Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 28171 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #90 dnia: Października 07, 2009, 05:30:04 pm »
Bla, bla, bla i teraz będziesz swoje mądrości tutaj wypisywał na temat o którym nie masz pojęcia, bo nie oglądałeś Digimonów, a kierujesz się opinią większości pokazując, że sam własnego zdania nie masz (chociaż wiemy, że je masz).

Nas jest mniej i oczu nam nie zaślepicie!

Gdy ludzie stojący obok mnie wypowiadają się na temat budowy statku kosmicznego, ja zazwyczaj słucham i nie wtrącam się, ponieważ nie mam zielonego pojęcia o co im tak naprawdę chodzi. Adept spuść krew, odetkaj sobie żyły.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #91 dnia: Października 07, 2009, 06:07:22 pm »
Kaman, nie każ mi wierzyć, że Digimony są ambitne ;D dude seriously? Seriously? ? Oboje wiemy, że i Pokemony i Digimony są na podobnym poziomie i z kreatywnymi bajkami nie mają za wiele wspólnego :)

Jak ja słucham muzyki to wiem, że 50 % z tego co słucham nie jest ambitne i nie wciskam ludziom bajery, że jest. To jest obiektywność. Tak samo to, że coś lubisz, nie znaczy, że musi być super kreatywne i ambitne. I Digimony takie właśnie są. Mało ambitne i wtórne. Bajka ambitna to "Tajemnicze złote miasta" itd. Obiektywność Davidkozie.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2009, 06:11:30 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #92 dnia: Października 07, 2009, 06:30:09 pm »
Czytanie ze zrozumieniem. Czwarta klasa podstawowa.

Twoje słowa prawda? Nigdzie nie napisałem, że Digimony są ambitne. Tym bardziej w powyższym poście to raz, a dwa dwa posty wyżej napisałem tylko ogólnie, że ambitne produkcje nie mają się tak dobrze, jak te dla mas. Tyle z czytania ze zrozumieniem.

Będąc obiektywnym tak, fakt i zapoja, że Digimony nie są arcydziełem i mają się nijak do bajek przez Ciebie wcześniej wymienionych jednak urzekła mnie ich inność przy królujących wówczas Pokemonach.

Co do wtórności to do czego? Z czego czerpią garściami?

Świat, w którym dzieje się jest odrębny od naszego, zwany Digiświatem, w którym zostali uwięzieni bohaterowie. Każdy bohater ma swojego Digimona. Każdy Digimon w czasie zagrożenia digimorfuje, przemienia się w silniejszego i większego od swej wcześniejszej, podstawowej wersji, a później wraz ze specjalnymi amuletami mogą oni przekształcić się w jeszcze silniejszego stwora. Bohaterowie chcą wydostać się z Digiświata i wrócić do swojego skąd pochodzą. Może i anime to ja nie znam, nie mówię, że tak ale wcześniej nie widziałem podobnych, na takiej zasadzie bajek, anime.

I nie próbuję tutaj pokazać jaką to Digimony są świetną rozrywką przez te kilkadziesiąt minut, tylko bronię swojego zdania, że nie są takie złe wg mojego zdania. Nie tylko ambitne rzeczy lubię ale czasem przy nieambitnym filmie, muzyce czy bajce można fajnie i ciekawie spędzić czas :P

ESMERALDA WZYWAM CIĘ
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2009, 06:32:58 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #93 dnia: Października 07, 2009, 07:17:08 pm »
No i udało się, temat wzbudził zainteresowanie. Ze swojej strony dodam, że bardzo dobrze, że nie Nazwałeś tego tematu "Digimony - dlaczego je lubimy?", ponieważ od jakiegoś czasu, tematy o podobnych tytułach, są bardzo szybko zamykane, a ich twórcy w jeszcze szybszym tempie dorabiają się statusu  "gości" tego forum. Chętnie włącze się do dyskusji o jakości samego anime, z tym ,że muszę je wczesniej obejrzeć, co może trochę potrwać. Żeby za bardzo nie offtopować, chciałbym zaproponować stworzenie ekranu wyboru postaci do nowego projektu pod tytułem: MK vs Digimon Universe. Liczę na kreatywność forumowiczów.

Luna

  • Gość
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #94 dnia: Października 07, 2009, 07:20:41 pm »
A ja się zapytam która to była gra z Digimonami najlepsza na PSXa??

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #95 dnia: Października 07, 2009, 07:54:38 pm »
Hmmm o ile się nie mylę to Digimon World 1 jak i 2 cieszył się dobrą popularnością. Były to pierwsze i najbardziej lubiane części na PSX'a. Jeszcze dla fanów kart pojawił się Digimon Digital Card Battle i chociaż nie grałem, to tylko czytałem na forach, że gra się podobała i wciągała. Ja karciane gry uwielbiam więc musiałbym to wypróbować.

W ogóle jeśli mowa o grach Digimon to często wymienianym poza Digimon World 1 /2 jest
Digimon World: Dawn. After, gdzie oceny plasował się w granicach 8-10.

Luna grałeś, że pytasz?

Luna

  • Gość
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #96 dnia: Października 07, 2009, 07:56:32 pm »
No właśnie grałem ale było to tak dawno temu że nie pamiętam nazw:/ Ale to chyba to co mówisz.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #97 dnia: Października 07, 2009, 08:07:07 pm »
"Digimonów" nie oglądałem, a "Tajemnicze złote miasta" nigdy nie wydawały mi się ambitne, ale chyba powoli zaczynam łapać wasz humor studencki

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #98 dnia: Października 12, 2009, 02:01:57 am »
Zależy, co rozumiesz przez słowo "ambitne", Franqey.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 31, 2009, 01:05:54 pm »
Co wy ludzie ;D właśnie oglądam Digimon Frontier  i Matko Boska ;D nie mają oni już pupilków, a sami ludzie stają się digimonami ;D

Z początku podszedłem do tego sceptycznie ale !!! oglądam to w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami i powiem wam, że jest zajebiście.

Uczę się przy tym i japońskiego, poprawiam swój angielski i jeszcze oglądam to co lubię dobrze się bawiąc ;D


Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 27, 2010, 01:13:25 am »
Heh digimony, kto wie może jakbym to oglądał zamiast pokemonów jakbym miał w tedy kablówkę... Za to oglądałem pokemony i nagrywałem KAŻDY odcinek na kastę wideo ostatnio pooglądałem sobie trochę odcinków... Mam ze 30 kaset z pokemonami xD, pamiętam że oglądałem je na okrągło xD ale kto wie może gdybym mógł oglądać digimony byłoby na odwrót :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 20, 2010, 09:39:10 pm »
O MATKO ;D co znalazłem

http://pl.digimonuniverse.wikia.com/wiki/Digimon_Universe_Wiki

mam lekturę na długi czas, teraz to mnie już będzie ciężko zastać na gadu gadu ;D

Pięknie, oj pięknie  :D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: DIGIMON
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 20, 2010, 10:04:07 pm »
No, a mi lektura wystarczyła na 10 sekund :P.