Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

FILM AMATORSKI

(1/16) > >>

OMENGOUKI:
Witam:)
Widziałem parę parodii mortal kombat itd. znudziło już mnie oglądanie takiego tandetnego i nieambitnego shitu.
Tak się składa że mam ekipę filmową składającą się ze specjalistów w sztukach walki-głównie Muay-Thai i combat.
Planujemy i zbieramy pieniądze od paru lat, mamy wiele pomysłów i chcemy je niedługo zrealizować otwierając też stronę internetową.

Chcemy nakręcić krótki klip Mortal Kombat.
Konkretnie chodzi o Mileenę rozwalającą żołnierzy z jednostki specjalnej itd.
Będzie porządna i TWARDA choreografia z szubko lecącymi chmurami w tle i mroczny filtr który da zabójczy i zimny klimat.
Mileena będzie sexy jak nigdy, aktorka bierze prywatne lekcje posługiwania się sai.

Jeśli macie jakieś pomysły na walki, postacie itd to walcie śmiało , napiszcie  co chcecie zobaczyć.
Może znacie jakieś miejsca gdzie można nakręcić walki itd. szukam strumyku z wodą po kostki lub pół łydki itd.

Biorę się powoli za tworzenie kostiumu Scorpiona z gry MK 2 i za kostium UNMASKED SUB-ZERO więc też będzie klip:)

Mkmaniak:
No to jedziemy.
Chciałbym zobaczyć w filmie przynajmniej jedną bestję tj. Goro, Kintaro itp. Przydały by się jakieś fatalitki no i fajne odgłosy tego wszystkiego i muzyczka.

OMENGOUKI:
Powiem tak:)
Dźwięk i muzyka będzie PRO, fatale też damy (nadal myślę jakie i jak) ale na SHOKAN`ów nie ma co liczyć, nie chcemy bawić się w skomplikowane modele 3D bo wyjdą nienaturalnie itd.
Myślałem intensywnie nad Baraką:)

Mkmaniak:
Och szkoda. No, ale jak myślisz nad Baraką to chyba wystarczy, bo lubię go.
Noo, a scenarjusz już jakowyś posiadacie?

OMENGOUKI:
To co chcemy zrobić to pokazać Mileenę rozbijającą oddziały specjalne.
Nie pisałem scenariusza bo jest prosty, tym bardziej ze nadal zastanawiamy się nad areną, wolę zamkniętą przestrzeń bo posiadam wytwornicę mgły i można zrobić niezły mayhem:)
Myślałem nad szkieletami zawieszonymi na ścianach, łańcuchy itd.
Ale szkielety są DROGIE:( za drogie na taki klipek.
A szkoda bo można by je pomalować i zawiesić na nich kawałki "pseudo" skóry i ubrań.

Wszystko zależy od miejsca, może rozwiniemy pomysł i damy jaeszcze jakieś postacie i zrobimy coś jak trailer.
Zobaczymy, w tej chwili potrzeba pomysłów od innych by ruszyć z tematem.

Co do Mileeny to będzie to kostium podobny do tego z gry MK2, może go ciut zmienimy:)
Jak tylko będą jakieś progresy w temacie to od razu podsyłam zdjęcia.

Czekam na odpowiedź od charakteryzatorki czy jest możliwość zrobienia Baraki, odlewy z pianki lub latexu itd. może da radę:) było by fajnie nie?:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej