Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 819407 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 22, 2009, 09:40:15 am »
Jeden z byłych pracowników Midway opublikował swoje arty przedstawiające odświeżone wizerunki czterech klasycznych postaci ze smoczej serii .

Więcej informacji pod tym linkiem

http://www.cdaction.pl/news-9998/biuro-gier-zaginionych-to-mogl-byc-taki-piekny-mortal-kombat-z-odrywaniem-czlonkow.html


Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 22, 2009, 09:58:00 am »
Ciekawe obrazki. Chciałbym aby tak wyglądały postacie w kolejnym MK: brudne, rozdarte, naturalne kostiumy.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 22, 2009, 11:00:49 am »
Ło matki, dobrze, że nigdy taki Scorpion nie wyszedł. Tragedia. Przedwczoraj mi w sumie to Luna pokazał, to mu napisałem tylko, że to pierdoły jakieś ;)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 22, 2009, 11:32:54 am »
Scorpion jest niesamowity... Ja kcem, żeby tak wyglądał w MK9! Raydenowi dać inny kapelusik i zabrać ten scyzoryk i też będzie dobrze. Sonya wygląda jak jakaś zbuntowana nastolatka, a nie członkini Sił Specjalnych, won! Kano... eee... nie, nie podoba mi się, ale sam pomysł dość ciekawy. Może jakby mu jakieś buty dali to jeszcze, ale tak...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 22, 2009, 11:53:47 am »
Sonya fajna i Kano. Raiden taki sobie, a Scorpion wogóle beznadziejny.

Bodzio

  • Gość

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 22, 2009, 02:49:54 pm »
Kano - całkiem spoko, tylko oko do dupy
Sonya - nie podobają mi się te tatuaże i za krótkie gacie. Takie by bardziej do Li Mei pasowały.
Raiden - Jak dla mnie spoko, choć w takim kapelutku powinien mieć też bardziej zniszczony stój
Scorp - Świetny. Jako stój alternatywny ma się rozumieć.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 22, 2009, 03:34:25 pm »
Przepraszam ale ta dyskusja o szkicach postaci nie powinny być w dziale Mortal Kombat 9 - Postacie? xD hehe

Ok więc tak z mojego punktu widzenia fajnie wyszły te postacie, tylko wyjątkiem jest Sonya w ogóle mi się nie podoba :)

Scorpion - wg mnie nie jest to najgorszy wygląd tej postaci a ni najlepszy ale mogli by dać ten strój do mk9 jako alternatywny :-) Bo jednak co jak co ma ten obrzydliwy wygląd, zaniedbany, brudny i fajnie wyszedł ale jak pisałem, nie wyszedł najgorzej a ni najlepiej :-)

Rayden - o.O jedyne co można tutaj napisać to zajebiste bez dwóch zdań! ! ! tylko ten scyzoryk niepotrzebny jest :-)

Sonya - Ja podobnie jak franqey uważam że nie potrzebne są te jej tatuaże, nie podobają mi się, tzn może są fajne ale nie na jej ciele, Sonya z tatuażami to nie ten klimat, również jak robaczek sądzę że Sonya wygląda na tym arcie jak zbuntowana nastolatka :-) Nie chciałbym jej zobaczyć w MK9 :-)

Kano - Przypomina mi typowego menela, brudny, bez budów xD ;D,i ta broda i to uczesanie feee ;D ale to zaniedbanie, to oko  mechaniczne, ten tatuaż sprawia że jako brutalna postać (jaką on jest) wyszedł fenomenalnie, lepiej wg mnie od mojego faworyta Raydena :-)  w 100% chciałbym aby się pojawił w mk9 ;-)

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 22, 2009, 05:04:38 pm »
To najlepsze wizerunki postaci jakie widziałem. Gdyby zrobić na ich podstawie porządne modele to mortal kombat przestałby być jarmarczny i zabawny w swojej oprawie.

1.Scorpion wygląda doskonale. Pierwszy raz widzimi go jako kogoś wygladającego jak z piekła. Chociaż w swojej koncepcji gdybym rysował to miałby więcej cech z Havika. Więcej kości na wierzchu. Jak trup z piekła.

2.Raiden. Świetny kapelusz. Strój rewelacyjny. Czuć tutaj naprawdę jego boskość. Scyzoryk bardzo dobry.

3. Kano jak ktos powiedział: menel. Menel trochy spasiony. Tatuaż. Kano doskonały. Podobny troche do filmowego, który był dla mnie wzorem.

4. No nad sonią to trzeba tu poprawcoac troszkę. Troche przegięta golizna.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 23, 2009, 03:53:32 pm »
Scorpion miażdży!!!! Raiden jakiś taki bezpłciowy, Sonya przesadzona (tatuaże, majtki agentki specjalnej), Kano wygląda jak wujek Zdzisiek ( trochę stary z twarzy).

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 23, 2009, 05:18:52 pm »
Dobrze, że zgredy są nadal konserwatywni na tym forum. Wy chyba pomyliliście gry. To Midway, nie SNK. Do Mortal Kombat Trilogy wojownicy byli idealni.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 23, 2009, 07:57:55 pm »
Ale kał......
Na pierwszy rzut oka ary wydaja się spoko bo takie mroczne i zupełnie inne ale jak sie przyjrzeć to wypadają słabo....
Scorpion wygląda jakby mu ktoś skopał dupę i nieprzytomnego wrzucił do jeziora; a on sam wstał dopiero po roku na kolejny turniej. Taki Jason Vorhees co nie? Ja wiem że to widmo, ja wiem że nie żyje i jest trupem i wiem że pochodzi z piekła ale to nie znaczy że jeszcze ma tak wyglądać. Jako alternatywny to jeszcze by dał radę ale i tak na warunkowym.... I tak wygląda lepiej niż Kano. Ten kto napisał o menelu w jego przypadku miał rację.... U mnie na Starym Mieście siedzi zawsze teki podobny do niego gostek i eksponuje przechodniom swoja zaropiałą nogę. Na szczęście Straż Miejska go bije i juz długo go nie widziałem.... I co on ma w łapie? To jest dopiero scyzoryk.... Sonia jak na Agentkę Służb Specjalnych wygląda.... no właśnie, nie wygląda! Za to Raiden przypomina abażur na lampę zamiast boga piorunów.

I żeby mnie nikt tutaj źle nie zrozumiał: Mroczne postacie z MK jak najbardziej. Ale z głową. Nie wystarczy pobrudzić dupków i poszarpać im szmaty żeby wyszło poważnie....

I kolorystyka mi sie podoba..... naprawdę...

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #147 dnia: Stycznia 01, 2010, 11:19:09 am »
Bardzo dobre opowiadanie SlaveMe  ;D smialbym sie jakby mowil gostek w filmiku MK9 Scoprion zostal wrzucony do jeziora nieprzytomny tam sprowadzili go ludzie dobra niezla ekipa i zasadzka na pewnego siebie Scorpiona wrzucili go aby zgasly jego plomienie bo ekipa dobra miala juz dosyc magii ognia he i jeden z towarzyszow dobra powiedzial "Przy Dobrych Wiatrach Moze Zdechnie" xD hihihi ale odtknol sie po roku na plazy mowiac "Kurde Mac To Juz Turniej Mortal Kombat  :o Trza Pomoc Shao Kahnowi" "Go Go Go" i zaczol latac na swoich linkach niczym Spider Man po pajeczynie przekladajac z linki na linke hihihihihi  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #148 dnia: Stycznia 01, 2010, 11:22:34 pm »
A głosu by mu użyczył Steven Segal, on też kiedyś zagrał dupka co leżał w śpiączce a potem skopał dupska frajerom.... Ma doświadczenie.....

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #149 dnia: Stycznia 02, 2010, 11:35:59 am »
Ale Scorpion pewny siebie wierzacy w swoje umiejetnosci i nie majac czasu bo zbliza sie turniej MK polecial brudny w sciekach na walke.