Autor Wątek: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE  (Przeczytany 65788 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #105 dnia: Września 10, 2008, 11:38:55 pm »
Parodia świetna, świetnie koleś zagrał Jokera, prawie identycznie jak w filmie, gdyby nie tylko ten głos pomyślałbym, że to ten sam aktor

A co do samego filmu to uważam go, za najlepszą część Batmana. Stawiam go w moim Top 10 najlepszych filmów  :) Niesamowite poczucie humoru, które serwuje nam Joker, świetne akcje i zwroty akcji, które pozytywnie mnie zaskoczyły... niech żyję Dark Knight ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #106 dnia: Września 10, 2008, 11:56:57 pm »
Łał wskrzesiłem temat :)
Szczerze mówiąc davidkoz widząc że to odpisałeś myślałem że mnie zjebiesz za kolejny post [swoją drogą trudno zwrócić uwagę na temat ciągle edytując ostatni post więc sam rozumiesz....]

Parodia rządzi na całej linii, prawie 4 miliony wyświetleń w niecałe 3 miechy... dla mnie to dużo ;)
Za każdym razem mi ot humor poprawia. Właściwie powinniśmy podziękować Death Dealerowi bo to on Mi przysłał link [Thanx Dealer]

Sam film naprawdę mi sie  podobał i mimo że miał pare minusów oglada sie go bardzo dobrze.
Ciekawie rozstrzygnęła się sprawa Jokera. Przed premierą wszyscy zastanawiali sie czy Ledger Pobij Nicholsona w tej roli. kto będzie lepszy... dodajmy że kreacja Jack od lat była uznawana za najlepsze ukazanie komiksowego antybohatera. No i sie wyjaśniło Dla wielu[weim że tak myśli Dealer i franqey] w tym i dla mnie te dwa jokery to pop porstu dwa osobne Jokery. Nie lepsze nie gorsze. Najlepsze w swojej klasie....

Szkoda że Dent zginął. Chciałem go zobaczyć w następnej części. szczerze mówiąc jedn z nieweilu filmów który może zaskoczyć.
Osobiście nie jest w mojej Super 10 ale na razie najlepszy film roku......i pewnie tak zostanie..................

A ja właśnie kończę Strażników tom I..... kurde coś wspaniałego......

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #107 dnia: Września 11, 2008, 12:05:25 am »
A ja jakiś czas temu przeczytałem pierwsze 5 tomów "Żywych trupów", i polecam każdemu miłośnikowi zombie. Komiks na prawdę dobry, ponieważ stawia na relacje między ocalałymi, a nie na rozpierduchę. Tak, bo zarówno filmy jak i komiksy o zombie to tak na prawdę dzieła katastroficzne ( z nomenklatury filmowej) nie zaś horrory.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #108 dnia: Września 11, 2008, 12:21:50 am »
Hym... jest już 5 tomów? ja przeglądałem pierwsze 2....
Ciężko je wszystkie będzie znaleźć w empikach :/

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #109 dnia: Września 12, 2008, 01:09:03 pm »
Ja czekam na film THE PUNISHER: WAR ZONE z wypiekami na twarzy i silnię się jak oglądam trailery. Trochę mnie ta niedorzeczna scena z żyrandolem drażni, ale inne rzeczy wyglądają prawie doskonale - np. aktor grający Franka to po prosto perła, chociaż Dolph Lundgren był moim numerem jeden... a teraz jest na równi :). Nawet do tego "kołnierza" sie przyzwyczaiłem. Najbardziej w tym wszystkim wkur....ia mnie data premiery!

USA: Grudzień 2008

Polska: Marzec 2009 ?!? No to jest już przesada - informacja niepotwierdzona, bo dowiedziałem sie od mojego kolegi kinomana, sam nie sprawdzałem.

Podoba mi się, że film będzie miał tyle scen przemocy i lejącej sie krwi, w końcu to The Punisher. Musi zrekompensować braki z ostatniej (moim osobistym zdaniem TOTALNIE NIEUDANEJ ) produkcji - The Punisher (2004).

To jeden z najbardziej wyczekiwanych prze zemnie filmów tego roku. I jeżeli cały film będzie tak mocny jak jego zwiastun to jest to już mój ulubiony film z "The Punisher" w tytule....

Frank?! Czekamy na Ciebie!...


« Ostatnia zmiana: Września 12, 2008, 01:11:48 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #110 dnia: Września 13, 2008, 01:00:43 am »
Ja też czekam na War Zone...
Mam nadzieję ze z tym marcem to ściema.... Chociaż Punisher nigdy nie był u nas popularnym komiksem....Blade: Trinity i Electra też były z kilku iesięcznym opóźnieniem, tak jak Ghost Rider...........Więc rónie dobrze frank może być w marcu....

Co do nowinek to HBO odrzuciło adaptację Kaznodzieji bo był zbyt mroczny i brutalny....Serial padł kolejny raz. Ale myślę ze to dobrze. Jeśli mieli by robić zjebany serial na podstawie takiego komixu to nich le[piej odpuszczą........

Ostatnio czytam Nowy Jork Eisnera [bardzo szczera opowieść], francuską serię W Poszukiwaniu Ptaka Czasu [świetne fantasy, polecam], i trzy tomy Strażników Moore'a i Gibbsion'a [kopie dupę.... naprawdę.....]. Już nie mogę sie doczekać na film [choć słyszałem że mogą być kilku miesięczne późnienia......]

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #111 dnia: Września 14, 2008, 09:25:59 am »

Za to kolejna informacja zwala z nóg, Dantos to dla Ciebie....
"W tej chwili powstaje scenariusz pilota serialu pisany przez Marka Stevena Johnsona ("Ghost Rider", "Daredevil"). Na reżysera wybrano Howarda Deutcha. Każdy odcinek ma trwać około jednej godziny."

Zapowiada sie kolejna profanacja.....
[franqey już widzę jak rzucasz kurwami na prawo i lewo.....]

Hheeh Slave ja mam jeszcze gorszą wiadomość(albo dobrą zależ jak na to spojrzeć) ,podobna ma powstać druga część Ghost Ridera  :D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #112 dnia: Września 14, 2008, 01:18:37 pm »

Cytuj
(...)ja mam jeszcze gorszą wiadomość(albo dobrą zależ jak na to spojrzeć) ,podobna ma powstać druga część Ghost Ridera  :D

To moz ja sie wypowiem ;P Dla mnie film "Ghost Rider" był pomyłką taką samą jak "The Punisher" (2004), miałem wrażenie, ze ci sami ludzie zrobili oba filmy...

Kilka miesiecy temu byłem wkurzony, że ciągle robią jakieś remaki, powtórki itp... brakowało jeszcze by zaczęli robić ramaki remake'ów. Dzisiaj podchodzę do tego pozytywnie. Po obejrzeniu The Punisher(2004) zasmuciło mnie to, ze nikt już nie będzie chciał kręcić filmu o Franku albo będą one kontynuacjami zrobionymi w takim samym, słabym, miekkim stylu. Kiedy Zobaczyłem zwiastun "The Punisher War Zone" to do dzisiaj uśmiech nie schodzi mi z ryja, ze wreszcie będziemy mieli (prawdopodobnie) dobry film godny Franka.
  Jeżeli więc nastepny "Ghost Rider" ma być czymś takim jak "The Punisher War Zone", swego rodzaju alternatywą, to ja się cieszę, i to bardzo. Wreszcie twórcy filmów zaczynaja mysleć i traktować temat poważnie. Ja jeszcze poproszę o nowa wersje "Aliens versus Predator" w kategorii "R" w 100% oparta o scenariusz komiksu pod tym samym tytułem, dobrego reżysera i gwiazdorska obsadę i będzie git. Mam nadzieje, ze era "solidnego poprawiania" nieudanych produkcji dopiero się rozpoczęła i wkrótce zobaczymy firmy na jakie czekaliśmy, lub przynajmniej w większym stopniu nas zadowalające... a nie odpychające jak dotychczas.

Amen...

--- e d i t ---

Czytałem "W Poszukiwaniu Ptaka Czasu", bardzo fajna seria, tylko, ze nic już nie pamiętam oprócz ładnej głównej bohaterki :P...któregoś dnia sobie kupie całą serię.
To jeden z tych komiksów, które powinny mieć dobrą adaptacje firmową. ...A co z Thorgalem?
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2008, 01:21:28 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #113 dnia: Września 14, 2008, 01:35:40 pm »
A ja do dziś bardzo dobrze wspominam komiks pt. "Alien xenogenesis" (chyba Karbar gdzieś go ma). Jakby ktoś się zabrał za adaptację byłoby bradzo fajnie. Szkoda tylko że nigdzie nie mogę dorwać dalszych części o ile w ogóle powstały.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #114 dnia: Września 14, 2008, 05:22:07 pm »
Niewielu zna temat ale dla wtajemniczonych mam informację, którą ledwo i przez przypadek wygrzebałem z otchłani internetu.

Powstaje film "G.I.JOE"

Pamiętam jak kupowałem ten komiks tylko po to by śledzić losy Storm Shadow i Snake Eyes - byli to doskonali ninja należący do dwóch różnych organizacji, śmiertelni wrogowie a zarazem pionki w całej fabule. Chyba nie tylko mi przypomina to Scorpiona i Sub-Zero?

Tak czy siak są już pierwsze zdjęcia z filmu i na razie jest dobrze, tylko Storm Shadow to kompletna porażka - daleko mu do komiksowego, białego ninja. Jego filmowy wygląd woła o pomstę do nieba.... ale może to tylko wstępny projekt kostiumu.

Storm Shadow i Snake Eyes rządzą! ;)

--- e d i t ---

SNAKE EYES - wersja filmowa





SNAKE EYES - wersja komiksowa



« Ostatnia zmiana: Września 14, 2008, 05:44:42 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #115 dnia: Września 14, 2008, 05:57:10 pm »
Hheeh Slave ja mam jeszcze gorszą wiadomość(albo dobrą zależ jak na to spojrzeć) ,podobna ma powstać druga część Ghost Ridera  :D
Hehehehe ma powstać, słyszałem. Podobno będzie teraz jeździł po Europie.... Nic więcej nie wiem...Także widzisz Dantos, my nie pójdziemy na Ghost Ridera to on przyjdzie do nas....

Za to na Punishera War Zone czekam z nie cierpliwością.....Oby tylko jak to powiedziałeś Dealer był taki jak na zwiastunach... O G.I.JOE czytałem gdzieś w jaiejś zagranicznej gazecie o filmach, ale nigdy nie byłem właścicielem tych komiksów.... Mam chyba tylko dwa...Ale film zobaczę... :)
Oprócz tej starej cztero-albumowej opowieści W Poszukiwaniu Ptaka Czasu jest jeszcze nowa, na razie są 2 części: Przyjaciel Javin i Księga Bogów...
Bałbym się ekranizacji, że ja spieprzą....
Ale za to będzie hollywoodzka adaptacje Funky Kovala :D Co wy na to?

Heheheh, farnqey, właśnie patrzę sobie na XenoGenesis [rozumiem że chodzi ci o tylko Aliensów a nie Aliens Vs. Predator XenoGenesis który totalnie debilny, chyba nawet go nie doczytałem do końca.....] Mnie ciekawi jaki będzie Alien 5.... podobno ma być....

Na koniec powiem że pierwsza część Starżników jest kurde masakryczna ;) Zwykły typowy schemat zamaskowanego mściciela wrzucony w nie poprawność polityczną, ludzkie słabości i politykę zimniej wojny...dziś zaczynam tom II...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #116 dnia: Września 27, 2008, 12:03:52 am »
Skończyłem STRAŻNIKÓW Moore'a i Gibbonsa.....
I nie wiem co mam o nim wam powiedzieć..... Oprócz tego ze musicie to przeczytać... Dla każdego kto w młodości czytał komiksy o mścicielach w maskach Strażnicy okażą się nie tylko świetnie skonstruowaną historią ale tak . Opowieść o ludziach chcących walczyć ze złem w swoich dziwacznych strojach polegając na swoim czarno-białym kodeksie moralnym ale żyjących w świecie gdzie Armagedon nie nadchodzi w postaci ataku istot z innego wymiaru czy jednej arcypotężnej zmutowanej jednostki chcącej zgładzić świat, lecz w realiach zimniej wojny która z wielka dozą prawdopodobieństwa zakończy się Nieuchronnym Wzajemnym Zniszczeniem. Nie chcę pisać nic więcej bo nie ma to sensu lepiej dorwijcie komiks, usiądźcie w fotelu i zagłębcie się w upiornie trzeźwy świat Strażników.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #117 dnia: Września 28, 2008, 10:32:50 pm »
Nie robią teraz takich filmów z Batmanem jak kiedyś..... :'(
http://pl.youtube.com/watch?v=HoUpF7rvfnk

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #118 dnia: Października 03, 2008, 11:08:54 pm »
Huraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Mam bloga ;D

Mam dobrą nowinę dla tak wielkiego grona wielbicieli Franka Zamka..
JEDNAK KATEGORIA R!!!!! :D :D :D :D
Premiera w USA w grudniu a Pl podobno pod koniec marca.... >:(

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #119 dnia: Października 19, 2008, 10:18:19 pm »
Hej, kto jest najpotężniejszą postacią wszechczasów w komiksie? Galactus?