Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 818737 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 27, 2010, 08:26:18 pm »
Przeglądałem dziś stroje z MKvsDC i doszedłem do wniosku z najbardziej by mi odpowiadało połączenie obu wersji. Te z MKvsDc są jak dla mnie zbyt nowoczesne ale gdyby znaleźć tak zwany "złoty środek" między nimi a tymi z prac Vincenta to wyszyło by tylko na dobre. Przynajmniej w wypadku Suba i Scorpiona. Przyjrzyjcie sie obu wersjom i wyobraźcie sobie jak by mogły wyglądać....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 27, 2010, 08:45:15 pm »
Nie widzę porównania do innych bijatyk w jego szkicach.

Mortal Kombat powienien pozostać Mortal Kombatem. A nie zmieniać się tylko dlatego, że inni mają podobne postacie.



SlaveMe, Ty powinieneś wiedzieć jak nikt inny, że złoty środek nie istnieje.

Nie dziwi mnie, że niektórym się podoba strój, a innym nie. W końcu tak jak Luna powiedział. Fani 2d będą niepocieszeni, a fani 3d zachwyceni. Mamy po prostu inne punkty widzenia. Zawsze był podział na 2d i 3d.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2010, 08:50:08 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 27, 2010, 08:53:03 pm »
Daję słowo że jakbym to ja zmiksował te ciuchy to by ci się spodobały......  :)
To byłby mój "złoty środek"...

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 27, 2010, 08:58:22 pm »
"Mortal Kombat powinien pozostać Mortalem Kombatem"
Osobiście raczej jestem w tej grupie 2D bardziej mi się podobają starsze gry MK niż te nowej generacji Mortale, lecz nie są złe. Co do Suba narysowanego przez Vincenta to nie podoba mi się w ogóle! Sub nie tak powinien wyglądać wg mnie. Ten Sub Nie ma tego czegoś o....!
Powtórzę "Mortal Kombat powinien pozostać Mortalem Kombatem"

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 27, 2010, 09:19:04 pm »
Każdy ma inną wizję tego jak to powinno wyglądać - stąd podzielone zdania.

MK nie będzie już 2D bo trzeba iść z duchem czasu. Rozumiem sentyment do pierwszych części bo też go mam ale trzeba wykorzystywać możliwości jakie są dostępne. Takim krokiem w przód było przejście z MK4 do Deadly Alliance. Od Deception było już tylko gorzej ale to tylko moja opinia.

A teraz znowu trzeba coś zmienić a nie stać w miejscu i powielać te same oklepane schematy.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 27, 2010, 09:27:16 pm »
Od Deception było już tylko gorzej ale to tylko moja opinia.
Oj nie tylko Twoja Watcher, ja też tak sądzę MKDA jak a pierwszą grę MK w 3D spełniło moje oczekiwania..... MKD i MKA już nie.....

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 27, 2010, 10:07:30 pm »
Tzn. Bodzio tak było od Mk D coraz gorzej no ale MKvsDC nie jest wg mnie złe, przyjemnie się w to gra...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 28, 2010, 01:17:19 am »
Wydaje mi się że postaci z mortala przechodziły już tak wiele zmian, że stały się na tyle uniwersalne, że nie sposób ich przypisać do jednego, sztywno określonego typu. W dodatku różnice w wyglądzie nie są zawsze odzwierciedleniem chronologii wydarzeń, zatem nie można tłumaczyć że np. " Stał się ponury, bo mu żona nie daje", albo " od kiedy pogodziła się z kolegą jakby jej trosk ubyło". Mimo to można zachować pewną ciągłość, ważne jedynie by była ona zauważalna. Na przykładzie Suba, pokażę w jaki sposób może/mógłby być widziany, przez różnych odbiorców. Oczywiście nie potrafię dobrze obsługiwać painta, mam dwie lewa łapy, pominąłem kilka ogniw ewolucji, i nie skupiałem się na całości stroju, tylko na wykazaniu możliwości zachowania pewnej konsekwencji przy różnych stylach przedstawienia postaci:
http://img340.imageshack.us/img340/5932/suby.png

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 28, 2010, 01:20:32 am »
Hehe, świetne podsumowanie. Moje spojrzenie na Sub-Zero odzwierciedla piąta kolumna od góry :)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 28, 2010, 01:22:49 am »
domyślam się. Swoją drogą nawet sobie nie wyobrażasz ile czasu laikowi zająło zrobienie tego badziewia.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 28, 2010, 01:28:59 am »
Widzę Franqey że studia z filozofii procentują  :)
A co do tego "badziewia" to i tak ja bym czegoś takiego w życiu nie zrobił bo po prostu nie umię.....

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 28, 2010, 01:55:33 pm »
W MK zmiany zawsze były i trzeba jak Bodzio napisał iść do przodu. Oto mój wytwór:

http://i42.tinypic.com/fn5z6a.png

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 28, 2010, 11:48:15 pm »
Ja tam lubię serie w 3D i w 2D ale szczerze mówiąc ten Sub o którym wszyscy teraz piszą jakoś nie bardzo do mnie przemawia więc ja raczej nie jestem za takim wyglądem Suba

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 29, 2010, 09:37:30 pm »
Ehh, ale sie rozgadaliscie na ten temat ;] Ale dobrze, macie racje. Ja jestem milosnikiem 3D bo interesuje sie od MK4. Ale staram sie zrozumiec co wy czujecie starsi fani :P Mysle ze te nowe stroje sa po to aby pokazac nowym ludziom wlaczajacy nowe MK piekna bogatosc. Moze ekipa Eda uwaza ze takie 2 szmaty maska na twarzy to za malo ? Ze technika poszla tak wgore ze trzeba to wszystko wzbogacac. Ale trzymam wasza strone. Mi sie osobiscie podoba lepszy stroj Suba w MK4 niz w MK Deception. I ekipa Eda powinna zrobic pare stroji :> jednym dla starszych fanow, drugim dla nowych, i powinno sie wybierac jakims guzikiem na padzie swoj stroj jaki sie podoba ;]

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 29, 2010, 09:47:47 pm »
I w sumie to Mati ma rację....... Bez sensu się ciągle przekrzykiwać kto ma rację, skoro i tak wiadomo ze wymarzonego MK nie dostaniemy....
Strój główny wzorowany na klasycznym i 3 stroje alternatywne na tyle różne by każdy mógł znaleźć coś dla siebie......... Dal nie to byłby szczyt marzeń....