ja popieram Dantos'a w 100% ( zresztą jak zawsze  :D  ) System walki tych wszystkich Tekken'ów, Soul Caliburów i tak dalej opiera się na praktycznie tym samym  :wink: Ja za matkę bijatyk dałbym Street Fighter ( zapoczątkowało tą całą serie napierdzielanek czego w efekcie mamy np. Tekkeny ) a Ojca oczywiście MK. Gdyby połączyć te dwa systemy do nowego MK8 to by były same 10/10  :roll: ponieważ wreszcie by było coś innego, pomysłowego i sprawdzonego... Ja nigdy nie lubiłem VF ani DOA  :? Nawet obecne SC jest dupne. Jedynie kiedyś dawno temu jeszcze Soul Blade dawał rade jako jedna z pierwszych tego typu bijatyk w 3D.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 24, 2007, 08:53:22 am »
Pierwsza dobra bijatyka jaka wyszła to ,,Uliczny wojownik'' zaraz po nim SF2. Wszyscy się cieszyli na czele z czasopismami komputerowymi. Lecz światło przyćmił MORTAL KOMBAT!! nazwany mordobiciem. Digitalizowane postacie, Fatalisty, świetny klimat, historia, Przypomnijmy, że to były czasy 92/93. A w czasach współczesnych jest podobnie tylko nie na naszym kontynencie. Midway niestety sama odcieła sobie popularność nie wydając już mortalków na PC. W USA owiele więcej grają w MK, niż w jakieś inne skośno okie gry. Tekken, jest dobrą grą, ale to tylko gra. (nie będę się wtajemniczał w realistyczność Tekkena, bo daleko jej do tego) inne tytuły jak Soul Calibur, Dead or alive są ciekawe ale kto gra teraz np: w Tekkena 1 a ile osób gra teraz w MK2. Mortal, Który jest czymś więcej niż samą grą. Filmy fabularne, animowane, i ta cała popularność o czymś musi świadczyć. Te wszystkie inne grą są urozmaiceniem. Lecz wiedzą to osoby, które grały od samego początku w MK.                                                                   MK FOREVER

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 24, 2007, 09:31:05 am »
Ja gram w T 1 i dalsze części.

Filmy....

Fabularne wyszły np. Dead or Alive (jest mniej kiczowaty od mk2 a mzoe byc i zagrozeniem dla MK )
Co od ilmu Tekken to miał on niewiele wspólnego z grą...
 dlatego pomine ten film

Animowane...
Tez były np Tekken
a Doa tez gdzieś widziałem ale nei iwem czy to był oficjalny film.
 
Apropo Midway to też wyspy lezące na (chyba na)  wschód od skośnych...

A pierwsza napierdzielanka w jaka grałem to był MK....
I nie iwem jak ty ale ja jego wyzszości w tym momencie nie widze

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 24, 2007, 09:47:04 am »
KST mówisz tu o DOA, więc nie jest to o MK, może przyrównujecie tą grę i inne do MK, ale głównym wątkiem jest DOA, ale mniejsza o to.
Ja grałem kiedyś w Tekkena 3 i powiem wam szczerze, że jaki kolwiek mortal przy nim wymiata. Ciosy w Tekkenie są denne i łatwe, a poza tym są tam bardzo dziwaczne i głupie postacie, nie wszystkie, ale są też takie. Na domiar wszystkiego dźwięk np. w T3 niczym nie różni się od dźwięku w T5, a w MK3 i MK5 chyba jest różnica i to wielka, właściwie to nawet MK3 ma lepszy dźwięk od Tekkena 3, albo 5, bo w MK przeciwnik upada realistycznie tzn. słychać, jak bezwładne nogi i ręce osobno walą o ziemię, a w Tekkenie? NO właśnie, w Tekkenie przeciwnik upada, jak piłka lekarska, tylko, że później się nie odbija co raz ciszej.
Jak pisałem wcześniej MK jest the best bez dwóch zdań, a jak MK8 spełni nasze oczekiwania to wtedy wielu się przekona.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 24, 2007, 09:50:12 am »
Mortal ma:
-bajke
-2 filmy
-serial!
-kapsle chociazby :D

A Film DoA to kiczowaty był, pokazali laski  animacje komputerwe, amerykanski humor :D

Midway ma chyba siedzibe gdzies na stałym ladzię o ile pamietam ale mogę się mylic :P
I nie mylcie ze jak zwa sie Midway to leza w Midway na Pacyfiku ;) a moze leza :D

Tekkena i Doa  dla japoncow robili  ze swym glupim poczuciem humoru (Pandy, kangury, drewniaki) to jest po prostu głupie :evil: