Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dantos

Strony: [1] 2 3 ... 26
1
Ogólne / Odp: Sprawy dotyczace forum
« dnia: Grudnia 05, 2009, 08:33:07 am »
Jak wlazłem  na forum to myślałem ,że to jakaś inna strona :).
Bardzo dobra robota ,podoba mi się ta szata graficzna

2
Nowości / Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« dnia: Listopada 25, 2009, 06:45:03 pm »
No niestety muszę się przyznać ,że już od dłuższego czasu nie pracuje nad tym projektem.Oczywiście są jeszcze jakieś tam szanse ,że ukończę tego mugena ,ale szczerze mówiąc jest to naprawdę bardzo mało prawdopodobne.Decyzja jaką podjąłem ,czyli zaprzestanie prac wynika z wielu powodów;braku czasu,ogromniej skali projektu jak na jedną osobę ,a przede wszystkim z braku chęci dalszego tworzenia gry.Przyznaje nie jaram się już Mortalem tak jak kiedyś i obecnie skupiam się  na innych sprawach niż programowanie w mugenie.
Nie chciał bym was zostawiać tak z niczym ,dlatego może wydam jakieś małe demko zamiast całego projektu ,lub po prostu wrzucę kilka oddzielnych kreacji z gry (mam tu na myśli postacie mapki itp).Nie wiem co ostatecznie zadecyduje ,ale na pewno jedno jest jasne w pełną wersję UMK2 szybko nie zagracie.

3
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9
« dnia: Listopada 22, 2009, 09:40:15 am »
Jeden z byłych pracowników Midway opublikował swoje arty przedstawiające odświeżone wizerunki czterech klasycznych postaci ze smoczej serii .

Więcej informacji pod tym linkiem

http://www.cdaction.pl/news-9998/biuro-gier-zaginionych-to-mogl-byc-taki-piekny-mortal-kombat-z-odrywaniem-czlonkow.html


4
Mortal Kombat 3D / Odp: MK:Deadly Alliance
« dnia: Września 21, 2009, 07:53:27 pm »

Nie zdolnościami fighterzy żyją. W MK: Armageddon mają oni najwięcej zdolności i co? pomogło? Pogrążyło grę to co zaczęto w MK: Deception czyli minimalizacja ataków i stylów.

Nie no teraz to przegiąłeś pałę David .Rozumiem to ,że dla ciebie wybór fighterów W MKDA jest lepszy niż w MKD i po części się z tym zgadzam ,bo tam jest więcej klasycznych postaci itp Ale to co teraz napisałeś jest kompletnym kretynizmem i kompletnie się z tym nie zgadzam.Ta wypowiedz potwierdza tylko moje przypuszczenia o tym ,ze jesteś kompletnie zaślepiony piątą częścią smoczej serii i za chiny nie chcesz docenić MK:D .Dlatego specjalnie idealizujesz MKDA i na siłę chcesz wmówić wszystkim jaka to wspaniała gra.
Nie wiem jak można mówić o minimalizacji ataków w MK:D względem MKDA skoro w MKD jest znacznie więcej ciosów i w dodatku są one dużo ciekawsze.Po nad to zwróć uwagę ,że w mkd powróciło kilka klasycznych zagrywek ,których brakowało w MKDA jak np:klony suba, torpeda raidena itp.A nie które stare ciosy zostały dodatkowo uatrakcyjnione.
Co do styli to tutaj też nie wiedzę żadnego upłycenia czy minimalizacji ,jedyne do czego można się przyczepić to fakt ,że sporo z nich to powtórka z MKDa ale nie oznacza to ,ze są one jakieś gorsze.
A co do stwierdzenia ,że MKA pogrążyło ilość ciosów specjalnych to już kompletna żenada.Przecież każdy wie co pogązyło tą grę a mianowicie kompletne lenistwo twórców które było widać ,na każdym kroku czyli:Brak broni u
Smoke'a, brak czterech nóg u Motaro, Brak klasycznych fatali, biedna krypta, Biedny kreate a Fighter, skopany system walki, brak stroi alternatywnych dla wszystkich postaci , brak map z MKDA itp.

5
Kosz / Odp: Oceń piosenkę
« dnia: Września 02, 2009, 05:44:12 pm »
Całkiem niezły utwór choć dla mnie trochę za bardzo "usypiający" ,po porostu na ogół słucham mocniejszych tracków

Hunter - T.E.L.I.
http://www.youtube.com/watch?v=cNBvzZeUIG4

6
Nowości / Odp: Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« dnia: Sierpnia 31, 2009, 03:03:46 pm »
Fajnie ,że ktoś się w końcu zainteresował moim projektem :)

PS;A tu taki mały update
http://www.youtube.com/watch?v=LijsO30Nmkw&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=WpBww9yuZBU&feature=channel_page

7
Nowości / Ultimate Mortal Kombat 2 (MUGEN)
« dnia: Lipca 17, 2009, 10:32:53 am »
Ultimate Mortal Kombat 2 - To mój nowy projekt w Mugenie.
Jest to w pewnym sensie Remake mk2 ,lecz nie w dosłownym znaczeniu tego słowa ,ponieważ podczas moich prac bardziej skupiłem się na dodaniu różnego rodzaju bajerów niż na samym odtworzeniu mechaniki tej bijatyki.Projekt ten nie jest w żadnym stopniu rewolucyjny ,gdyż opiera się na silniku gry MKP(MORTAL KOMBAT PROJECT).
Prace nad projektem są  bardzo zaawansowane ,ponieważ trwają one już od ponad roku .
W ostatecznej wersji gry mam nadzieję ,że pojawi się 26 grywalnych postaci i trzech bossów a będą to :Kintaro, Ermack, Sub Zero, Chameleon, Shao Kahn, Scorpion, Reiko, Quan Chi, Goro, Raiden, Liu kang, Cage, Kung lao, Grandmaster-Lin kuei, Jade, Theizan, Sonya, Reptile, Shang, Noob Saibot, Blaze, Kitana, Rain, Hornbuckle, Mileena, Jax, Baraka, nightwolf, Smoke.
A na sam koniec dodam ,że na razie nie mam określonej żadnej bliższej daty premiery gry ,ale bedę się starał regularnie was informować o postępach w pracy  :)  .8
Klasyka MK / Odp: Techniki w Mortal Kombat II
« dnia: Lipca 12, 2009, 09:42:55 pm »
W sumie to już istnieje taki temat , gdzie możemy się podzielić swoimi technikami gry w mk zarówno w walce z kompem jak i żywym graczem ,więc wydaje mi się ,że ten jest zbędny ;).

PS:Jak coś to odsyłam do tego tematu http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=948.0

9
Kosz / Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« dnia: Lipca 12, 2009, 12:49:34 pm »
A mi się marzy zupełnie inny kabal ,chciał bym zobaczyć tą postać jeszcze z przed inwazji kahn ,gdy był normalnym człowiekiem coś jak w MKSM.Wydaję mi się ,że są sporo szanse na takiego kabala  :)

10
Kosz / Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« dnia: Lipca 07, 2009, 07:15:23 pm »
No tak wszystko ładnie i pięknie Adept ale z tym nie mogę się zgodzić

Quan Chi został przedstawiony w czwartej części, czyli do tej pory nie był znany żadnemu z kombatantów. Umieszczenie go w przeszłości byłoby również dziwne, bo co, fighterzy by go znali, ale nie rozmawiali o nim przez III turniej i dopiero przypomnieli sobie o nim jak Shinnok powrócił? Trzeba sobie jasno powiedzieć, Quan Chi do Mortal Kombat IV NIE ISTNIEJE.

Nie można stwierdzi ,ze Quan chi nie istnieje do Mk4 ,ponieważ po raz pierwszy ta postać pojawiła się w MK Mythologies ,którego  akcja toczyła się jeszcze przed pierwszym turniejem .A ponad to Quan chi'ego można zauważyć w końcowy filmiku
MK:SM.

11
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9
« dnia: Lipca 07, 2009, 09:45:40 am »
Dokładnie ,widziałem już ten artykuł dzisiaj rano i w 99% jestem pewien ze to bzdury ponieważ:
1.MK online podaje ,ze prawa zostały już wykupione tak jak napisał Maniak
2.Onet to bardzo mało wiarygodny serwis i już nie raz wprowadzali w błąd wielu graczy
3.Na innych serwisach nic o tym nie ma

12
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9
« dnia: Lipca 05, 2009, 12:02:26 pm »
Taa szajs....Może najpierw Tekken Kombat poczekasz na jakieś potwierdzone informacje a nie wydajesz osąd po mało wiarygodnym newsie.A tak po za tym , co ty chcesz od tych postaci ? Ja uważam ,że jeżeli dodali byśmy do tego jeszcze :Johnego ,Liu Kanga, Kabala, Suba ,Scorpa ,Raidena , jeszcze jakąś panienkę i parę innych wojowników ty by wyszedł z tego całkiem niezły roster :)

13
Ogólne / Odp: Klany Serii MK
« dnia: Lipca 01, 2009, 01:19:51 pm »
Brzmi nieźle jestem za o ile inni użytkownicy będą chcieli się w coś takiego bawić.

14
Kosz / Odp: [*] Michael Jackson [*]
« dnia: Czerwca 28, 2009, 11:01:07 am »
A ja podobnie jak Adept kompletnie nie rozumiem tej całej paranoi z powodu śmierci Jacksona i uważam ,że to co teraz się dzieje jest prawie ,ze chore.Oczywiście Michael był wyjątkowy i zrobił bardzo wiele ale to nie oznacza ,ze mamy popadać w jakąś histerię.Naprawdę ludzie Jacksona odszedł . Trzeba się z tym pogodzić ,a nie go teraz idealizować i pisać teksty typu "Michael Jackson kontra Jan Paweł II" bo to jest żenujące a niestety takie wypowiedzi można znaleźć chodź by na onecie.
David piszesz ,ze Michael zmieniał przez swoją muzykę ludzi i był bardzo nowatorski w swojej twórczości ale nie on pierwszy i nie on ostatni. Było wielu artystów bardziej lub mniej znanych którzy również "zmieniali ludzi muzyką" i z pewnością jeszcze się pojawią .
O to ,ze teraz widzisz w telewizji tylko cycki itp to nie oznacza ,ze na świecie nie ma już ludzi utalentowanych ,po prostu nie ma kto ich wypromować.
Na koniec jeszcze powtórzę ,ze nie mam zamiaru tu umniejszać zasług Jacksona tylko po prostu trzeba mieć do wszystkiego jakiś dystans

15
Klasyka MK / Odp: Turnieje Mortal Kombat II Online
« dnia: Czerwca 22, 2009, 09:37:57 am »
Ej a może zrobimy jeszcze inaczej i po prostu  rozbijemy turniej na kilka dni.Ustalimy kto z kim gra danego dnia ,a po wszystkich walkach wyłonimy zwycięzce turnieju ,co wy na to ?

Strony: [1] 2 3 ... 26